I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V]Mountain / Sokolik

Příspěvekod nesca4e » 11 kvě 2024, 12:33

Zdar pardálové, měl by jsem dotaz a zaroveň stížnost.

Situace byla taková, že na server došel mladý simon jménem kaspr a dával takové divné příkazy..

(Jiný simon / kaspr)
1) Příkaz zněl, že za ním máme jít ve walku a potom řekl, můžete doběhnout. Což já a druhý hráč cigi jsme neudělali a simon měl speed a byl za zdí, takže jsme ho neviděli, tudíž jsme odbočili ke zbrojce.
Až po asi 2-3 sekundách řekl, že máme jít na fotb. hřiště, které bylo napravo, natož jsme se otočili a hráč Sokolik nás zabil.

(kaspr situace)
2) To samé s příkazem "můžete doběhnout" když jsme šli walkem, a to zabil opět mě a jiného hráče.

Pak jsem se to snažil vysvětlit v miku a ptal jsem se admina Mountain, který mi odvětil, že to tak mělo být. Přitom sám potvrdil, že to byl FK pokud to bylo tak, jak jsem říkal. Dále se to neřešilo a za hru padly 4 Fks.

hltv: 11. 05. 12:20 jail_rehab_b3 20312-2405111220-jail_rehab_b3.dem.zip

steam id: mutin STEAM_0:1:759215212 / sokolik STEAM_0:0:48179155
nicks: Sokolik / Mountain
nesca4e
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11 kvě 2024, 12:21

[V]Mountain / Sokolik

od Rumcajz » 11 kvě 2024, 12:33

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Mountain / Sokolik

Příspěvekod Mountain » 11 kvě 2024, 13:19 VIP

Ahoj, takže ecnebi ecnebi co s tebou chlape...

Vysvětloval jsem ti to v chatu na serveru že máš sledovat Simona a celkově hru a máš dobře poslouchat příkazy/zákazy Simona. A ano je pravda že Simon není úplně zkušený a není mu občas tak dobře rozumnět jako ostatním hráčům (jelikož má horší mik než nějaký jiný hráč a na víc je to dítě takže ta jeho mluva taky je občas taková horší a neví skoro sám co říká).

Každopádně netuším kde jsi vzal jméno "kasprr" když hráč se jmenuje "joketrr".
A co se týče toho "speedu" co udáváš tak netuším kde jsi taky vzal když "joketrr" EVIP nemá, tudíž si ho nemohl koupit nebo nijak získat na mapě.
A ecnebi.. "neznalost mapy" neomlouvá.

Co se týče jokera (21:50 dává příkaz že máme jít za ním, ty jsi po cestě za ním byl celou dobu předemnou a moc dobře jsi viděl kde Simon jde), 22:04 dává příkaz že "můžeme dobíhat na fotbalové hřiště" tudíž jsi neměl jít tou druhou stranou jak jsi šel ale měl jsi jít pod tím "mostem" aby jsi šel přímou cestou na ten fotbal. + v čase (22:25) ti sám Sokolik říká že jsi šel na opačnou stranu a ještě k tomu do zb.
(26:34-27:33) se to řeší v miku o který jsis zažádal ja ti pak psal v chatu že je správně že tě zabil.

Gamesites.cz ^JailBreak #1 jail_rehab_b3
2024-05-11 12:44:59 (Team) mas se koukat kde je + mas poslouchat co a jak. Gamesites.cz ^JailBreak #1 jail_rehab_b3
2024-05-11 12:44:26 (Team) na tom nezalezi, rikal ze mame jit na ftbl. Gamesites.cz ^JailBreak #1 jail_rehab_b3
2024-05-11 12:44:11 (Team) koho. Gamesites.cz ^JailBreak #1 jail_rehab_b3
2024-05-11 12:44:02 (Team) mel jsi jit primo. Gamesites.cz ^JailBreak #1 jail_rehab_b3
2024-05-11 12:43:57 (Team) a ne druhou stranou. Gamesites.cz ^JailBreak #1 jail_rehab_b3
2024-05-11 12:43:49 (Team) mel jsi jit na ftbl. Gamesites.cz ^JailBreak #1 jail_rehab_b3


moje demo ---> https://www.sendspace.com/file/3ci5m8

Za mě všechno, uvidíme jak rozhodnou vyšší.
Silní jedinci radši umřeli, aby ti na pp neukázali že jsi slabý ty :P
Mountain
CS 1.6 Admin-akademik
CS 1.6 Admin-akademik
 
Příspěvky: 240
Registrován: 06 úno 2023, 17:34

Re: Mountain / Sokolik

Příspěvekod nesca4e » 11 kvě 2024, 13:34

Kámoš,

za 1) prvni situace s tim borcem, co mel speed idk kdo to byl.
Borec dal prikaz at jdeme za nim ve walku a rekl, ze muzeme dobehnout coz ja a cigi jsme neudelali a walkovali jsme za nim. To uz pan krasny simon byl za zdi na fotbale viz demo a my s tim hracem jsme byli sotva pred dvermi... az jsme prošli dvermi tak jsme nevideli simona, jelikoz byl za fotbalem. Takze jsme odbočili doleva, kde byl ten tvuj "most" kde jsme "pry" udajne byly. Coz neni pravda, tak co LZES?
Ihned co rekl prikaz "dobehnete na fotbal" ja se votočil o 1000 stupnu do prava a zapl rotopedy a dolitl na fotbal. V tom ale sokolik mi zasadil kulku primo mezi zuby, takze jsem prikaz nemoh splnit.....

za 2) jokert situace opet to same.. rekl prikaz pojdte za mnou ve walku a pak nekde zas u fotbalu rekl, muzete dobehnout, coz opet jsem nemusel dobehnout a to si ty sam rikal, kdyz to sokolik mlel do mikrofonu, ze "mel si dobehnout" coz si mu vyvratil. Takze si byl obeznameny se situaci a zrejme si vedel, ze sokol dal fk, ale asi si to nechal plavat...

Kdyz to shrneme z meho pohledu Sokol dal 4 fks ktere jsem resil pres mik a 2 fk si sam potvrdil ty na serveru.

Cituju te: "Nemuseli dobehnout, mohli jit walkem" tohle si rekl do mikrofonu sokolovi. Dostal VD jen cigi. Ja psal do chatu ze proc jsem nedostal ja vd a ty si mi neodepisoval ani sokolik.

Tomu jokert slo dobre rozumet a to, ze je dite neznamena vubec nic.
nesca4e
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11 kvě 2024, 12:21

Re: Mountain / Sokolik

Příspěvekod AJayy » 11 kvě 2024, 17:00 VIP

Stížnost mimo vzor. Jinak čau ecnebi.
Until I End Up Dead
Uživatelský avatar
AJayy
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 1217
Registrován: 16 čer 2018, 18:16


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků