Volná debata o CSku a všem, co vás zajímá.

And the end of story

Příspěvekod TiTaaN » 05 dub 2014, 13:54

Zdravím.
Píšu zpětně, jelikož jsem neměl šanci se rozloučit. Chtěl bych zde poděkovat pár osobám z tohoto portálu.

Začal bych tím jak jsem zde začal. Ještě pod jiným nickem jsem kdysi dávno hrál na serveru JailBreak 7. Tam jednou přišel Awee, a po mapě pozorování mi nabídl práva, v tom okamžiku jsem začal svou přibližně dvouletou kariéru admina. Nebudu tu popisovat nějaké ty mé fáze okolo, které jsou zdlouhavé, nicméně jsem se po nějaké době dostal na knife servery které mě opravdu chytily. Nejdříve díky exHLSA growovi jsem se dostal na pozici ZSA a později díky kvintovi na pozici SA Knife serveru 3. Knife server 3 patřil a pevně doufám že i stále patří, mezi nejnavštěvovanější knife servery, proto jsem rád že jsem byl SA právě tam. Po nějaké době jsem dostal od exHLSA jizzyho i knife 5. V té době mezi mé priority patřili tyto dva servery a dále jsem navštěvoval JailBreak 2, kde jsem poznal spoustu skvělých lidí.

Po tom co se SA posty zrušili jsem odešel hrát pouze na JailBreak. A před nějakou dobou jsem se z několika dalšíma adminama zaručil za adminku. Jelikož však test neudělala, byly jsme zbaveni práv i my. Ale rozhodně toho nelituji! S adminkou jsem adminoval na dalších dvou portálech a mohu říci, že to je opravdu skvělá adminka a na svém doporučení si trvám i teď.

To je velmi zkrácená verze toho jak jsem zde působil. Jsem hrdý, že jsem mohl být v kolektivu Vás všech a chtěl bych poděkovat několika osobám. Těm které zde nevypíšu se omlouvám.

Tecik : Ty jsi tu semnou působil od začátku až do konce, ty jsi mě dokázal podržet a jako jeden zmála víš to, co ostatní ne. Drž se v reálném životě!

Awee : Pod tímto nickem ti asi řeknu málo, znal jsi mě možná pod starým, nicméně to ty jsi mě nabral poprvé, ty jsi mě naučil základní bindy a pomáhal v začátcích. Jsem ti opravdu, opravdu vděčný že si mi dal šanci, a jsem rád že si to byl ty, kdo mi naposledy odebral práva!
Poháníš JailBreak a za to by ti tu měli opravdu děkovat.

PEto : Dal jsi mi i se zbytkem vedení druhou šanci, za to hlavně tobě děkuji.

Andurit: Nabral jsi mě jako správce FaceBooku. Ty jediný si mi vždy odpověděl na PM a toho si vážím.

Hambo: si Polák, to se nezmění!

Kvinto : také děkuji za šanci, si dobrý admin a byl jsi mi skvělým jak SA tak HLSA.

Jizzy: Podobně jako u kvinta, jsi dobrý kluk, který se opravdu snažil.


Pár lidí zde nebudu vypisovat, jelikož působí již jinde.

S CSkem jsem nedávno skončil a proto píšu i zde, bavilo mě to a doufám že jste mě tu měli všichni rádi :D

TiTaaN
And the end of story

Bývalý SA,Admin, FB správce
Uživatelský avatar
TiTaaN
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 73
Registrován: 08 čer 2013, 19:09

And the end of story

od Rumcajz » 05 dub 2014, 13:54

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: And the end of story

Příspěvekod smrbosembos » 05 dub 2014, 14:44

Drz sa pametam si tvoje prispevky na fb :) a kd som ta zavolal na knife hned si dosiel :) GG a prajem uspechy v zivote ;) :)
Uživatelský avatar
smrbosembos
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 321
Registrován: 30 čer 2013, 18:45
Bydliště: Martin,Slovensko

Re: And the end of story

Příspěvekod zombiehns » 05 dub 2014, 18:39

Si sa to rozpísal ako keby si sa lúčil zo životom :D, každopádne veľa úspechov a nech si štastný :)
Slovenský jumper!
Uživatelský avatar
zombiehns
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1122
Registrován: 01 pro 2013, 09:54
Bydliště: Gs.cz | HideNSeek ;)

Re: And the end of story

Příspěvekod WARNING » 05 dub 2014, 19:42 VIP

Pamätám si ťa z JB 2 kde si bol adminom. Patril si k mojim oblúbenejším, bola s tebou sranda, žiadne problémy :D Síce som ťa zažil keď som bol ešte len začiatočník - NSák, prajem vela šťastia do budúcnosti :)
Obrázek WARNING!!!
Obrázek [email protected]
Uživatelský avatar
WARNING
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 550
Registrován: 19 kvě 2013, 18:11
Bydliště: Bratislava

Re: And the end of story

Příspěvekod iDeviLeKKK » 06 dub 2014, 20:40 VIP

Pamatuji si tě, brzo asi budu muset končit s cskemKvůli škole, nic jineho.
ROCCO PANKO DAVEJ POZOR PREJEDE TE TANK
TEBE VYCHOVALA ULICE A MĚ PUNK
Uživatelský avatar
iDeviLeKKK
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1272
Registrován: 16 úno 2014, 16:54

Re: And the end of story

Příspěvekod HUTAJ » 08 dub 2014, 15:53

Jeden z nejlepších adminů. ;) Ať se ti daří v životě. :)
VIP+EVIP: JB1 a JB7
steam->Hutaj
Uživatelský avatar
HUTAJ
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 472
Registrován: 13 srp 2013, 21:27


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků