Volná diskuze o našich serverech a módech.

Skyblock - Bug Woodcutter

Příspěvekod LordMakaluzo » 16 srp 2016, 01:06

Zdravím,

na serveri som mal farmu stromov, 6x Dark Oak.. keď som všetko zrúbal dostal som okolo 3-5 tisíc money podľa veľkosti stromu, farmu som rozšíril na 25 stromov, a chcel som zistiť klk za to dostanem, poslal som peniaze nejakému hráčovi a začal ich ničiť, keď som zničil všetkych 25 stromov, tak som si pozrel koľko som si zarobil a bolo tam len 3k ... odvtedy mi rúbanie nič nezarába alebo iba vážne zriedka a ani mi nenaskakujú expi a som sa zasekol na 11lvl .. u ostatných jobs mi to ide...

s pozdravom Makysek!
Uživatelský avatar
LordMakaluzo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 190
Registrován: 20 úno 2013, 15:58

Skyblock - Bug Woodcutter

od Rumcajz » 16 srp 2016, 01:06

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Skyblock - Bug Woodcutter

Příspěvekod LordMakaluzo » 16 srp 2016, 01:28

Práve mi to vŕtalo hlavou, s chalaniskom sme testovali kde je problém, najprv skúšame chunky u mňa na ostrove, ani jednému nič nedávalo, žiadne XP ani peniaze... tak sme šli k nemu na ostrov a testovali sme, najprv všetko v poriadku ale potom som mu hodil svoju sekeru... a zase prestalo fungovať... dospeli sme k tomu že bug je robený enchantom silk touch na sekere... On ma na sekere len eff IV... a ja mám eff III, silk I a unbreak III... čistý unbreak III mi nerobil problém...

vedeli ste o tom bugu, ak nie či by ste ho vedeli spraviť :) popr. malá náhrada za sekerku by neuškodila :3

s pozdravom Makysek! :)
Uživatelský avatar
LordMakaluzo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 190
Registrován: 20 úno 2013, 15:58

Re: Skyblock - Bug Woodcutter

Příspěvekod Awiiii » 16 srp 2016, 21:22

Ahoj bugy na serveroch je najlepšie hlásiť Khertysovi alebo noblemarovi ktorý sú natoľko šikovný že to opravia :D Napíš jednému z nich PM na webe a určite sa ozvú už stým že to opravili.
V prípade tej sekery :D čo sňou je že chceš náhradu? :D
Prestal fajčiť.
Prestal piť.
Našiel lásku.
Začal žiť.
Stratil lásku.
Prestal žiť.
Začal fajčiť.
Začal piť....
Uživatelský avatar
Awiiii
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 101
Registrován: 16 dub 2015, 19:30
Bydliště: Nechceš rovno kľúče od bytu?

Re: Skyblock - Bug Woodcutter

Příspěvekod LordMakaluzo » 16 srp 2016, 22:41

To s tou náhradou som si robil srandu :D akože nepohŕdol by som miesto tejto normalnou skerou bez silku ale bol to len vtip :)
Uživatelský avatar
LordMakaluzo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 190
Registrován: 20 úno 2013, 15:58

Re: Skyblock - Bug Woodcutter

Příspěvekod Awiiii » 17 srp 2016, 00:42

LordMakaluzo píše:To s tou náhradou som si robil srandu :D akože nepohŕdol by som miesto tejto normalnou skerou bez silku ale bol to len vtip :)

Prepáč nepochopil som :D :) niekedy za mnou zaskoč na Survival server. Možno ťa to bude baviť a keď nie pôjdem ti dať niaku sekeru na skyblock.:D Môj nick je ReckZb.
Prestal fajčiť.
Prestal piť.
Našiel lásku.
Začal žiť.
Stratil lásku.
Prestal žiť.
Začal fajčiť.
Začal piť....
Uživatelský avatar
Awiiii
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 101
Registrován: 16 dub 2015, 19:30
Bydliště: Nechceš rovno kľúče od bytu?

Re: Skyblock - Bug Woodcutter

Příspěvekod Abit » 20 srp 2016, 14:54

Jako autor toho pluginu (alespoň původní verze) to můžu objasnit - pokud něco zničíš, tak se kontroluje několik podmínek a jedna z nich je zda nemáš na nástroji SilkTouch. Důvod je jednoduchý - rudy.
Samotný server neukládá jestli byl blok vygenerován nebo položen hráčem (to řeší jiný plugin a propojení s ním je zbytečné).
Chápu, že zrovna u dřeva to nedává smysl, ale je to globálně pro všechny bloky, aby se to nemuselo kontrolovat u většiny.
Miluju rozmanitost života. Každý den mě někdo nasere novým způsobem.
Uživatelský avatar
Abit
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 383
Registrován: 08 říj 2014, 17:03

Re: Skyblock - Bug Woodcutter

Příspěvekod noblemar » 21 srp 2016, 11:42

Krásné vysvětleno Abite.
Uživatelský avatar
noblemar
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1356
Registrován: 23 led 2013, 15:13

Re: Skyblock - Bug Woodcutter

Příspěvekod Abit » 21 srp 2016, 22:44

noblemar píše:Krásné vysvětleno Abite.

No asi moc ne, dneska ve 22h mi prisly dalsi otazky na toto tema. Nebudu psat autora otazek (pokud se sam neprihlasi). Naposledy kdyz jsem autora zminil, tak mi to dotycny nemohl odpustit (i kdyz tento autor mi napsal i nick v MC).
Pro jednodussi cteni jsem dulezite casti zvyraznil.

v profesi dolovani jsem objevil problem.a mam i par otazek.
1.se silk touch an krumpaci nedostavam zadne expi at uz doluji cokoliv.
2.i bez nej nedostavam expy za kopani sandstone nebo nether.

na foru jsem se docetl vysvetleni od tebe - rudy...to vubec nechapu.rudy se tezi fortune a ne silkem.jestli teda myslis diamanty a podobne.tak vubec nechapu ten silk zakazanej.(jedno slovo rudy mi nic nevysvetlilo)
a bod 2.tam vubec neni silk a stejne to nefunguje.


Jak je to se SilkTouchem?
Uvedu priklad pro fortune i silk touch.
Mame redstone ore. Vykopeme ho. Co se stane? Fortune nam dropne hromadu redstone dustu. Silktouch nam dropne puvodni redstone ore, ktere muzeme znovu polozit a vykopat a tim farmit XP.

Proc za nektere bloky nejsou XP?
Pises tu o sandstone a netherracku. Prvni dost dulezita zminka je, ze netherracku je hrozne moc (nehlede na to, ze se tezi rychle a libovolnym krumpacem). Co ale plati pro oba je, ze je lze bez jakekoliv energie znovu polozit a zase znicit (napr. 2 hraci - jeden tezi a druhy sbira drop a znovu poklada).

Toto byla puvodni myslenka. Nevim, zda se to udrzelo.

PS: Pokud mate nejake doplnujici informace k jistemu topiku (jako zde), tak je lepsi psat do nej (popripade zalozit vlastni) nez psat do PM (at to vidi i ostatni a ja to nemusim psat vice lidem - popripade je jen odkazat kde se to resilo).
Miluju rozmanitost života. Každý den mě někdo nasere novým způsobem.
Uživatelský avatar
Abit
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 383
Registrován: 08 říj 2014, 17:03


Zpět na Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků