I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Sťažnosť oprávnená]Mallys/7 mini

Příspěvekod Talentovaney » 08 srp 2020, 22:47 VIP

Nick: mallyS....
Screen SID: https://ctrlv.cz/S4LQ
Odkaz na profil: https://steamcommunity.com/id/mallyS
Důkaz (demo): http://leteckaposta.cz/806533681

Popis toho co se stalo: Dva hráči kempili na stromě a jednomu hráči dal slay a druhému ne..Jde jasně vidět že nadržoval Šárince tvrdilo to i víc lidí po tom kole co se to stalo...Jo možná napíšete že šárinka slezla dolů ale ani ne sekundu po tom co Admin slaynul toho hráče.Dále Admin mě slaynul hned co jsem kempil a jim to ješte odpočítaval a dával jim náskok..

Vím že mi to odmítnete jelikož to nikomu nikdy nepříjmete i když je to true.Doufám že mu ten rank Admina odstraníte protože kdyby tady to koště nebyl Admin tak nemůže nic ;)

Čas na demu kdy mě slaynul hned: 7:10 - 7:20
Čas kdy nadržoval Šárince: 7:50 - 8:15
No way, this beef can’t call me
Uživatelský avatar
Talentovaney
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 79
Registrován: 15 úno 2020, 21:21

[Sťažnosť oprávnená]Mallys/7 mini

od Rumcajz » 08 srp 2020, 22:47

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Mallys/7 mini

Příspěvekod mallyS » 08 srp 2020, 23:06 VIP

Čekal jsem, že si půjdeš stěžovat na forum, jak každý jiný, kdo dělá na serveru bordel.. ;)
Furt chodíš na server mě provokovat a dělat bordel, včera jsi došel na server, dal jsi MFK, začal nadávat a odešel. A teď k té stížnosti..

7:10 - Řekl jsem ti, ať vyjdeš z té šachty, nechal bych tě.. Ty jsi místo toho šel dál do šachty, aby jsi co nejdéle zdržoval kolo, proto jsi dostal slay hned a nečekal jsem, protože ty jsi reagoval hned a to tak, že jsi šel víc do šachty.

7:50 - Oba hráči dostali uporoznění a neutíkali někam ještě dál, ať je hledám. Řekl jsem, že na to mají 3 sec hned jsem viděl, jak ŠárinKaa jde ze stromu, zatím co ten druhý stál na stromě dále -> Dostal slay
Protože ona odcházela, tak jsem ji neslaynul (nejde o žádné nadržování kvůli tomu, že je to holka, nebo co si tady každý myslíte..) Trestám uplně stejně tebe, jako ji.
Steam - https://steamcommunity.com/id/mallySS/
Uživatelský avatar
mallyS
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 07 dub 2019, 18:02
Bydliště: Morava

Re: Mallys/7 mini

Příspěvekod Talentovaney » 08 srp 2020, 23:23 VIP

Zajimávé že ten týpek jak si počítal se posunul o jednu větev dolů a ty tady píšeš že se ani nepohl nebo něco takového.. :lol:
No way, this beef can’t call me
Uživatelský avatar
Talentovaney
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 79
Registrován: 15 úno 2020, 21:21

Re: Mallys/7 mini

Příspěvekod KhalDenny » 14 srp 2020, 15:45 VIP

Ahoj,
1. situácia 7:00 - Admin ťa upozornil, že máš vyjsť zo šachty. - Mal si vyjsť vonku, nie isť hlbšie do tej šachty.
2. situácia - Jasne nadržiavanie od Mallysa, Šarinka ešte odporovala, že nepôjde preč zo stromu - Mali obidvaja dostať slay.
Sťažnosť oprávnená. Admin zrušený, nie len za túto sťažnosť.
Uživatelský avatar
KhalDenny
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1668
Registrován: 03 pro 2016, 00:19


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník