Příspěvků: 2
• Stránka 1 z 1
[Z]Žádost o admin práva
Hezký den,
Rád bych požádal o admin práva na serveru: De_dust 2 only 1
Nick ve hře: Alluna
Nick na portálu: Aluna
Na herním serveru Dust 2 only aktivní VIP-EVIP
Věk: 33 let , 22.2.1993
Prohřešky na serveru Dust 2 only , nějaké bany za vulgaritu, nikdy za používání cheatů .
Rád bych získal admin práva jelikož jsem OSVČ , jsem většinu času doma a jsem často ve hře. Rád bych zlepšil kvalitu hry a celkový dojem ze serveru. Na chod portálu mohu přispívat různými částkami , mohu věnovat do různých soutěží VIP a EVIP kody které nemám problém uhradit.
Steam učet: https://steamcommunity.com/profiles/76561199523181101/
Hlstats: https://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/h ... yer=181239
STEAM ID: STEAM_0:1:781457686
Předem děkuji za čas k posouzení žádosti.
S pozdravem Alex
Rád bych požádal o admin práva na serveru: De_dust 2 only 1
Nick ve hře: Alluna
Nick na portálu: Aluna
Na herním serveru Dust 2 only aktivní VIP-EVIP
Věk: 33 let , 22.2.1993
Prohřešky na serveru Dust 2 only , nějaké bany za vulgaritu, nikdy za používání cheatů .
Rád bych získal admin práva jelikož jsem OSVČ , jsem většinu času doma a jsem často ve hře. Rád bych zlepšil kvalitu hry a celkový dojem ze serveru. Na chod portálu mohu přispívat různými částkami , mohu věnovat do různých soutěží VIP a EVIP kody které nemám problém uhradit.
Steam učet: https://steamcommunity.com/profiles/76561199523181101/
Hlstats: https://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/h ... yer=181239
STEAM ID: STEAM_0:1:781457686
Předem děkuji za čas k posouzení žádosti.
S pozdravem Alex
- Aluna
- Kolemjdoucí

- Příspěvky: 6
- Registrován: 25 lis 2023, 12:21
[Z]Žádost o admin práva
A uz jsi vyzkousel treba tohle? 
-

Rumcajz - Patriot

- Příspěvky: 97323
- Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Re: Žádost o admin práva
Ani jsem nedojel první stránku tvého chatu...
https://www.gamesites.cz/amxban/classic ... p?bid=1039
Zamítnuto.
https://www.gamesites.cz/amxban/classic ... p?bid=1039
Zamítnuto.
Co může být horší, žít jako zrůda, nebo zemřít jako dobrý člověk?
-

Seweee - CS 1.6 HLSA

- Příspěvky: 2840
- Registrován: 18 zář 2015, 17:44
Příspěvků: 2
• Stránka 1 z 1
Kdo je online
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků
