Volná diskuze o našich serverech a módech.

[Navrh] Vlastni pluginy pro GS

Příspěvekod Abit » 02 čer 2015, 08:41

Predem chci rict, ze zadny z nasledujicich pluginu se neuskutecni kdyz:
  • se nezmeni nejvyssi vedeni MC (Kovi) nebo alespon jeho pristup k MC (co jsem chtel jsem mu rekl a kdyz ne, tak jsem ho alespon 2 tydny spamoval, ze s nim chci mluvit)
  • nebude zajem od hracu
  • neposveti to vedeni MC (coz s 1. bodem skoro vylucuje uskutecneni)

Jeste by se hodilo dodat, ze je to cast seznamu pluginu na mych webovkach pro veci ohledne GS. Tudiz sem nekdo napisete nejak (alespon trochu) prijatelny navrh, tak ho tam prepisu.

Seznam pluginu

Grapling Hook
Hrac ma item, pomoci ktereho se muze pritahovat na prekazky. Nejspis by to byla VIP vyhoda.

Friendlist
Hraci si na serveru mohou vytvaret friendlist. Pri jeho zobrazeni uvidi kdo z pratel je online a mohou se na nej portnout (ten na koho se bude portovat s tim musi souhlasit, coz zabezpeci portovani na eventy a do aren).

Ore Scanner
BH se na webu dost rozepsal. Strucne by se to dalo shrnout, ze budete mit krumpac, ktery hrace otoci k nejblizsimu ORE (cim lepsi krumpac, tim lepsi rudy a vetsi dosah).
Nejspis by to bylo dostupne pro non-VIP hrace (ta zakladni varianta, ktera bude hledat jen coal), VIP (coal, iron, gold, lapis) a eVIP (dia!)

Minigames server
Na GS by se zalozil server, ktery b byl urcen na minihry. Miniher by bylo pomerne dost a nebyl by problem pridat dalsi (jelikoz bych je vsechny psal sam a nepouzil cizi plugin).
Na serveru by byly i nasledujici pluginy (krom toho na minihry):
  • Language Menu - menu na vyber jazyka, aby mohli hrat i cizinci (EN, PL, N) a pro nas navozovaly lepsi atmosferu (CZ, SK)
  • GSCoin - mena pouzivana na serveru pro nakup vylepseni v minihrach a vyhod v lobby (melo by to i webovy market, pomoci ktereho by se nakupovalo)
  • Login - vlastni plugin na prihlasovani, aby se dal propojit s webovym marketem
Minihry by byly nasledujici
  • Spleef - normalni podkopavacka
  • Pizza Spleef - Spleef s bonusovymi bloky, ktere davaji efekty (speed, jump, ...)
  • Running Spleef - arena na podkopavacku, hraci musi behat, protoze pod nimi bloky po chvili padaji
  • Blocks VS Zombies - Plants VS Zombies v Minecraftu, hraci sami strili a mohou si dokupovat bonusy (lepsi luk, zatarasy, TNT kanon)
  • One in the Quiver - hraci maji melee zbran, luk a 1 sip a kazdy kill jim doda 1 sip
  • Arena - inspirovano hrama Quake III Arena a Open Arena
  • Running TNT - hra na babu, jeden hrac ma na zacatku na hlavne TNT a musi prastit do jineho hrace a tim mu ho preda. kdo na konci nema na hlave TNT ten dostane body. Lze si vtvorit multipler bodu tim, ze kliknete na nekoho, kdo na sobe ma TNT (a tim zvsite mnozstvi TNT ve hre)
  • Survival Games - takze znamo jako Hunger Games, pokud by nekoho napadlo vylepseni, tak piste
  • Counter-Strike - CS 1.6 mapy a zbrane v Minecraftu
  • Paintball - obarvovani nepratelskych hracu, nekolik moznych zbrani a odbarvovaci lahvicky (na oziveni spoluhracu)
  • Skywars - nekolik ostrovu s truhlami
  • Water Islands - na mori nekolik ostrovu, na kterych se da zabrat vlajka. kdo zabere nejvice vlajek za danou dobu nebo bude mit vsechny, ten vyhrava. hraci se mohou respawnovat na ostrovech s jejich vlastni vlajkou.
  • Kralovrazda - magove a bojovnici chrani vlastniho krale a snazi se zabit krale tech druhych
  • Mage Wars - deathmatch magu z Kralovrazdy
  • Warrior Wars - deathmatch bojovniku z Kralovrazdy
  • Floating islands - skywars v teamech
  • Build It (survival) - 2 teamy maji za ukol postavit stejnou budovu/objekt pouze z materialu ziskanych v survivalu (vyhrava ten kdo za urceny cas bude mit postaveno nejvice % nebo jako prvni dokonci svou stavbu)
  • Miners - hraci v teamech hledaji orecka (vykopanim orecka ziskaji ingot, ze ktereho si muze udelat lepsi vybaveni), nesmi na povrch (je toxicky), vyhrava tym, ktery za urcity cas vykope nejvice rud (pocita se vykopanych) nebo team, ktery posledni prezije (zabitim hrace ziskach 50% jeho vykopanych surovin (bodu))
  • MineZ - uz to tu bylo, ale tentokrat by se to cele napsalo vlastnim pluginem, vic propracovalo prostredi (lepsi stavby, ne tak velky les) a pridalo vic itemu (strelne zbrane, naboje, armor, ...)
  • UHC - Ultra HardCore - hraci se mohou vylecit pouze snezenim zlateho jablka. body se pocitaji z preziteho casu, zabitych hracu a vycraftenych jablek
Do miniher by bylo potreba vytvorit mapy a textury/resourcepacky. Take by se pote hodil nekdo, kdo by to prelozil do dalsich jazyku (ja to budu psat cesky bez hacku a carek, takze pak nekdo s hackama, slovensky, anglicky, nemecky a polsky).


Pokud bude mit nekdo navrh na dalsi pluginy, tak se nebojte psat, ale bohuzel nemam edit, takze to sem nebudu moc pridat.
Miluju rozmanitost života. Každý den mě někdo nasere novým způsobem.
Uživatelský avatar
Abit
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 383
Registrován: 08 říj 2014, 17:03

[Navrh] Vlastni pluginy pro GS

od Rumcajz » 02 čer 2015, 08:41

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: [Navrh] Vlastni pluginy pro GS

Příspěvekod Kovi » 02 čer 2015, 14:13

se nezmeni nejvyssi vedeni MC (Kovi) nebo alespon jeho pristup k MC (co jsem chtel jsem mu rekl a kdyz ne, tak jsem ho alespon 2 tydny spamoval, ze s nim chci mluvit)

Písal si mi na steam/ts, či môžeme zájsť na ts a porozprávať sa. Ja som ti jasne povedal, že pôjdem preč a nemôžem. Odvtedy si mi nepísal ani 1x a ja som ti hneď prvý krát napísal, že mi kludne napíš PM na webe, keď bude niečo hotové (niečo potrebné) a skorej to poriešime cez web, kedže tu sa viem zapnuť i mobilom ak nejsom doma/nemôžem rozprávať na ts/atď...Od teba vôbec žiadná nová správa ani nič, takže ja sa ti k tomu absolútne nemám viac čo vyjadriť.

Keď si mi písal o pl k veci na ts, webe (vždy som ti dal odpoveď, ako aj o minihrách, tak i debata o plugine "eventy" s bhčkom-pokiaľ by si to dorobil a bude to plne funkčné)

Ohladne tých pl, ako som ti vravel (napíš mi na webe ak bude niečo potreba) prípadne ak je čas, tak prísť a spýtať sa či mám na ts čas porozprávať sa o tom a nie si tu čakať a vyhovárať sa, že si ma spamoval.
https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=116949840&token=qtj8_oQv
Uživatelský avatar
Kovi
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 296
Registrován: 23 led 2013, 15:18

Re: [Navrh] Vlastni pluginy pro GS

Příspěvekod Kovi » 02 čer 2015, 14:21

Len tak pre tvoje info, ak by si náhodou nevedel čo sa kde dialo, tak:
Na steame posledne sme riešili commander a pred tým si mi raz písal o porozprávani sa na ts (to som už spomínal) a ja som ti povedal, že idem preč teraz hneď, takže nemôžem.
Na webe posledna PM od teba "Hromadná správa - bh, martino, ja) kde si písal o štádiu pl eventy. Predtým bola správa o eventoch, čo sme si jasne písali, kde ja vidím nevýhody a ty si mi vysvetlil ako to je myslené.
Na ts som denne a vôbec za mnou neskočíš, takže si ma musel asi veľmi spamovať všade :)

Misto toho čo som ti vysvetloval úplne zbytočnosti si mohol za mnou naozaj prísť na ts, prípadne napísať tu PM na webe.
https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=116949840&token=qtj8_oQv
Uživatelský avatar
Kovi
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 296
Registrován: 23 led 2013, 15:18

Re: [Navrh] Vlastni pluginy pro GS

Příspěvekod Abit » 08 čer 2015, 12:41

Zdravim vsechny. Jelikoz tu neni zadny zajem (nikdo sem nenapsal k tematu a na webovky napsal jen Dekop a to plugin, ktery jsem planoval jen zapomenul napsat).

Tudiz bych poprosil nekoho, kdo tu ma lock, at to zamkne, protoze na pluginech pro GS nebudu delat z duvodu nezajmu (viz. podminky v 0. prispevku).
Miluju rozmanitost života. Každý den mě někdo nasere novým způsobem.
Uživatelský avatar
Abit
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 383
Registrován: 08 říj 2014, 17:03

Re: [Navrh] Vlastni pluginy pro GS

Příspěvekod Kovi » 08 čer 2015, 14:08

O plugine eventy si daval vždy novinky, ale výsledneho pl sme nedostali. Tiež aj u minigames, ktoré sme riešili a ďalej vôbec nič sa nedoriešilo, takže to jedine ty berieš ako nezáujem, ale od nás ako nedoriešenie tvojích rozrobených projektov. Dávam lock.
https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=116949840&token=qtj8_oQv
Uživatelský avatar
Kovi
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 296
Registrován: 23 led 2013, 15:18


Zpět na Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků