Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V]Jailbreak / Brano

Příspěvekod Dandousek » 23 říj 2023, 20:54

=========== GAMESITES.CZ VYPIS BANU ===========
[=] Dostal jsi trest od admina: Brano21
[=] Na serveru: website
[=] Doba trvani trestu: Trvaly
[=] Duvod trestu: Poskodzovanie GS
[=] Zabanovany nickname: Dandousek
[=] Zabanovane ID: STEAM_0:1:203114604
[=] Zabanovana IP:
[=] Pro unban jdete na: http://www.gamesites.cz/unban
=========================================
Absolutně netuším za co
Jsem VIP
Uživatelský avatar
Dandousek
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 218
Registrován: 29 zář 2017, 14:39
Bydliště: Doma

[V]Jailbreak / Brano

od Rumcajz » 23 říj 2023, 20:54

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Doma

Re: Jailbreak / Brano

Příspěvekod Brano21 » 23 říj 2023, 21:20 VIP

Vyniesol si moje meno verejne na serveri bez môjho súhlasu... Nikde na GS som svoje meno nehovoril / nepísal.
Dôkazy o tvojom prehrešku má Extremer a momentálne aj HLSA JB.
Uživatelský avatar
Brano21
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 5926
Registrován: 31 led 2016, 20:43

Re: Jailbreak / Brano

Příspěvekod Dandousek » 23 říj 2023, 21:26

Brano21 píše:Vyniesol si moje meno verejne na serveri bez môjho súhlasu... Nikde na GS som svoje meno nehovoril / nepísal.
Dôkazy o tvojom prehrešku má Extremer a momentálne aj HLSA JB.


Hmm, to že jsem něco zmínil si pamatuju, ale nevěděl jsem že je to tvé reálné jméno, ale to že tady platí nějaký dvojí metr je zajímavé, jsi proti mě zaujatý už delší dobu a tvoje prohřešky se tu nějak neřeší, vždy jen ty ty ty a nic.
Pokud ti to zlepší náladu tak se ti i veřejně omluvím, ale nevidím důvod (alespoň z mé strany) proč bych za takovou věc měl mít zákaz na chat, když prakticky nemám pomalu žádný ban (v současné době)
Navíc hráči běžně píšou jména ostatních na serveru, nebo to dokonce řeknou jako já do voice chatu, ale potrestáni za to nejsou proč?
Takže bych se ti chtěl omluvit pokud to něco vyřeší, vážně jsem nevěděl že je to tvé pravé jméno a opakovat se to nebude.
Uživatelský avatar
Dandousek
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 218
Registrován: 29 zář 2017, 14:39
Bydliště: Doma

Re: Jailbreak / Brano

Příspěvekod Brano21 » 23 říj 2023, 22:09 VIP

Dandousek píše:Pokud ti to zlepší náladu tak se ti i veřejně omluvím, ale nevidím důvod (alespoň z mé strany) proč bych za takovou věc měl mít zákaz na chat, když prakticky nemám pomalu žádný ban (v současné době)

V momentálnej dobe na JB máš 2 bany.
Jeden za nadávky, kde si sa "anonymne" sťažoval, že ban bol prehnaný, ktorý bol riešený s Ajayom kde vyšla pravda najavo mne. Bol si veľmi arogantný a snažil si sa presadiť vlastné pravidlá ak si spomínaš...
A druhý za FK z PP -> post1161262.html?hilit=#p1161262 ,kde si tak isto voči hráčovi bol veľmi arogatný a nedal si si povedať.

Síce toto už nie je súčasť JB ale na Dustoch máš tak isto pekné pripomienky.
2023-10-21 16:23:55 perniku jedina holka z dustu co me pritahuje tak je Brano. Gamesites.cz ^Dust2 Only #1 de_dust2


Dandousek píše:Navíc hráči běžně píšou jména ostatních na serveru, nebo to dokonce řeknou jako já do voice chatu, ale potrestáni za to nejsou proč?

Za takzvaný "Doxxing" sa trestá....

Ospravedlnenie je jedna vec, ktoré dokáže napísať každý a je to síce pekné ale prečo zrovna tebe by mal byť ban skrátený / zrušený keď sa nedokážeš poriadne vpratať do kože. Kde podľa tohto rozhodne neviem či vôbec to ospravedlnenie myslíš vážne.
Uživatelský avatar
Brano21
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 5926
Registrován: 31 led 2016, 20:43

Re: Jailbreak / Brano

Příspěvekod Dandousek » 23 říj 2023, 23:22

Brano21 píše:
Dandousek píše:Pokud ti to zlepší náladu tak se ti i veřejně omluvím, ale nevidím důvod (alespoň z mé strany) proč bych za takovou věc měl mít zákaz na chat, když prakticky nemám pomalu žádný ban (v současné době)

V momentálnej dobe na JB máš 2 bany.
Jeden za nadávky, kde si sa "anonymne" sťažoval, že ban bol prehnaný, ktorý bol riešený s Ajayom kde vyšla pravda najavo mne. Bol si veľmi arogantný a snažil si sa presadiť vlastné pravidlá ak si spomínaš...
A druhý za FK z PP -> post1161262.html?hilit=#p1161262 ,kde si tak isto voči hráčovi bol veľmi arogatný a nedal si si povedať.

Síce toto už nie je súčasť JB ale na Dustoch máš tak isto pekné pripomienky.
2023-10-21 16:23:55 perniku jedina holka z dustu co me pritahuje tak je Brano. Gamesites.cz ^Dust2 Only #1 de_dust2


Dandousek píše:Navíc hráči běžně píšou jména ostatních na serveru, nebo to dokonce řeknou jako já do voice chatu, ale potrestáni za to nejsou proč?

Za takzvaný "Doxxing" sa trestá....

Ospravedlnenie je jedna vec, ktoré dokáže napísať každý a je to síce pekné ale prečo zrovna tebe by mal byť ban skrátený / zrušený keď sa nedokážeš poriadne vpratať do kože. Kde podľa tohto rozhodne neviem či vôbec to ospravedlnenie myslíš vážne.


Já moc dobře vím kolik jsem dostal banů, ten jeden moc dobře víš proč jsem řešil (celkem krásné vyjádření na admina jsi měl tehdy hlavně na steamu) a pokud vím tak jsme pochybyli oba dva. Já v nečem a ty ve svém chování.

Ten dust byl vtípek nechápu že sleduješ všechny moje HLSTATS, nemůžeš si všechno hned brát osobně..

Se divím že netrestáš všechny hráče stejně za ten Doxxing.. v HLSTATS ti klidně najdu kde jsi za tu samou věc nepotrestal hráče když jsi byl přímo na serveru, ale vlastně se nejednalo o tebe takže to poškozování není. Mimochodem jsi hráče pouze upozornil.

JJ protože nikdo tady nemyslí nic vážně to jenom ty jsi pan dokonalý.

Za omluvou si stojím víc ti to komentovat nebudu, jelikož s tebou tady se hádat stejně nemá smysl, ty máš vždy svoji pravdu..
Uživatelský avatar
Dandousek
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 218
Registrován: 29 zář 2017, 14:39
Bydliště: Doma

Re: Jailbreak / Brano

Příspěvekod Brano21 » 24 říj 2023, 07:36 VIP

Dandousek píše:Já moc dobře vím kolik jsem dostal banů

Dandousek píše:když prakticky nemám pomalu žádný ban (v současné době)

Zřejmě netušíš, keď si protirečíš..

Dandousek píše:pokud vím tak jsme pochybyli oba dva. Já v nečem a ty ve svém chování.

Zřejmě nevíš. Tvrdiť, že moje chovanie bolo neprofesionálne bolo smiešne. Právomoc som využil v prospech udržania poriadku na serveri, kde v tej chvíli si tvrdil nezmysly a jasne som ti dal najavo aby si to nerobil, kde som ti teda pohrozil, že to môže skončiť banom čo nakoniec aj skončilo...

Dandousek píše:Se divím že netrestáš všechny hráče stejně za ten Doxxing.. v HLSTATS ti klidně najdu kde jsi za tu samou věc nepotrestal hráče když jsi byl přímo na serveru

Dandousek píše:Mimochodem jsi hráče pouze upozornil.

Hráčom to bolo jasné vysvetlené, kde to každý pochopil, že to robiť nemá. Ale ako je práve v tejto žiadosti o UB ty si to veľmi nepochopil..

Dandousek píše:JJ protože nikdo tady nemyslí nic vážně to jenom ty jsi pan dokonalý.

Já o sebe takéto veci rozhodne netvrdím. Ja tak isto robím chyby len dokážem si uznať chybu a ospravedlniť sa za ňu tak ako sa patrí.
Uživatelský avatar
Brano21
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 5926
Registrován: 31 led 2016, 20:43

Re: Jailbreak / Brano

Příspěvekod Dandousek » 24 říj 2023, 09:01

Hráčům to bylo jasně vysvětlené, ale jelikož ty jsi admin a ti hráči které oni zveřejnili nejsou, tak je to vlastně jen na vysvětlení a já to mám za permaban, takže si tady vlastně protiřečíš ty a opět jsme u toho že máš svoji pravdu a omlouvat se tady umíš jen ty vlastně, že jsem od tebe omluvu ještě pomalu neviděl.
A jestli myslíš upozornění na steamu ve smyslu ty “č….. už ma neser lebo prisaham ti ten ban dam” tak bylo fakt dobrý
Uživatelský avatar
Dandousek
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 218
Registrován: 29 zář 2017, 14:39
Bydliště: Doma

Re: Jailbreak / Brano

Příspěvekod Dandousek » 24 říj 2023, 09:06

A mimochodem ještě tady byl komentář od rc, že od kdy je veřejně napsána věc doxxing, ale to už jsi stihl smazat buď ty nebo kolegové
Uživatelský avatar
Dandousek
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 218
Registrován: 29 zář 2017, 14:39
Bydliště: Doma

Re: Jailbreak / Brano

Příspěvekod eXtr3mer » 24 říj 2023, 09:18

Dandousek píše:Navíc hráči běžně píšou jména ostatních na serveru, nebo to dokonce řeknou jako já do voice chatu, ale potrestáni za to nejsou proč?

Dandousek píše:Se divím že netrestáš všechny hráče stejně za ten Doxxing.. v HLSTATS ti klidně najdu kde jsi za tu samou věc nepotrestal hráče když jsi byl přímo na serveru, ale vlastně se nejednalo o tebe takže to poškozování není. Mimochodem jsi hráče pouze upozornil.

Treba si uvedomiť, že admin nepozná všetkých hráčov po mene, takže nemôže reagovať na každé meno v chate alebo vo voice. Okrem toho tiež nevie povedať, či to danému hráčovi prekáža alebo nie :) Naopak, pri vlastnom mene o tom všetkom vie, takže je jasné, že to bude riešiť (ak mu to prekáža).

Ban som schválil ešte predtým ako si ho dostal...
Či ti bude po ospravedlnení skrátený alebo nie ostáva na Braňovi :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8152
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: Jailbreak / Brano

Příspěvekod Dandousek » 25 říj 2023, 21:41

Braňo ještě jednou bych se ti chtěl velice omluvit, nebylo to myšleno nějak aby ti to uškodilo, uvědomil jsem si svou chybu a znovu se to opakovat nebude.
Uživatelský avatar
Dandousek
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 218
Registrován: 29 zář 2017, 14:39
Bydliště: Doma

Re: Jailbreak / Brano

Příspěvekod Brano21 » 25 říj 2023, 21:49 VIP

Nech sa to už viackrát neopakuje.
Máš to skrátené na 7 dní...
Uživatelský avatar
Brano21
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 5926
Registrován: 31 led 2016, 20:43

Re: Jailbreak / Brano

Příspěvekod AJayy » 25 říj 2023, 21:50 VIP

Ban jsem ti zkrátil na žádost Braňa. Pokud se to bude opakovat, určitě víš jaký postup budeš muset příště absolvovat.

Vyřešeno.
Until I End Up Dead
Uživatelský avatar
AJayy
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 1217
Registrován: 16 čer 2018, 18:16


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků