{{ flash.text }}

BaseBuilder Turnaj

dne 16.09.2014 pro sekci CS 1.6
Jako je již zvykem, zde na GameSites.cz, pořádat nějaké ty turnaje, ať ze strany Vedení, či Administrátorů, přináším Vám dnes informace o již zmíněném a poctivě připravovaném BaseBuilder turnaji od Administrátora MeTeOr4za. Tak se připravte , bude boj !

22. 2. 2014 (Sobota) – od 16:00 – 20:00/21:00

23. 2. 2014 (Neděle) – od 16:00 – 20:00/podle účasti

Již zmíněné datum je pouhou maličkostí v dnešním článku. Přesuneme se k vůbec samotné hře celého BaseBuilder turnaje. Každý z Vás, co někdy BaseBuilder hrál, popřípadě viděl video, ví, oč v BaseBuilderu vlastně jde. Jednoduše - postavíte si stavbu, ve které se schováte (musí do ní být vstup) a budete se chránit před masivním počtem Zombie. Celé se to bude odehrávat na několika mapách, které můžete i vy sami vybrat, ale o tom až později. Soutěžící budou muset za dobu 1 min. 40 sekund postavit tyto buildy: Tunel, Kabinku, Air a svůj vlastní.

Hodnotit se bude:

  • Vzhled buildu.
  • Velikost a délka buildu.
  • Čas, za který build postaví.
  • Přežití v daném buildu. (Aby build nesloužil jen jako dekorační stavba.)
  • Pokud daný build neporušuje pravidla BaseBuilderu.Po uplynutí 1 minuty 40 sekund a schování se do svého buildu, bude vypuštěn Zombie (Administrátor) na daného soutěžícího. Soutěžící bude mít SG-552 a Zombie 2200HP – oba dva budou mít 0b, 0 ALL. Takto se to zopakuje 4x s jinou mapou, jiným buildem. Poslední build bude možné natočit a uveřejnit na YT Tutorial, kde budou všechny povolené/zakázané buildy a jejich postavení. Žádná soutěžse neobejde bez poroty a „security“ (V tomto případě Administrátora.). Tito Administrátoři budou natáčet samotnout stavbu + „boj“. Porota, která podle dema vybere vítěze z výše uvedených bodů. Porotci jsou v tuto chvíli pouze 3, ale stále není počátek turnaje, zatím mají čas.


Vítězové samozřejmě nebudou bez odměny.

  • První místo získá E-VIP na jakýkoli GameSites.cz Server.
  • Stříbrné místo získá VIP na jakýkoli GameSites.cz Server.
  • Třetí místo získá VIP na jakýkoli BaseBuilder GameSites.cz Server.

                       • Všechny tři místa mají možnost uveřejnit svůj build i na YT Tutorial.

Registrovat se můžete ihned zde na fóru: http://www.gamesites.cz/Forum/new/#viewtopic.php?f=47&t=39569

Pokud chcete nějakou vlastní mapu, která by se mohla do turnaje přidat, napište ji pod Vaši registraci, popřípadě PM pořadateli - MeTeOr4zovi

No, tak doufám, že to máte tak nějak vysvětlené, že se v tom orientujete. Je to pouze krátce a určitě Vám na místě zodpoví Vaše otázky a všechna pravidla, porotce a mnoho dalších věcí ohledně BaseBuilder turnaje, se dozvíte na místě. Přeji všem účastníkům hodně štěstí, dobrou mušku, administrátorům pevné nervy no a porotcům klid a pohodu při zpracovávání dem a zvolení vítězů.

 

S pozdravem a přáním krásného dne, TheRohlikar & MeTeOr4z.

     

napsat komentář
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ comment.created }} VIP
{{ comment.text }}
Komentář byl smazán
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ reply.created }} VIP
{{ reply.text }}
Komentář byl smazán
napsat komentář