Zde můžete najít rady a návody k CSku.

FPS - notebook

Příspěvekod Flendis22 » 02 dub 2023, 21:58

Zdravím, mám problém s FPS a nevím, jestli to může být jen tím, že mám notebook a ne stolní PC.. :?
CPU: Intel core i5-9300H
GPU: NVIDIA GeForce 1650
RAM: 32 GB
WINDOWS: Windows 10 64bit
Na starém stolním PC s mnohem horšími komponenty dám stejně, ne-li více FPS, jako na tutom notebooku.. FPSka dropujou v rozmezí 400-800 FPS.. Hraju rozlišení 640x480, ale pořád se nedokážu dostat ani na stabilních 800FPS.. v menu to nevytáhne víc jak 1200FPS, přitom na starším PC mám v menu 2000+- FPS ... Proto jsem se chtěl zeptat, jestli to může být prostě tím, že je to notebook... Ovladače mám aktualizovaný, grafiku mám nastavenou na max.výkon, a csko mám nastavené celkově, abych z toho vytáhl co nejvíce.. Předem děkuji za jakékoliv odpovědi a přeji krásný zbytek dne ;)
Flendis22
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 08 úno 2023, 20:12

FPS - notebook

od Rumcajz » 02 dub 2023, 21:58

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: FPS - notebook

Příspěvekod MamMalyMozog » 03 dub 2023, 14:29

Ahoj,

záleži, zda-li na notebooku používaš "Herny Režím" Alebo Šetrič Baterie a pod.. Keďže to používaš, tak Notebook.. je taktiež stroj, takže ma pridelenú rolu, ktorú prevýšiť bež zmeneného režimu, prejsť.. Skús si pozrieť nastavenia vo windowse.. ^^ Snaď ti to aspoň takto pomôže, ak nie napíš mi do SZ.. pomôžem ti.
S Pozdravom Flater! :)

"Ak Budeš mať pocit že si v živote na všetko sám, tak ten pocit nemaj pretože si naozaj sám"
Uživatelský avatar
MamMalyMozog
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 11 říj 2017, 14:16
Bydliště: Slovensko

Re: FPS - notebook

Příspěvekod Flendis22 » 03 dub 2023, 15:20

ahoj, jak jsem už psal, vše mám nastavené na maximální výkon.. možnosti napájení mám přeplé na výkon a celkově všechno co si myslím, že jde, tak už je na výkon nastavené.. :D
Flendis22
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 08 úno 2023, 20:12

Re: FPS - notebook

Příspěvekod Kond25 » 06 dub 2023, 14:35

Zkusil bych jít nejdřív do windowsu a zkontrolovat ze mas všechno aktualizované a když to nepomůže tak zkus jít do Ge-force a mrkni na ty aktualizace driveru tam, to by mohlo pomoct.
Je možné jelikož notasy jsou teplejší ze se ti v notebooku vytvoří takový teplo ze to ten notebook nepovolí ten maximální vykon jako na PC.
You miss 100% of shots you don't take
Uživatelský avatar
Kond25
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 82
Registrován: 23 lis 2013, 20:05
Bydliště: Connecticut, Amerika / České Budějovice

Re: FPS - notebook

Příspěvekod Flendis22 » 06 dub 2023, 18:16

Kond25 píše:Zkusil bych jít nejdřív do windowsu a zkontrolovat ze mas všechno aktualizované a když to nepomůže tak zkus jít do Ge-force a mrkni na ty aktualizace driveru tam, to by mohlo pomoct.
Je možné jelikož notasy jsou teplejší ze se ti v notebooku vytvoří takový teplo ze to ten notebook nepovolí ten maximální vykon jako na PC.


Aktualizace mám všechny, drivery jsou nejnovější.. dokonce jsem rozebral NTB a kompletně přepastoval, kvůli teplotám.. navýšil z 8GB na 32GB RAM... což pomohlo o nějakých 100FPS .. :D Když mi běží csko tak teplota se pohybuje kolem 65-70 stupňů max
Flendis22
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 08 úno 2023, 20:12


Zpět na Rady a návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků