ts.gamesites.cz. Těšíme se na vaši návštěvu

Pani TS admini su trápny :)

Příspěvekod Matus795 » 12 srp 2014, 15:17

Ako,nikdy som nehral na tychto GS serveroch lebo som vedel že admini su zasrane decka...

Ale na TS to je to iste...
Typek pride zarapovať na TSko,je tam 30ludi,každy sa zabava nikomu to nevadi,a nejaky pani admini to uvidia tak tam nabehnu,zoberu mu mic a začnu plakať nech sa spamätá...
Pani peklová,potom Peklo nejake trápne,a za to že má typek dredy,je feťák tak mu daju ban...Je to maximalne trápne...
Pani admini si asi myslia že su páni sveta s právami.A ešte si myslí že vie pan Peklo rapovať, tak si tam začne spievať...Závidel že má Gangstar viac ludi ako on alebo čo ?? Nevedel to predýchať ??

A potom dostanem ban ja,keď sa snažím dopátrať dôvodu prečo dostal vlastne ban??

<16:04:57> You were banned for 2 hours from the server by "Spinnie" (spam, nadavky)

Sám peklo tam nadával, že si typek JEBE drogy do žily, a ja keď to po nom zopakujem tak ma zabanuju ?? pre adminov nič neplatí ?? spamätajte sa ...
Uživatelský avatar
Matus795
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 22 pro 2013, 09:56

Pani TS admini su trápny :)

od Rumcajz » 12 srp 2014, 15:17

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Pani TS admini su trápny :)

Příspěvekod Hoolder » 12 srp 2014, 18:13

Jo, to bylo hodně zajímavé, to co tam Peklo říkal mě hodně zaráželo, vzhledem k jeho funkci na ts.


e. by BéHá: Súhlasím bol som tam a tiež som videl (počul), že tam Peklo nepochopiteľne chytil rage a začal nadávať tomu rapperovi a každému, kto sa ozval. Proste na neho len tak vyletel a každé druhé slovo bola "tvrdá" nadávka (myslím, že to niektorí majú aj nahraté).
Uživatelský avatar
Hoolder
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1821
Registrován: 26 kvě 2014, 15:00
Bydliště: Plzeň

Re: Pani TS admini su trápny :)

Příspěvekod KOFOLA » 13 srp 2014, 10:36

Sice je to ve špatné sekci, ale zamykat to určitě nebudu, vyřešíme to jako rozumní admini :D
Pekla kontaktuji, aby se zde vyjádřil.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
KOFOLA
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1821
Registrován: 23 led 2013, 19:36
Bydliště: Karviná - Nové město

Re: Pani TS admini su trápny :)

Příspěvekod Pekloo » 13 srp 2014, 12:54 VIP

Přišel jsem do roomky ptal sem se ho, mužou tě nahravat když tě nahravaji řekl že jo .
Jen co sem odešel začal rapovat o tom jaky jsem kokot černý s prominutím, pak tam šela paní peklová tam ji začal řikát jaká není
ču*ka dě*ka a další takové věci, tak jsem mu řekl poslouchej mě ty vyfetovanej dredáku, protože ho až moc dobře znám je to známa firma která dostavala na GS už hodně banu. Pod Jménem Gangstar . A nebudu poslouchat to jak tam pan Gangstar rapuje o Gamesites hnusně napřiklad Peklo je koko* čer*y Paní peklová je č*bka a už vubec se nebudu dívat jak tam rapuje o hráčích na GSsku, to že ty si jeho kamarád a miluješ to jak na teamspeaku rapuje, tak ať si tak rapuje třeba doma jak bued vařit oběd, a nebo v MC donaldu ale tady to zkoušet nebude, pochopil si? včera sem to vysvětloval až moc dobře , PS nezabanoval jsem ho já ale Paní peklová a to za to že jak si ho moovla a chtěla sním mluvit tak ji řekl že ho to nezajimá a má jit do P**E takže se vzpamatuj už si dokažu představit co si za člověka ty už podle toho jak si se včera vyjadřoval to je vše.
Přeju ti hezký den :-* S pozdravem Pekičko
THEY TALK ABOUT ONE MY TAPS
Uživatelský avatar
Pekloo
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 361
Registrován: 13 dub 2014, 10:50

Re: Pani TS admini su trápny :)

Příspěvekod KOFOLA » 13 srp 2014, 12:57

Vyjádření zde je, tento kluk je problémový, je to známá firma, peklovi ujeli nervy, ale vzhledem k tomu o koho se jedná a co dělá to dokážu pochopit. zamykám.

e by KOFOLA: Na žádost jednoho z účastníků to ještě odemknu.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
KOFOLA
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1821
Registrován: 23 led 2013, 19:36
Bydliště: Karviná - Nové město

Re: Pani TS admini su trápny :)

Příspěvekod Hoolder » 13 srp 2014, 13:18

Ahoj,
dopíšu tady ještě pár věcí, které jsou podstatné. Teď jsem byl s Peklem na TS a on mi celou tu situaci objasnil.
Měním okamžitě názor. Gangstar je neskutečně problémový člověk. Už předtím se choval s prominutím jako dobytek a byly sním potíže.
Celá ta situace ještě měla svůj počátek, když Peklovi psal dost hnusné věci. Potom, co do roomky přišla Paní peklová, zrušila mu mikrofon a odešla, tak mu někdo opět dal mikrofon a už začal ten hate právě na Paní peklovou. Kdyby někdo chtěl, tak nahrávku mám.
Já osobně se mu ani nedivím, že chytl rage a vyjel po něm se vším všudy. Rozhodně by nebylo příjemné, kdyby někdo někomu nenadával do své přitelkyně a urážel ji dost hnusnýma slovama, ze kterých je člověku na blití.
Nějak jsem si to přebral v hlavě a peklo se zachoval nakonec úplně normálně, jako by to udělal každý normální člověk.
Přeberte si to a udělejte si o tom obrázek.
Amen.
Uživatelský avatar
Hoolder
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1821
Registrován: 26 kvě 2014, 15:00
Bydliště: Plzeň

Re: Pani TS admini su trápny :)

Příspěvekod KOFOLA » 13 srp 2014, 13:20

Jsem rád, že jsi to napsal. zamykám.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
KOFOLA
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1821
Registrován: 23 led 2013, 19:36
Bydliště: Karviná - Nové město


Zpět na Vše o TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků