Volná diskuze o našich serverech a módech.

[CENZURA] Podmínky na Admina

Příspěvekod Abit » 01 lis 2016, 09:03

Zdravím všechny.
Níže můžete vidět moji odpověď na tento příspěvek v žádostech na admina.
Postuju to sem, protože ze žádosti to bylo odebráno bez toho, aby mi to někdo řekl (nebo napsal důvod). Ano, dá se předpokládát, že to někdo pokládal za offtopic (ano, část mého příspěvku je odpověď na předchozí a část obecná).

Tudíž to postuju sem do Minecraft sekce Servery kde by s tím již nikdo neměl mít problém (protože v podtitulku sekce je napsáno "Volná diskuze o našich serverech a módech." a toto se zjevně týká serverů)

Úplně s tebou souhlasím. Taky bych si nikdy nekoupil VIP a to z toho důvodu, že nemám tu potřebu. Vše by mělo být (alespoň podle Minecraft EULA) dostupné pro všechny hráče.

Pokud bych VIP potřeboval abych mohl být adminem, tak mi to taky nedává smysl. Přece chci (zdarma) pomáhat serveru / hráčům.
Ono dává smysl, že GameSites chce od adminů nějaký "vklad", aby měli co "ztratit", kdyby provedli něco co by neměli (např. vybanovali server). Přece jen si admin rozmyslí, jestli s právama bude kazit hru, když ho to bude stát (peníze za) VIP.

Většina dalších podmínek pro přijetí nedává smysl:

Nebudu tu psát o podmínkách akademie, které jsou podobné, ale:
  • VIP není nutností
  • officiální Minecraft je potřeba dokoupit
  • nutnost slušnosti v chatu (což na admina není!)
  • stále potřeba 20 příspěvků (což jsem čekal, že bude náplní akademie - nahlašování do Porušení pravidel)

V součtu potřebujete VIP (199 kč / 8 eur) + Originální Minecraft (23.95 eur / ~650 kč) což celkem dělá 32 eur nebo 850 kč (+ poplatky za převod u banky).

PS: KAPPA
PPS: když jsem se tu tak rozepsal (a to i včetně ˇ a ´), tak mám i zálohu!


PS: To [CENZURA] v titulku není clickbate, ale to jak já tohle odebrání příspěvku vidím
Miluju rozmanitost života. Každý den mě někdo nasere novým způsobem.
Uživatelský avatar
Abit
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 383
Registrován: 08 říj 2014, 17:03

[CENZURA] Podmínky na Admina

od Rumcajz » 01 lis 2016, 09:03

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: [CENZURA] Podmínky na Admina

Příspěvekod Abit » 08 lis 2016, 11:53

Vidím, že je velký zájem to tu objasnit.
Jsem velice rád, že jsou podmínky vysvětleny a jsou jasné všem, kteří o admina žádají. Také jsem rád za komunikativnost vedení.

Pokud tohle čte někdo z vedení Minecraftu, tak to asi můžete zamknout pokud nemáte co sem říct.
Miluju rozmanitost života. Každý den mě někdo nasere novým způsobem.
Uživatelský avatar
Abit
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 383
Registrován: 08 říj 2014, 17:03

Re: [CENZURA] Podmínky na Admina

Příspěvekod Abit » 24 lis 2016, 00:24

Poněkud se divím, že zde tento příspěvek vydržel tak dlouho (i když nejprve byl také smazán).

Tudíž otázka zní - z jakého důvodu jsou mé příspěvky mazány?

PS: Pokud je s nimi něco špatně, tak bych byl rád informován, aby se to znovu neopakovalo.
Miluju rozmanitost života. Každý den mě někdo nasere novým způsobem.
Uživatelský avatar
Abit
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 383
Registrován: 08 říj 2014, 17:03


Zpět na Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků