Vše ohledně kategorie serverů: Furien Servery

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Zesh » 30 zář 2016, 12:27 VIP

TrEgL1GeM píše:Mal by som nápad na jeden Item pre Furiena aj pre Anti-Furiena. Neviem či ho už sem niekto písal alebo nie. Názov ma pre tento Item nenapadol ešte, ale ítem by spočíval v tom, že po aktivovaní toho itemu by Furien alebo Anti-Furien dostával viac peňazí za kill. Tento Item by bol skôr pre EVIP hráčov ale pridanie peňazí by bolo náhodné (ak by to šlo spraviť). EVIP u Furiena dostáva za kill 25 $ a náhodne pri tomto iteme by dostal za kill od 30$ maximálne do 50$. Anti-Furieni dostávajú 20$ za kill to znamená že by mohli dostávať od 25$ maximálne do 40$. Určite sa tento ítem dá ešte prerobiť, vymyslieť cenu a hlavne vymyslieť názov pre tento ítem. Ďalší Item čo ma napadol by bol ítem na spôsob double itemu. To znamená, pri kúpení tohto ítemu by sa dali vybrať dva Itemy a používať ich naraz. Ako napr. Bhop a Drtivé strely. Avšak tento Item by musel byť dosť drahý. Je to taký OP ítem :D :lol: :lol: :lol: :lol:


Ne, prvý item blbosť a druhý ešte väčšia 2 itemy naraz to by bolo až moc OP...
Uživatelský avatar
Zesh
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2592
Registrován: 23 led 2013, 14:43

Re: Návrhy na furien update ?

od Rumcajz » 30 zář 2016, 12:27

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Zesh » 30 zář 2016, 12:29 VIP

SendyPlankton píše:zdravím, rád bych dodal taky svoje nápady :)

1) zrušit nehrané mapy (mám nějáké celkem prostorné na strafe, takže pokud by bylo nejhůř, rád doložím nějáké návrhy)
2) Vyměnil bych skiny některých knifů (například crowbar a sekera, návrhy na nahrazení bych dodal)
3) Zrušit item zmatení a nahradit ho něčím jiným (moc hráčů ho nepoužívá a u většiny sem ho viděl jednou za 2 měsíce)
4) Přidat nějakou zbraň do hry (například galil)
5) Dal bych kulomet aspoň pro VIP hráče
6) Item wallhang pro VIP by mohl být na celou mapu a ne na kolo
7) Multijump bych slevnil aspoň na 14-15k

To je vše, co mě zatím napadá
S pozdravcem
Sendy


1, budú sa rušiť
2, skiny si môžete dávať aj sami
3, uvidí sa
4, uvidí sa
5, ne
6, ne
7, uvidí sa
Uživatelský avatar
Zesh
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2592
Registrován: 23 led 2013, 14:43

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Zesh » 30 zář 2016, 12:30 VIP

MaTTHeWvWWW píše:Nazdar,
je možnosť, že poniektoré návrhy tu už odzneli.


1.) Vrátiť Fun kolá :

-> načítajú sa ľudom peniaze,
-> pre team ktorý vyhrá dať možnosť hlasovania za ktorú stranu chcú začať,neviem či by sa to dalo,
-> ale ľudia kempili pri tomto kole. :evil:

2.) Zníženie cien itemov,poprípade zvýšiť rýchlosť zarábania dolárov.
3.) Pridanie zbraní.
4.) Znížiť čas čakania na plantnutie.
5.) Keď je CT pri drope aby nebola čierna obrazovka,poprípade nie úplne čierna obrazovka :

-> predsa je + pre CT že sa im podarilo zneškodniť hráča s bombou,
-> veľa krát to využívajú T a vyhadzujú bombu po CT (neviem či to je alebo nie je povolené).

To je všetko,
s pozdravom.


1, fun kola sa vracať nebudú
2, uvidí sa
3, možno
4, ne, teraz to je ideálne
5, ne

-> veľa krát to využívajú T a vyhadzujú bombu po CT (neviem či to je alebo nie je povolené).


povolené
Uživatelský avatar
Zesh
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2592
Registrován: 23 led 2013, 14:43

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Zesh » 30 zář 2016, 12:31 VIP

Kappy píše:Rád bych viděl na furienu item Laser je to dost dobra věc pro CT, a taky by se mi líbilo starej skin na SK pokud to půjde :D Děkuji.


Popíš ten item.
Uživatelský avatar
Zesh
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2592
Registrován: 23 led 2013, 14:43

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Zesh » 30 zář 2016, 12:34 VIP

SendyPlankton píše:
SendyPlankton píše:zdravím, rád bych dodal taky svoje nápady :)

1) zrušit nehrané mapy (mám nějáké celkem prostorné na strafe, takže pokud by bylo nejhůř, rád doložím nějáké návrhy)
2) Vyměnil bych skiny některých knifů (například crowbar a sekera, návrhy na nahrazení bych dodal)
3) Zrušit item zmatení a nahradit ho něčím jiným (moc hráčů ho nepoužívá a u většiny sem ho viděl jednou za 2 měsíce)
4) Přidat nějakou zbraň do hry (například galil)
5) Dal bych kulomet aspoň pro VIP hráče
6) Item wallhang pro VIP by mohl být na celou mapu a ne na kolo
7) Multijump bych slevnil aspoň na 14-15k

To je vše, co mě zatím napadá
S pozdravem
Sendy


ještě mě napadla jedna taková změna
Když se plantne bomba (to samé i defuse) Mohli by všichni hráči, co jsou naživu dostat 10 babek za položení bomby nebo defuse


Nesúhlasím, velice rýchlo by sa zarábali peniaze.
Uživatelský avatar
Zesh
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2592
Registrován: 23 led 2013, 14:43

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Zesh » 30 zář 2016, 12:36 VIP

Smokeyy píše:Můj návrh je zatím jen jediný

Dobu freez granátu bych nechal stejný, ale zavedl bych, aby to CT mohlo dostat za první kill. Když je plný server tak to CT nahází kde můžou a to taky dělá problémy, aspoň by se CT naučili lépe využít tohoto granátu, než vyhození na začátku kola.


Tak zober si zase to, že keď evip zoberú SK tak ct majú ten freeze ako dobrú obranu. Týpek s obrovským fps ktorý lieta ako blázon s sk tak ho skús trafiť alebo niak spomaliť, jedine máš na to freeze :)
Uživatelský avatar
Zesh
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2592
Registrován: 23 led 2013, 14:43

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Zesh » 30 zář 2016, 12:41 VIP

TweetyCZK píše:No, nějaký pátek už hraji a co mě osobně nejvíce štavlo bylo to, že jsem si koupil omylem item, když jsem si je chtěl jenom přepnout.. Takže • Potvrzení o nákupu itemu
•Jestliže je potvrzení itemu MOC, tak prodat item za 1/2 nebo ho prodat a získat zpět 75% $ zakoupeného předmětu.
Mapy • Byl bych rád, kdyby vrátili de_dust - důvod odstranění "málo hraná", jak jste na tohle přišli ? Tohle byla na F1 podle mě skoro vždy nejvíce hraná mapa..

Plant • drop bych nechal tak jak je, jenom zkrátit čekání na plantnutí

Granáty • doba je vyhovující, když chcete jít sám na full serveru na A z CT spawnu, hodíte tam granát, tak kdyby se ten čas zkrátil, tak než tam někdo doletí, tak dávno bouchne, čiže podle mě úplná kravina

Skiny • Skiny bych ocenil jak staré ze starého furienu, tak i nové skiny. Hodně lidí si oblíbili skin SK knifu a potom, co jste ho odstranili tak se všichni ptali, kde je ke stažení..

Item • Item nesmrtelnost je pro začátečníky, kteří neumí hrát, vezmou sk, plantnou a čekají až všichni přiběhnou a už to jede.. Takže, vylepšil bych tento item tím, že by trval 10 vteřin a byla by šance 50%, že kůlka nezasáhne furiena

• Někdo tam diskutoval o locknutí fps.. Takže, když si někdo koupí lepší pc než máš "ty", vytáhne víc fps a tím pádem má lepší strafy, tak to hned locknout ? Kravina.. Furien se hraje buď na rank nebo na freerun (strafy,sgs,gs,tornádo,rampa..) právě proto hrají hráči s fps tento mód, kdyby se to locklo tak to polovina lidí přestane hrát.. Pak se hraje ještě na ten rank a tu jedeš jenom SK + speed :D

Sounds • Ano, nové soundy na konci kola by se hodily, protože mě už tak začaly nudit, že jsem si vypl audio..

Návrh na wallhang • Udělal bych to tak, že furien přilepený ke stěně déle jak 10s, bude opakovaně attackován po 10hp (NÁVRH), protože X lidí pořád campí s sk, někoho zabije skočí na zeď a s wallhangem je za 3s řes půl mapy pryč..

zbraně • nechal bych to tak jak je

Víc mě opravdu nenapadá a omlouvám se že jsem zareagoval tak pozdě, forum projedu tak jednou za půl roku :)


Predanie itemu alebo potvrdenie o nákupe ne

de_dust bol odstránený pretože táto mapa vyprázdňovala server, boli na to grafy

ten plant je podla mňa ideálny

nesmrtelnosť je proste nesmrtelnosť inak by sa to tak nevolalo :D

sounds sa budú meniť

wallhang návrh ne, vela hráčov by sa sťažovalo
Uživatelský avatar
Zesh
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2592
Registrován: 23 led 2013, 14:43

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Zesh » 30 zář 2016, 12:42 VIP

R3ZN1K píše:Opraviť bug, dosť často sa stáva že ked 2 T lietaju tak sa o seba bugnu a ich to zastaví.


Toto neviem či je bug.
Uživatelský avatar
Zesh
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2592
Registrován: 23 led 2013, 14:43

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Smokeyy » 30 zář 2016, 13:10

Zesh píše:
Smokeyy píše:Můj návrh je zatím jen jediný

Dobu freez granátu bych nechal stejný, ale zavedl bych, aby to CT mohlo dostat za první kill. Když je plný server tak to CT nahází kde můžou a to taky dělá problémy, aspoň by se CT naučili lépe využít tohoto granátu, než vyhození na začátku kola.


Tak zober si zase to, že keď evip zoberú SK tak ct majú ten freeze ako dobrú obranu. Týpek s obrovským fps ktorý lieta ako blázon s sk tak ho skús trafiť alebo niak spomaliť, jedine máš na to freeze :)



Tak pro VIP na začátek kola :D
Mě to je stejnak jedno, Furien mě chytne 1x za rok a jen na chvíli, já jen říkám svůj osobní názor a doufal jsem, že se chytne :D
Obrázek - Stále hrdý fanoušek SPARTA PRAHA :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Smokeyy
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1050
Registrován: 13 zář 2014, 22:03
Bydliště: Planeta Praha

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod GrooS » 01 říj 2016, 17:23 VIP

Zesh píše:
R3ZN1K píše:Opraviť bug, dosť často sa stáva že ked 2 T lietaju tak sa o seba bugnu a ich to zastaví.


Toto neviem či je bug.


To je spíš chyba hry a opravit se to nedá
Uživatelský avatar
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4896
Registrován: 08 čer 2013, 14:25

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod JaroL97 » 10 lis 2016, 22:23

Dobrý deň mal by som nápad , často vidím ako ľudia používajú bhop script aby mohli rýchlejšie liezť po stene a tak ma napadlo či by sa nemohol vymyslieť item pre vip hráčov (alebo až evip neviem presne od ktorého sa da liezť po stene ) aby to mohli uskutočniť . Item by stál tak 6 000 možno 5 000 lebo neni to nic take neuveritelne bez čoho sa nedá hrať (keby to bolo moc drahé zase by to ľudí až tak moc nelákalo ) a bolo by to samozrejme iba pre furienov :D . Potom by som možno he granát ,freeze umožnil vlastniť zadarmo každé kolo iba vip hráčom. Lebo je to take divné no , ne evip hráč vlastni každé kolo zadarmo granát, no prípadne troška urobiť nejakú zmenu . Potom možno ešte zaviesť niečo ako je na zombie serveroch terminátor , tak tu by sa to volalo ničiteľ stálo by to 150 (dolárov) a v tom balíku by bolo speed + mp5 + 50 hp viacej . Viem znie to až moc epicky ale podľa mňa niečo v takom zmysle by sa tam hodilo a ľudia by si to obľúbili :) Tak to je odo mňa všetko dúfam že sa vám niečo s toho bude páčiť a zavedie sa to na servery .
Uživatelský avatar
JaroL97
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 11 kvě 2015, 18:25

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Smokeyy » 12 lis 2016, 18:55

Dneska mě napadla bomba :D

Nahodit mapu s rukojmíma ;)
Obrázek - Stále hrdý fanoušek SPARTA PRAHA :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Smokeyy
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1050
Registrován: 13 zář 2014, 22:03
Bydliště: Planeta Praha

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod GrooS » 12 lis 2016, 20:23 VIP

Smokeyy píše:Dneska mě napadla bomba :D

Nahodit mapu s rukojmíma ;)


Zajímavý nápad, nebylo by to špatné. Ještě to pořeším se Zeshem.
Uživatelský avatar
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4896
Registrován: 08 čer 2013, 14:25

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod Zesh » 15 lis 2016, 15:16 VIP

GrooS píše:
Smokeyy píše:Dneska mě napadla bomba :D

Nahodit mapu s rukojmíma ;)


Zajímavý nápad, nebylo by to špatné. Ještě to pořeším se Zeshem.


Neviem si to predstaviť :D
Uživatelský avatar
Zesh
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2592
Registrován: 23 led 2013, 14:43

Re: Návrhy na furien update ?

Příspěvekod LuckONE » 15 lis 2016, 15:31 VIP

Zesh píše:
GrooS píše:
Smokeyy píše:Dneska mě napadla bomba :D

Nahodit mapu s rukojmíma ;)


Zajímavý nápad, nebylo by to špatné. Ještě to pořeším se Zeshem.


Neviem si to predstaviť :D


Tak to sme dvaja Zesh. :lol: :lol: :lol: :lol:
"Nie je možné poraziť človeka, ktorý sa nikdy nevzdáva." - Babe Ruth.

CS1.6 Admin -> 27.11. 2020
Ex CSGO Admin -> 19.3. 2022 -> 26.9.2022
Uživatelský avatar
LuckONE
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2502
Registrován: 20 čer 2015, 20:58
Bydliště: Tvrdošín

PředchozíDalší

Zpět na Furien Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků