Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z] ADMIN

Příspěvekod tomlang » 02 led 2023, 13:48

Prajem prijemný deň chcel by som u vás požiadať o práva na servery JB.
Začnem takto prestáva ma baviť chodiť na server kde sú cheatery a skripteri a Ateam stím nič nerobí preto žiadam znova viem že moje chovanie bolo prehnané ale človek sa mení.Takže by som vám chcel pomocť vytiahnuť GS tak kde patrí.

Nick v hre : tomlang_

Nick na fóre : tomlang

Profil na fóre : tomlang

Vek : 16

Steam nick : tomlang_
Steam ID : MUJ PROFIL Váš profil bude dostupný na adrese: https://steamcommunity.com/profiles/76561199465574344/



Nejaké bany alebo prehrešky ( GS, iný portál ): Áno mal som tu dost krát ban ale už som sa zmenil a chcel by som vam pomôcť s hračmi ako som bol ja a s cheatermi, plus mám ban u vašej konkurencie nejdem písať názov portálu.
Niečo o sebe : Ahoj, volám sa Igor pochádzam zo stredného Slovenska presnejšie mesto Martin venoval som sa hokejbalu a futbalu ale kvôli operáciam kolien som stím sekol.Pracujem ako živnostník v obore poklad zamkovej dalžby.

Prečo by som chcel na GS adminovať? : Chcem sa podieľať na chode portálu, pomáhať, kde sa len bude dať a snažiť sa pomaháť hráčom s čim sa bude dat a s čim budem vedieť.Od decembra mám voľno 3-4 mesiace tak čas na serveroch sa u mňa ešte zvýši.
Ďakujem za prečítanie a za váš čas.
Ak bude nahrať aj nejaké dema tak neni problem začať točiť.
tomlang_



Registrován: 29 2022, 16:27
tomlang
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 02 led 2023, 01:26

[Z] ADMIN

od Rumcajz » 02 led 2023, 13:48

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: ADMIN

Příspěvekod Ctibik » 02 led 2023, 16:29 VIP

Steam ID vyzerá nejako takto -> STEAM_0:1:60720619.
Choď na dáky server, do konzoly napíš "status" a nájdi sa v tom zozname čo ti vypíše. Pri mene budeš mať podobné Steam ID ako som poslal. To skopíruješ a pošleš sem.

"Profil na fóre:" tam máš dať link na svoj profil tu na forku čož je -> tomlang-u76778.html#

Máš tam kopu gramatických chýb :roll:

V 16tich máš živnosť na pokladača zámkovej dlažby??? :shock:
Uživatelský avatar
Ctibik
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 880
Registrován: 09 led 2019, 13:53

Re: ADMIN

Příspěvekod tomlang » 02 led 2023, 16:43

Ctibik píše:Steam ID vyzerá nejako takto -> STEAM_0:1:60720619.
Choď na dáky server, do konzoly napíš "status" a nájdi sa v tom zozname čo ti vypíše. Pri mene budeš mať podobné Steam ID ako som poslal. To skopíruješ a pošleš sem.

"Profil na fóre:" tam máš dať link na svoj profil tu na forku čož je -> tomlang-u76778.html#

Máš tam kopu gramatických chýb :roll:

V 16tich máš živnosť na pokladača zámkovej dlažby??? :shock:

promin psal jsem to na rychlo a jdu to udelat
tomlang
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 02 led 2023, 01:26

Re: ADMIN

Příspěvekod tomlang » 02 led 2023, 16:47

tomlang píše:Prajem prijemný deň chcel by som u vás požiadať o práva na servery JB.
Začnem takto prestáva ma baviť chodiť na server kde sú cheatery a skripteri a Ateam stím nič nerobí preto žiadam znova viem že moje chovanie bolo prehnané ale človek sa mení.Takže by som vám chcel pomocť vytiahnuť GS tak kde patrí.

Nick v hre : tomlang_ http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65833/ ... ayer=48123

Nick na fóre : tomlang

Profil na fóre : tomlang

Vek : 16

Steam nick : tomlang_
Steam ID : MUJ PROFIL Váš profil bude dostupný na adrese: https://steamcommunity.com/profiles/76561199465574344/



Nejaké bany alebo prehrešky ( GS, iný portál ): Áno mal som tu dost krát ban ale už som sa zmenil a chcel by som vam pomôcť s hračmi ako som bol ja a s cheatermi, plus mám ban u vašej konkurencie nejdem písať názov portálu.
Niečo o sebe : Ahoj, volám sa Igor pochádzam zo stredného Slovenska presnejšie mesto Martin venoval som sa hokejbalu a futbalu ale kvôli operáciam kolien som stím sekol.Pracujem ako živnostník v obore poklad zamkovej dalžby.

Prečo by som chcel na GS adminovať? : Chcem sa podieľať na chode portálu, pomáhať, kde sa len bude dať a snažiť sa pomaháť hráčom s čim sa bude dat a s čim budem vedieť.Od decembra mám voľno 3-4 mesiace tak čas na serveroch sa u mňa ešte zvýši.
Ďakujem za prečítanie a za váš čas.
Ak bude nahrať aj nejaké dema tak neni problem začať točiť.
tomlang_



Registrován: 29 2022, 16:27
tomlang
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 02 led 2023, 01:26

Re: ADMIN

Příspěvekod eXtr3mer » 02 led 2023, 17:09

S účtom, na ktorý si tu poslal odkaz, si sa nikdy na náš server nepripojil :) Navyše žiadosť ani nie je tvoja - ziadost-o-prava-na-jb1-t257377.html

Zamietnuté
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8132
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: [Z] ADMIN

Příspěvekod fort » 02 led 2023, 17:10 VIP

Ahoj,


Ja len toľko, že živnosť určite nemáš, keďže na území SR sa živnosť dá otvoriť po dosiahnutí 18 rokov. Už len to je na zamyslenie. :D

Pekný deň

ForT.
Steam : https://steamcommunity.com/id/forterino/
Email : [email protected]
Nick v hre : ForT.
Steam ID: STEAM_0:1:533051228
Uživatelský avatar
fort
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 52
Registrován: 18 úno 2020, 17:39
Bydliště: Gällivare, Sweden


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků