Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] AMALIE/Punko69/Survival

Příspěvekod Tery12 » 17 dub 2020, 12:53

Nechapu za co mam ban, zabila jsem hraci Superlativ2 whitery kvuli tomu ze z toho padaji hvezdy, ktere se mi hodi. Navic je to mob, tak nechapu proc nemuzu zabijet moba? :D :D :D

Dale ja dostanu ban, ale superlativ hrube nadaval a ban nedostane? dostal mute ale mute pote obchazel psanim pres cedulky kde nadaval a punko mu nic neudelal :D:D:D
Uživatelský avatar
Tery12
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 27 pro 2016, 15:38
Bydliště: Praha

[V] AMALIE/Punko69/Survival

od Rumcajz » 17 dub 2020, 12:53

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Praha

Re: AMALIE/Punko69/Survival

Příspěvekod PuNko » 17 dub 2020, 12:58 VIP

superlativovi som mute predlzil, ban bol rieseny s dogom, kedze mal tych witherov uzavretych, nemala si co liezt do cudzej resky a vôbec mu zabijat witherov
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2762
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: AMALIE/Punko69/Survival

Příspěvekod Tery12 » 17 dub 2020, 13:01

PuNko píše:superlativovi som mute predlzil, ban bol rieseny s dogom, kedze mal tych witherov uzavretych, nemala si co liezt do cudzej resky a vôbec mu zabijat witherov


A co kdyz me tam portl???? hmmmm??? boze, pokud je tohle zakazany tak jste meli banovat i to ze mi on zabil zombie v resce. Pokud je tohle zakazany tak zaridte aby se v resce nemohli zabijet mobove :) :) :)
tohle fakt neni normalni, rekni mi kde je napsane ze se nesmi zabijet mob v res? :DDDDDDDDD
Uživatelský avatar
Tery12
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 27 pro 2016, 15:38
Bydliště: Praha

Re: AMALIE/Punko69/Survival

Příspěvekod PuNko » 17 dub 2020, 13:07 VIP

nie, neportol, je zakazane obecne kazit hračom hru aspon vies ze to uz nemas robit
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2762
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: AMALIE/Punko69/Survival

Příspěvekod Tery12 » 17 dub 2020, 13:10

PuNko píše:nie, neportol, je zakazane obecne kazit hračom hru aspon vies ze to uz nemas robit


nikde v pravidlech nevidim ze je zakazano zabijeni mobu v res kdyz z nich padaji dobre veci :D
Uživatelský avatar
Tery12
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 27 pro 2016, 15:38
Bydliště: Praha

Re: AMALIE/Punko69/Survival

Příspěvekod Tery12 » 17 dub 2020, 13:13

navic uplne kazdy hrac by zabil whitera kdyz z toho pada ta hvezda ktera je uzitecna..

Boze, fakt nechapu co se s timhle serverem deje, cimdal vetsi hovna se zacinaji banovat..
Uživatelský avatar
Tery12
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 27 pro 2016, 15:38
Bydliště: Praha

Re: AMALIE/Punko69/Survival

Příspěvekod PuNko » 17 dub 2020, 13:13 VIP

pisem ti ze je to kazenie hry kedze on mal tych mobov ohranicenych a uzavretych a ty si sa tam aj napriek tomu nejak dostala a zabila ich, viac tu pisat nebudem moje vyjadrenie mas
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2762
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: AMALIE/Punko69/Survival

Příspěvekod Tery12 » 17 dub 2020, 13:19

PuNko píše:pisem ti ze je to kazenie hry kedze on mal tych mobov ohranicenych a uzavretych a ty si sa tam aj napriek tomu nejak dostala a zabila ich, viac tu pisat nebudem moje vyjadrenie mas



prosimte kdyz je uz teda dalsi nove pravidlo a to ze je zakazane zabijeni mobu v resce.. tak to laskave napiste do pravidel..
okey beru je to teda "kazeni" hry. Ja treba do ted nevedela ze je zakazany zabijet druhym moby v res.. navic to ani nebylo kvuli provokaci ale kvuli zisku.... :))

ALE FURT MI VRTA JEDNA VEC HLAVOU... JAKTOZE JA DOSTANU BAN ZA ZABITI WHITERU A SUPERLATIV BAN NEDOSTAL KDYZ MI DIKY TOMU ZE ZABIL ZOMBIE V MOJI IG FARME PRESTALA FUNGOVAT? I KDYZ NA TO ADMINI PRISLI A VEDELI ZE TO BYL SUPERLATIV? na tohle se mi bohuzel odpoved jeste nedostala, tak doufam ze na to odpoved dostanu ;)
Uživatelský avatar
Tery12
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 27 pro 2016, 15:38
Bydliště: Praha

Re: AMALIE/Punko69/Survival

Příspěvekod PuNko » 17 dub 2020, 13:21 VIP

ja som nic s tvojimi zombie neriesil, keby som to riesil mozno ban dostane :D
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2762
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: AMALIE/Punko69/Survival

Příspěvekod ErbiCZ » 17 dub 2020, 14:11 VIP

Obrázek
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47

Re: AMALIE/Punko69/Survival

Příspěvekod DogeTennant » 19 dub 2020, 01:37 VIP

Jestli si opakovaně zabíjela hráči moba v resce, kterého měl ohraničeného + ho měl v shopu jako "okrasu", tak to asi úplně není v pohodě. Nějaké další důkazy nejsou třeba jelikož ses k tomu vlastně přiznala, jen asi nesouhlasíš s tím že to tak je. Možná bys odešla jenom s nějakým upozorněním, ale to bys nesměla pomalu pokaždé co přijdeš na serveru někoho provokovat.

Ban ti už stejně dávno vypršel, takže vyřešeno.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2245
Registrován: 15 dub 2015, 15:56

Re: AMALIE/Punko69/Survival

Příspěvekod Tery12 » 19 dub 2020, 15:26

DogeTennant píše:Jestli si opakovaně zabíjela hráči moba v resce, kterého měl ohraničeného + ho měl v shopu jako "okrasu", tak to asi úplně není v pohodě. Nějaké další důkazy nejsou třeba jelikož ses k tomu vlastně přiznala, jen asi nesouhlasíš s tím že to tak je. Možná bys odešla jenom s nějakým upozorněním, ale to bys nesměla pomalu pokaždé co přijdeš na serveru někoho provokovat.

Ban ti už stejně dávno vypršel, takže vyřešeno.


zabijela opakovane? :lol: to vis odkud? zabila jsem mu 3 whiter skeletony a to protoze byli pohromade... zadny opakovane to nebylo.

e. Doge: měl jsem za to, že jsi zabila 3 po nějakých intervalech, ne že tam byli 3 najednou, každopádně to nic nemění..
Uživatelský avatar
Tery12
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 27 pro 2016, 15:38
Bydliště: Praha


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník