Postavte si vlastní mapu do hry! Zde vám pomůžeme.

Aim_Small

Příspěvekod Hele » 16 led 2015, 06:52

Aim_Small

Popis mapy :arrow: Mapa je jednoduchá,prostě Aim mapa.Přes řeku vedou dva můstky.V řece je Awp Sniper (6x).Na CT Spawnu je Ak47 a na T spawnu M4a1 (Na bedničce).Ostatně na Ct spawnu jsou m4a1 a na T spawnu ak 47.[b]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pro mód :arrow: Aim
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Screeny :arrow: http://leteckaposta.cz/622427052
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Stahnutí mapy :arrow: http://uloz.to/xhrvELCz/aim-small-bsp
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Foni
Chceš poradit ohledně Zombie a Paintball módu?- Rád Ti pomůžu ;)
Uživatelský avatar
Hele
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 448
Registrován: 13 kvě 2014, 20:59

Aim_Small

od Rumcajz » 16 led 2015, 06:52

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Aim_Small

Příspěvekod lukick » 16 led 2015, 16:28

Zdravím. :)

Prvá vec čo maš úplne zle sú textury. Su úplne horzné, vôbec niesu zarovnané ani nič. http://i.nahraj.to/f/SQW.jpg
Textura de_dust.wad (myslím), sa vôbec nehodí na schody.
Ďalšia vec. Do vody si mohol dať HE a nie AWP-čka. http://i.nahraj.to/f/SQX.jpg
Mohol si na mape dať úplne všetky textury iné tieto sa nehodia a niesu pekné. Je tam málo skrýší, ale aj tie čo su tam, tak su nič moc (nezaujimavé). Je to môj názor. Počkaj na vyjadrenie ostatných.
Som rád, že sa snažíš tvoriť mapy. Len tak ďalej. :)
!_kempa_! lukick *KOHI*
lukick
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 471
Registrován: 23 led 2013, 15:24

Re: Aim_Small

Příspěvekod Hele » 16 led 2015, 16:36

Beru na vědomí,kapitáne.
Foni
Chceš poradit ohledně Zombie a Paintball módu?- Rád Ti pomůžu ;)
Uživatelský avatar
Hele
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 448
Registrován: 13 kvě 2014, 20:59

Re: Aim_Small

Příspěvekod 2011 » 16 led 2015, 18:47 VIP

Jak již psal předemnou..

nemáš zarovnané krabice.. myslím že to je Fit až toto opravíš.. tak nemám už žádné připomínky..
jen bych ti chtěl říct že můj názor je takový že do té vody by si mohl něco přidat.. třeba ty He
zdá se mi to takové opuštenév té vodě
ale jinak fajn ;)

když upravíš/přidáš/vylepšíš co jsem ti psal já a KOHI tak to bude fajn


XX%



počkám do opravení (pokuď to tedy opravíš) :P


E. by Hele Rozumím.
ex. Hlavní mapper, CS Admin, správce MC akademie, správce CS admin-akademie, MC Cheathunter, MC Admin, CS Support, MC Support, PP Administrátor, GM, PS, správce Dota2 sekce ...

Since 2011
Uživatelský avatar
2011
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 610
Registrován: 08 zář 2014, 16:42

Re: Aim_Small

Příspěvekod Luther » 16 led 2015, 19:22

Hodnotit to nebudu ale nedá mi to se nezeptat:
To ti nepřišlo divné, že ta textura na brushy (samotná bedna v okně camera) vypadá úplně jinak než v náhledovém okně? ;)

Jinak je to opět další nezajimavá mapa, která je příliš světlá a plná Kalashnikovů, M4 a také AWP. Já bych se zkusil více zamyslet a promyslit úplně novou originální fy_, aim_ mapku, u které by člověk neříkal jen: "Rly? Další aim_ mapa, kterou jsem už viděl od tisícovky jiných autorů?" :)

Promiň mi tento názor, ale už mě nebaví stahovat (jak já říkám) pořád tu stejnou mapu. :oops:

Viděl jsem zde dost map, a protože jsem v tom už sám, nebojím se říct, že jsem změnil názor. Každý zelenáč by měl zkoušet vytvořit mapu pro nějaký težší mod, aby získal potřebné zkušenosti. Když každý tvoří takovéhle primitivní mapy bez nápadu, tak pro ně není VHE výzvou, nezískají znalosti pro další mapování a nakonec je to přestane i bavit a to je velká škoda. :(

E. by Hele Dojal jsi mě,opravdu.Díky,moc.Dám na tebe.Nikoho neurážím,ale Luther je nejlepší GS mapper :) Od tebe když mi něco napíšeš první věc co udělám (Nelezu ti do prdýlky) neboj.
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15

Re: Aim_Small

Příspěvekod WARNING » 16 led 2015, 21:31 VIP

Keď niekto nevie vôbec nič (snáď to nie je tvoje prípad Hele) tak je dobre začať s takouto mapou. Je dobré si spraviť také dve aim fy mapy, ktorých ako hovorí Luther sú milióny. Potom, sám môžem doporučiť, skúsiť JB mapu. Keď mapper chce tak si nájde čo sa ako robí a všetko sa naučí, všetky entiny, funkcie atď.
E. by Hele :arrow: Jop,beru na vědomí.Lutherovu radu jsem si vzal k srdci.Právě dělám na ízy (:D) mapě.
Obrázek WARNING!!!
Obrázek [email protected]
Uživatelský avatar
WARNING
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 550
Registrován: 19 kvě 2013, 18:11
Bydliště: Bratislava

Re: Aim_Small

Příspěvekod gonda » 22 led 2015, 01:13

Veľmi pekná mapa, až na tie krabice a tie awp by som dal na krabice. Awp vo vode vymeniť za HE. Kebyže toto zmeníš bude to pekná aim mapa.
Uživatelský avatar
gonda
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 43
Registrován: 20 úno 2013, 15:35


Zpět na Tvorba Map

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků