Vše ohledně kategorie serverů: Zombie Servery

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod Arnostek » 21 lis 2018, 15:59

Tiež som denne svedkom toho že niekomu idem záda, a dalších 8 kôl počúvam nadávky na to ko už mi v živote nebude plniť, že on mi plní a ja idem záda. -,- Je pekne vidieť že táto komunita nezažila roky kedy bol BB v plnom prúde a každý chodil každému záda a snažil sa ho dať dole, aj keď to bol jeho brat,mama,dedo,obľúbené domáce zvieratko...
Uživatelský avatar
Arnostek
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1132
Registrován: 05 lis 2018, 19:27

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

od Rumcajz » 21 lis 2018, 15:59

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod F3N0M3N » 22 lis 2018, 12:33 VIP

No já k tomu asi vše řekl už, i když bych samozřejmě asi mohl vymyslet i něco dalšího :D

Další věc je Anti-cheat Monitoring neboli HLTV, prostě to, co je neustále ve spectu a pořizuje záznam na demu z každé mapy. Nehrávám zase tolik serverů, ale myslím, že to na většině je, například na furienu, kde často hrávám.
Po několika mých zkušenostech v nahlašování do PP, kdy byl můj "report" uznán jako nedostatečný jsem si řekl, že by to byl skvělý nápad, kdyby to na BB bylo. Ono vlastně, když si tyto záznamy otevřu v menu serverů na webu, tak by tam i skutečně měly tyto záznamy map být, ale je tam pouze jedna jediná mapa, která se hrála někdy dřív.
Slyšel jsem, že to možná bylo odebráno kvůli nějakému bugu, nevím, kdyžtak to sem klidně napište.
No myslím ,že by to pomohlo, jak některým adminům, tak i hráčům.
stiznost-na-admina-fokume-mou-fe-bb1-t195339.html - moje stížnost na admina, která byla uznána za nedostatečnou kvůli mým důkazům, kdyby tam tento záznam byl, pravděpodobně by byla hned oprávněná, navíc, jak se později ukázalo admin zneužíval práva ještě dalšími způsoby, než jsem já psal a dokazoval, kdyby byla možnost záznamu, možná by se to ukázalo mnohem dřív
v-the-a-skater-nepovoleny-pocet-ct-na-build-bb1-t195551.html
v-n3v-rlz-lezeni-do-cizi-kempy-nadavky-bb1-t195552.html
v-blokovani-the-bb1-t195530.html
Moje zamítnuté nahlášení porušování pravidel, důvody byly různé. HLTV by to usnadnilo, jestliže mě někdo na serveru pravidelně štve nebo hrubě porušuje pravidla, tak nemám žádný problém s tím časovat dlouhé demo do PP (viz moje nahlašování na furienu).
Samozřejmě někteří říkají, natáčej od začátku kola, ale tohle je otravnější, jak časovat z HLTV. A hlavně ne vždy to stačí stejně... Kolikrát stavím build a za mými zády se najednou objevuje cizí blok apod. nebo to udělá nějaký nas*aný hráč v poslední vteřině schválně, abych umřel a nešlo poznat, že je to jeho blok nebo, aby se prostě zbavil konkurence a on se pak mohl expit v klidu, protože ví, že ostatní umřou.
Asi bych mohl vymyslet ívce situací, ale myslím ,že to stačí, určitě v tom vidím výhodu.
Napadlo mě, že by to zbytečně zaujímalo slot na serveru, ale kdy tam bylo naposledy 20 hráčů? :lol:
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod F3N0M3N » 02 pro 2018, 10:26 VIP

HLTV MONITORING UP! ZASE NĚKOLIK SITUACÍ, KTERÉ BY TENTO MONITORING V KLIDU VYŘEŠIL, DOHODY NA 00, MOJE NAHLÁŠENÍ O BLOKOVÁNÍ, HÁDKA, KDO BYL PRVNÍ A NAKONEC NEMĚL KEMP NIKDO...

F3N0M3N píše:No já k tomu asi vše řekl už, i když bych samozřejmě asi mohl vymyslet i něco dalšího :D

Další věc je Anti-cheat Monitoring neboli HLTV, prostě to, co je neustále ve spectu a pořizuje záznam na demu z každé mapy. Nehrávám zase tolik serverů, ale myslím, že to na většině je, například na furienu, kde často hrávám.
Po několika mých zkušenostech v nahlašování do PP, kdy byl můj "report" uznán jako nedostatečný jsem si řekl, že by to byl skvělý nápad, kdyby to na BB bylo. Ono vlastně, když si tyto záznamy otevřu v menu serverů na webu, tak by tam i skutečně měly tyto záznamy map být, ale je tam pouze jedna jediná mapa, která se hrála někdy dřív.
Slyšel jsem, že to možná bylo odebráno kvůli nějakému bugu, nevím, kdyžtak to sem klidně napište.
No myslím ,že by to pomohlo, jak některým adminům, tak i hráčům.
stiznost-na-admina-fokume-mou-fe-bb1-t195339.html - moje stížnost na admina, která byla uznána za nedostatečnou kvůli mým důkazům, kdyby tam tento záznam byl, pravděpodobně by byla hned oprávněná, navíc, jak se později ukázalo admin zneužíval práva ještě dalšími způsoby, než jsem já psal a dokazoval, kdyby byla možnost záznamu, možná by se to ukázalo mnohem dřív
v-the-a-skater-nepovoleny-pocet-ct-na-build-bb1-t195551.html
v-n3v-rlz-lezeni-do-cizi-kempy-nadavky-bb1-t195552.html
v-blokovani-the-bb1-t195530.html
Moje zamítnuté nahlášení porušování pravidel, důvody byly různé. HLTV by to usnadnilo, jestliže mě někdo na serveru pravidelně štve nebo hrubě porušuje pravidla, tak nemám žádný problém s tím časovat dlouhé demo do PP (viz moje nahlašování na furienu).
Samozřejmě někteří říkají, natáčej od začátku kola, ale tohle je otravnější, jak časovat z HLTV. A hlavně ne vždy to stačí stejně... Kolikrát stavím build a za mými zády se najednou objevuje cizí blok apod. nebo to udělá nějaký nas*aný hráč v poslední vteřině schválně, abych umřel a nešlo poznat, že je to jeho blok nebo, aby se prostě zbavil konkurence a on se pak mohl expit v klidu, protože ví, že ostatní umřou.
Asi bych mohl vymyslet ívce situací, ale myslím ,že to stačí, určitě v tom vidím výhodu.
Napadlo mě, že by to zbytečně zaujímalo slot na serveru, ale kdy tam bylo naposledy 20 hráčů? :lol:
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod Arnostek » 02 pro 2018, 13:45

Za HLTV by tu bolo veľa ľudí, ale myslím si že GS vedenie ma nejaký dôvod prečo tam to HLTV ešte nieje. A bohužiaľ aj keby to vyriešilo veľmi veľa situácií, vedenie tam to HLTV aj tak nepridá z ich ich dôvodov...
Uživatelský avatar
Arnostek
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1132
Registrován: 05 lis 2018, 19:27

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod F3N0M3N » 02 pro 2018, 14:32 VIP

Arnostek píše:Za HLTV by tu bolo veľa ľudí, ale myslím si že GS vedenie ma nejaký dôvod prečo tam to HLTV ešte nieje. A bohužiaľ aj keby to vyriešilo veľmi veľa situácií, vedenie tam to HLTV aj tak nepridá z ich ich dôvodov...


Tak by bylo dobré, kdyby nám to aspoň sdělili :D
Ono když se podíváš, tak jeden záznam z jedné mapy existuje, třeba jde o nějakou chybu, třeba je to schválně...
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod TiberSeptim » 02 pro 2018, 17:20 VIP

hltv neni pretoze sa to bugovalo, to znamena ze hltv ako keby bol normalny hrac, ked ho zabijes dostanes normalne body zadarmo :)
Ex Admin : All Zombie all Jump
Ex pomocnik akademie

Administrator since 4.1.2016
Uživatelský avatar
TiberSeptim
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 944
Registrován: 12 črc 2015, 20:58

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod F3N0M3N » 02 pro 2018, 17:49 VIP

TiberSeptim píše:hltv neni pretoze sa to bugovalo, to znamena ze hltv ako keby bol normalny hrac, ked ho zabijes dostanes normalne body zadarmo :)


Tomu bych klidně věřil, ale je blbost kvůli tomu rušit HLTV, když to stejné se děje i s "BOTy", kteří jsou normálně ve spectu, ale často se objeví i přímo v teamu a jde za ně také získat body.
Samozřejmě HLTV tam asi bylo celou dobu, ale pořád bych možná zvážil + a - , co se přes to dají dohledat apod. a nebo jestli je takový problém, že to jednou za kolo zabije někdo z x hráčů.
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod TiberSeptim » 02 pro 2018, 17:54 VIP

samozrejme ze tam boli boti :) ale boli sa objavuju iba ak nieje vela hracov nato aby dostavali body takze aj keby zabijali tych botov tak by body nedostavali ale ak by sa objavili dostatocny pocet hracov boti nebudu na serveri ( ale parkrat sa mi uz stalo ze sa za rychly cas objavil dostatocny pocet ludi a botov islo zabit a body si ziskal ale teraz je to uz nemozne) a hltv by bolo prakticky 24/7 a to znamena ak bude dostatocny pocet ludi tak zabijes bota hltv a body dostanes zanic :)
Ex Admin : All Zombie all Jump
Ex pomocnik akademie

Administrator since 4.1.2016
Uživatelský avatar
TiberSeptim
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 944
Registrován: 12 črc 2015, 20:58

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod F3N0M3N » 02 pro 2018, 18:08 VIP

Jojo musí se tam napojit, mně se to teda povedlo několikrát :D
Ale právě se jen snažím říct, že pokud je dostatečný počet hráčů, tak není 24/7, na serveru nebudou pořád stejní hráči, a pokud jich je tam tedy víc, tak ho asi ne vždy zabije stejný hráč.
Tzn. v mých očích stále nevidím příliš velký dopad na ekonomiku (body, navíc o tom přece mód není, jak psal Anubis), ale mohlo by to mít větší přínos k právu (nahlašování hráčů, cheaterů, bugerů, ale také velmi vhodné ke stížnosti na adminy).
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod Arnostek » 03 pro 2018, 21:44

Ďalší veľmi zaujímavý bug ktorý som ešte nikdy nikde nevidel...
Demo: http://leteckaposta.cz/113486659
Ide o to že ma to furt respawnovalo na streche každých pár sekúnd a nedalo sa nič robiť. :D
Samozrejme to vyriešil recconect, ale mohlo by to byť nepríjemné ak by sa ti to stalo s full nákupom.
Ak sa to deje iba na začiatku mapy tak sa to asi dá, ak by to teda niekto nezneužíval na zabíjanie CT.
Uživatelský avatar
Arnostek
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1132
Registrován: 05 lis 2018, 19:27

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod UjoBochniiik » 04 pro 2018, 21:30 VIP

TiberSeptim píše:samozrejme ze tam boli boti :) ale boli sa objavuju iba ak nieje vela hracov nato aby dostavali body takze aj keby zabijali tych botov tak by body nedostavali ale ak by sa objavili dostatocny pocet hracov boti nebudu na serveri ( ale parkrat sa mi uz stalo ze sa za rychly cas objavil dostatocny pocet ludi a botov islo zabit a body si ziskal ale teraz je to uz nemozne) a hltv by bolo prakticky 24/7 a to znamena ak bude dostatocny pocet ludi tak zabijes bota hltv a body dostanes zanic :)


Body za botov dostaneš až v dnešnej dobe, keď si zm a zabiješ bota a v to isté kolo sa napojí hráč ktorý nahradí toho bota tak dostaneš +30.
d1e188ad0453aad9a906f10f9dd65e0e
Uživatelský avatar
UjoBochniiik
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 409
Registrován: 11 úno 2014, 10:42

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod TiberSeptim » 05 pro 2018, 17:20 VIP

Arnostek píše:Ďalší veľmi zaujímavý bug ktorý som ešte nikdy nikde nevidel...
Demo: http://leteckaposta.cz/113486659
Ide o to že ma to furt respawnovalo na streche každých pár sekúnd a nedalo sa nič robiť. :D
Samozrejme to vyriešil recconect, ale mohlo by to byť nepríjemné ak by sa ti to stalo s full nákupom.
Ak sa to deje iba na začiatku mapy tak sa to asi dá, ak by to teda niekto nezneužíval na zabíjanie CT.




v pmke by som ti pohladal kedy som ten bug nahlasoval ale nechce sa mi to hladat cca rok 2016 a stale sa stym nic nespravilo no hold na zombie uz necakaj ziadny update :)
Ex Admin : All Zombie all Jump
Ex pomocnik akademie

Administrator since 4.1.2016
Uživatelský avatar
TiberSeptim
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 944
Registrován: 12 črc 2015, 20:58

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod GeracikxD » 05 pro 2018, 21:12

O všetkých bugoch sa vie a je ich tam ešte podstatne viac ako tu je spomenuté a podľa všetkého sa stým robiť nič nebude. Riešite to tu zbytočne.
/´¯/)...........(\¯`\
/....//.............\\....\
/....//................\\....\
/´¯/..../´¯\.........../¯`\....\¯`\
/./.../..../..../.|_...._|.\....\....\...\.\
(.(....(....(..../.)..)..(..(.\....)....)....).)
Uživatelský avatar
GeracikxD
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1377
Registrován: 23 led 2013, 18:53

Předchozí

Zpět na Zombie Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků