Volná debata o Counter Strike 2.

JailBreak výhoda

Příspěvekod KevinN » 04 led 2017, 15:25

Ahoj měl bych takovou otázku situace na jb:
Simon nás poslal nás na stínovou čáru a řekl první reakce s výhodou na skok já jsem vyskočil první a dostal jsem výhodu vybrat si jaká bude reakce s výhodou další tak jsem napsal na slovo řekl první reakce s výhodou na napsání slova ak47 to jsem opět vyhrál řekl mi , že moje výhoda je ,že se nebudu účastnit reakcí pak dal poslední reakci na skok. Pak jsme šli na fotbal hned a tam na středovou čáru fotbalu tam dal poslední reakci na skok a já neskočil tak mi dal nevýhodu s hráčem co skočil poslední.

Má otázka zní měl jsem se na fotbale účastnit reakce ,že výhoda platila dokuď jsme nepřesunuli nebo že jsem se reakcí neměl účastnit dokuď simon neřekne?
Uživatelský avatar
KevinN
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 195
Registrován: 02 led 2016, 21:43

JailBreak výhoda

od Rumcajz » 04 led 2017, 15:25

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: JailBreak výhoda

Příspěvekod nYcko » 04 led 2017, 15:34

Ak uz zmenil simom to co robil, pripadne skoncil nejaku hru/atrakciu, tak uz sa mas zucastnovat reakcii inac by si mal dalsiu vyhodu oproti ostatnym.
takto vyzerá uroven GS adminovania :) https://ctrlv.sk/4h48
Uživatelský avatar
nYcko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 25 led 2013, 19:15


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků