ts.gamesites.cz. Těšíme se na vaši návštěvu

Stížnost eXatronik|Patress

Příspěvekod Naiz » 03 pro 2014, 21:24 VIP

Čaute, mám stížnost na tohoto admina. Dostal jsem ban na 15 minut za spam.

<20:26:30> "<3 :* Alias WhaTik": MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTEM MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTEM MUTEM MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE :D
<20:26:33> "Naiz": Každý má tu možnost trošku se odreagovať zpěvem a nebo nějakými beatboxovým zkušenostěma se kterýma se může podeliť i jiným hráčům
<20:26:34> "Naiz": Každý má tu možnost trošku se odreagovať zpěvem a nebo nějakými beatboxovým zkušenostěma se kterýma se může podeliť i jiným hráčům
<20:26:34> "Naiz": Každý má tu možnost trošku se odreagovať zpěvem a nebo nějakými beatboxovým zkušenostěma se kterýma se může podeliť i jiným hráčům
<20:26:37> "<3 :* Alias WhaTik": MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTEM MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTEM MUTEM MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE MUTE :D

Ban jsem dostal pouze já, myslím si, že to co jsem napsal se nejedné o spam. Podle mě když napíšu 3 věty po sobě a on naspamuje MUTE MUTE a on nedostane ban a já jo. No tak kde to jsme. Podle mě ban neoprávněný. Pokud by se ukázalo, že ban neopravněný tak žádám POUZE O OMLUVU (žádný jiný trest, pouze OMLUVA) banujícího admina, UB stejně dostat nemohu protože ban už vypršel. Admina znám na TS, je s ním sranda a je v pohodě, nic proti němu nemám, ale toto mě opravdu dostalo.

Naiz :)
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

Stížnost eXatronik|Patress

od Rumcajz » 03 pro 2014, 21:24

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Stížnost eXatronik|Patress

Příspěvekod Naiz » 03 pro 2014, 21:27 VIP

Pokud jsem to napsal zlé místo tak se omlouvám, ale nenašel jsem místo kam bych to mohl dát jinam, tak to prosím přesuňte kdyžtak.
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

Re: Stížnost eXatronik|Patress

Příspěvekod CouRse » 03 pro 2014, 21:43

ahoj naizi,
Víš, že proti tebe nič nemám ale tvoje chovaní je fakt zlé. Spamoval si víc krát a nie jenom teď.
Taky ještě když sem tam byl já. Byl ti odebrán taktiež DJ jožin za porušovaní pravidel na teamspeaku.
Pak ti byl zase přidán a dále si nadával, spamoval a dělal bordel v DJ roomkach.
Ty sám víš, že tvoj slovník neni nejlepší :) Takže by sem se na tvým míste nestežoval :)
Nech si vyjadří patress ako to vidí on z jeho strany tuhle stížnost :)
Uživatelský avatar
CouRse
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 442
Registrován: 26 kvě 2014, 14:36

Re: Stížnost eXatronik|Patress

Příspěvekod dropEZ » 03 pro 2014, 21:49

Já osobně jsem tam byl též, ale když se tady to dělo tak jsem byl právě ve sprše.. tak vůbec nevím o co tam pořádně šlo.
Tak necháme na vyjádřit Patressa..

by. Kori
Obrázek
majestro Kor1'
Hlavně buď dobrej kámo brácho. ( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

HNS LEGENDA : - )
Uživatelský avatar
dropEZ
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 342
Registrován: 28 dub 2013, 20:44
Bydliště: Hide'N'Seek

Re: Stížnost eXatronik|Patress

Příspěvekod KOFOLA » 04 pro 2014, 13:18

Spamoval jsi, dostal jsi ban, ban je oprávněný, měli jste ho dostat oba, proč jsi ho dostal jen ty nevím, ale to neznamená, že ban je neoprávněný.

Ban oprávněný.
Stížnost neoprávněná.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
KOFOLA
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1821
Registrován: 23 led 2013, 19:36
Bydliště: Karviná - Nové město


Zpět na Vše o TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků