Postavte si vlastní mapu do hry! Zde vám pomůžeme.

[ALPHA/BETA] av_siege

Příspěvekod Luther » 31 pro 2014, 23:31

Zdravím, již nějaký čas pracuji na nové mapě pro Avatar Battle mod, který je jedinečný a vyskytuje se jenom zde - na Gamesites.cz. Co tímto topicem sleduju? Hned několik věcí. Chci, aby tato mapa byla dokonalá a byla jedna z nejčastěji volených a hraných na obou Avatar Battle serverech. Proto vás žádám o vaše návrh na vylepšení, typ kemp, použité textury atp. :) Budu předem rád za vaše nápady! ;)

PS.: Úplně dole i odkaz ke stažení alpha verze! :D

Pár screenů, kde můžete porovnat klasickou cs_siege s verzí určenou pro Avatar Battle*
*(pro zvětšení klikněte na obrázek) :D

Obrázek-Obrázek
Pohled na spawn/pevnost ve skále, která bude zatopená
Obrázek-Obrázek
Pohled na dveře, které v Av verzi nikam nevedou (ta mapa by byla příliš "lidská"
Obrázek-Obrázek
Pohled na schodiště vedoucí do podzemní části mapy
Obrázek-Obrázek
Pohled na tunel, který bude spojovat dvě důležitá stanoviště lidí
Obrázek-Obrázek
Pohled na výtahovou šachtu a interiér jedné z budov
Obrázek-Obrázek
Pohled na druhou (nepřístupnou) pevnost ve skále
Obrázek-Obrázek
Pohled na jedno z možných míst pro kemp
Obrázek-Obrázek
Pohled na část dolu, kde je další možnost kemp
Obrázek-Obrázek
Pohled na výtah spojující důl s povrchem, který je částečně pod vodou
Obrázek-Obrázek
Pohled na jeden ze spawnů a místa možných kemp
Obrázek-Obrázek
Pohled na bunkr, kde budou kempy (nebo zbrojnice) a okolí druhé pevnosti ve skále

Pro případný větší rozhled po mapě zde nabízím ALPHA verzi ke stažení!: av_siege_alpha
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15

[ALPHA/BETA] av_siege

od Rumcajz » 31 pro 2014, 23:31

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: [ALPHA/BETA] av_siege

Příspěvekod Pixon » 02 led 2015, 15:00

Ahoj Luthere,
tvá mapa je skvělá,
nevím proč nejsi hlavní mapper, či už aspoň mapper,
jde vidět že se snažíš, a už nějaké tvé mapy jsou přidané na Gamesites.cz servery,
jsi v tom skvělej, dělej další mapy, a snad se vrátiš (jestli si byl) na hlavního mappera, či mappera.

Tvé mapě dávam: 100% !
Steam: pixon145

Favorite player: markeloff <3
Favorite team: Na´Vi ! (Jen jak hráli ještě CS 1.6 ...)
Favorite gun: awp, ak47, dgl.
Favorite map: de_inferno, de_nuke, de_dust2.
Uživatelský avatar
Pixon
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 27
Registrován: 09 dub 2014, 05:42

Re: [ALPHA/BETA] av_siege

Příspěvekod Luther » 02 led 2015, 20:56

Díky za skvělé hodnocení mapy (i když je vážně jen v alpha verzi). :) A mapper (ani hlavní) nejsem z vlastní hlouposti. :D Chtěl jsem s mapováním skončit, jenže v posledních měsících jsem chytl tzv. druhý dech. :P

Jinak menší UPDATE!:
Po menší konzultaci s HLSA Roxtedym, kdy jsme se bavili o tom, jestli musí mapa obsahovat vodu či nikoliv, jsem se rozhodl zeptat i vás, jestli vodu ano/ne a případně kde. :) Prý většina hráčů vodu nenávidí, tak se chci zeptat jak to teda je. :D
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15

Re: [ALPHA/BETA] av_siege

Příspěvekod R3ZN1K » 02 led 2015, 21:03

Skoro na všetkých mapách je voda tvl. Aj na novej musí byt voda ?
Uživatelský avatar
R3ZN1K
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 663
Registrován: 29 lis 2014, 16:08
Bydliště: Doma

Re: [ALPHA/BETA] av_siege

Příspěvekod GrooS » 02 led 2015, 21:11 VIP

Luther píše:Díky za skvělé hodnocení mapy (i když je vážně jen v alpha verzi). :) A mapper (ani hlavní) nejsem z vlastní hlouposti. :D Chtěl jsem s mapováním skončit, jenže v posledních měsících jsem chytl tzv. druhý dech. :P

Jinak menší UPDATE!:
Po menší konzultaci s HLSA Roxtedym, kdy jsme se bavili o tom, jestli musí mapa obsahovat vodu či nikoliv, jsem se rozhodl zeptat i vás, jestli vodu ano/ne a případně kde. :) Prý většina hráčů vodu nenávidí, tak se chci zeptat jak to teda je. :D


Myslím že k AV voda patří takže bych ji tam přidal..
Jinak mapá pěkná ale moc velká se mi zdá,radši bych uvítal menší mapu ,jako je například na Av_cpl_mill,která patří mezi oblíbené,
myslím že pokud se přidá tato mapa,tak po 14 dnech už se nebude hrát protože mapa je velká,viz všechny av_nature které se už skoro vůbec nehrají
Uživatelský avatar
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4896
Registrován: 08 čer 2013, 14:25

Re: [ALPHA/BETA] av_siege

Příspěvekod R3ZN1K » 02 led 2015, 21:23

Voda je blbost
Uživatelský avatar
R3ZN1K
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 663
Registrován: 29 lis 2014, 16:08
Bydliště: Doma

Re: [ALPHA/BETA] av_siege

Příspěvekod Luther » 02 led 2015, 21:29

Byl jsem teď na serveru Avatar Battle #1 a po menším rozhovoru s hráči jsem se tedy rozhodl vodu ZAMÍTNOUT

Dalším důležitým bodem je, jak zde právě napsal GrooS, celková velikost mapy. Taky mám radši menší mapky a uznávám, že se mi osobně zdá taky velká a to jsem ji o to složité bludiště na T spawnu zkrátil! ;) :) Více mě nenapadlo ubrat ale pokud máte nápady co by tam být nemuselo, tak sem s nima.
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15

Re: [ALPHA/BETA] av_siege

Příspěvekod Leviatan » 02 led 2015, 22:15 VIP

Vo velkých mapách problém nevidím. Problém vidím v tom, že 80% hráčov av nature/pandora atd. tieto mapy nepozná a preto sa hrajú dookola assault a dust. Z toho, že sa dookola hrajú tie isté mapy vyplíva, že hráči iné mapy ani nepoznajú a preto ich nevotujú, je to zakliaty kruh ...
Obrázek
Uživatelský avatar
Leviatan
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 191
Registrován: 27 bře 2013, 08:23
Bydliště: Košice

Re: [ALPHA/BETA] av_siege

Příspěvekod Dwandy » 02 led 2015, 22:32 VIP

asi před měsícem jsem tak 50% map z avataru úplně vymazal. Tenkrát je dělal Widow nebo jak se jmenoval a pár dalších, jenže to FPs tam bylo strašidelný. Avatar server má problém s mapama právě k vůli špatnému zpracování. Sám na většině nemám víc jak 50 FPS a to je zkrátka nepříjemný. Naštěstí pár map má FPS v pořádku (není náhoda, že autor těch ok map je Luther :) ) Tak snad se tam objeví i tato novinka.
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: [ALPHA/BETA] av_siege

Příspěvekod GrooS » 02 led 2015, 22:35 VIP

Obrázek
Pohled na výtah spojující důl s povrchem, který je částečně pod vodou


Luthere doufám že aspon tady ta voda bude ,myslím že to ani hráčum nebude nijak vadit a neuškodí aspon na tomto místě voda.. :?
Uživatelský avatar
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4896
Registrován: 08 čer 2013, 14:25

Re: [ALPHA/BETA] av_siege

Příspěvekod Luther » 02 led 2015, 22:42

Leviatan píše:Vo velkých mapách problém nevidím. Problém vidím v tom, že 80% hráčov av nature/pandora atd. tieto mapy nepozná a preto sa hrajú dookola assault a dust. Z toho, že sa dookola hrajú tie isté mapy vyplíva, že hráči iné mapy ani nepoznajú a preto ich nevotujú, je to zakliaty kruh ...

Ano tento samý problém postihuje i Zombie mod, kde hráči raději známe mapy předělané pro požadavky daného modu. :(

Dwandy píše:asi před měsícem jsem tak 50% map z avataru úplně vymazal. Tenkrát je dělal Widow nebo jak se jmenoval a pár dalších, jenže to FPs tam bylo strašidelný. Avatar server má problém s mapama právě k vůli špatnému zpracování. Sám na většině nemám víc jak 50 FPS a to je zkrátka nepříjemný. Naštěstí pár map má FPS v pořádku (není náhoda, že autor těch ok map je Luther :) ) Tak snad se tam objeví i tato novinka.

Ano dělal na nich WIDOW, podle mě skvělý mapper, který na nich ale dělal na rychlo v té době a proto mají mizernou optimalizaci. Určitě by dokázal udělat i lepší mapy nebo vylepšit své stávající. :)

GrooS píše:
Obrázek
Pohled na výtah spojující důl s povrchem, který je částečně pod vodou

Luthere doufám že aspon tady ta voda bude ,myslím že to ani hráčum nebude nijak vadit a neuškodí aspon na tomto místě voda.. :?

Ano, zde je jediné místo kde ji plánuju nechat. :) Mě osobně se to strašně líbí (výtah, který jede do zatopené části dolu). :D
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15

Re: [ALPHA/BETA] av_siege

Příspěvekod lukick » 03 led 2015, 01:07

Mapa je sama o sebe pekná. Ak chceš vodu daj, ak nie tak nie. Myslím si, že aj tak skonči na servery, ale na tejto časti by si tu vodu mohol nechať http://postimg.org/image/wqtkbhbkf/. Pači sa mi ako tam je usadená a hodí sa tam. :)
Pekná práca. :)
!_kempa_! lukick *KOHI*
lukick
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 471
Registrován: 23 led 2013, 15:24

Re: [ALPHA/BETA] av_siege

Příspěvekod dusinka » 03 led 2015, 22:39

Ahoj Luthere
Mapy od tebe jsou skvělé a ráda na nich hraju :)
Tahle mapa je pěkná dobře vypadá a doufám že z toho uděláš ideální mapu pro AV. A tom vůbec nepochybuju :)
Doufám že se ti fakt povede a mohl by jsi tam přidat nějakou tajnou schovku :) Třeba nějaká tajná díra ve zdi, jak máš ve zvyku :D
Aď se ti ta mapa povede a držím palce zatím vypadá krásně :)
(EVIP)Avatar Battle #1
(EVIP)Zombie Chronic #2
Uživatelský avatar
dusinka
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 16 dub 2014, 21:05

Re: [ALPHA/BETA] av_siege

Příspěvekod Luther » 03 led 2015, 23:11

Dámy (a pánové) vstupujeme do fáze dvě, tedy bety! 8-)

Beta verze: av_siege_beta

Co se změnilo?
1. Z mapy zmizela skoro veškerá voda
2. Mapa je obohacena o přírodu (stromy a v dole vzácné krystaly)
3. Konečně jsou zde kempy, kterých je cca 20!
4. Přibilo pár detailů (ze hry Avatr: The Game) - vlajky, dráty, rostliny atd.
5. V budově, která neměla praktické využití je nyní v nejvyšším patře zbrojnice vybavená 6 vestami, 4 kulomety a 2 sniperkami (s těmi čísly možná kecám :D)
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15

Re: [ALPHA/BETA] av_siege

Příspěvekod Dwandy » 03 led 2015, 23:24 VIP

až to trošičku otestujete tak dejte vědět a nahodím na avatar 2 na test
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Další

Zpět na Tvorba Map

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků