Volná debata o CSku a všem, co vás zajímá.

Zlepšte svůj GS Portal.

Příspěvekod Nokia640LTE » 09 bře 2017, 15:18

Co by chtělo zlepšit: BEZPEČNOST NA SERVERECH: U Zombie modů dejte, tež Anti-Cheat aby byl viditelný. 2) Ať do haje jsou ADMINI více aktivní na serverech je to katastrofa, že kolikrát admin tam není a kidi či hekři to kazí. Ať je více adminů na serverech, než jeden jeden nestačí

KAPACITA Serveru: Zvíšte kapacitu serveru z 20 na 32 u Zombie mini serveru, je to hrůza a nemohu se na to dívat jak tam nikdo nehraje, když to zvětšíte přibudou hráči věř te tomu, teď jste to totalně s kazili. Nikoho to nebaví všude je prázdno, Hráče to baví pouze na serverech kde je kapacita 20+ kde hrajou skilleři. Sami se podívejte na horu: Pravě hraje 1101 hračů apod. Před pár lety to bylo 1500 a víc, někde je chyba.

Nedávejte bany za každou kravinu pak si dívite že tu nikdo nehraje a pak si každý stěžuje na forku.
S pozdravem VLK.
Uživatelský avatar
Nokia640LTE
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 01 čer 2016, 12:33

Zlepšte svůj GS Portal.

od Rumcajz » 09 bře 2017, 15:18

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Zlepšte svůj GS Portal.

Příspěvekod SendyPlankton » 10 bře 2017, 11:51 VIP

Když je škola, lidi nemají jen povinnost sedět u PC ;) ale víkendy tahají skoro 2000 hráčů.

Co se týče cheaterů apod.
Existuje tu taková sekce, která se jmenuje porušení pravidel. Když na to klikneš, vyjedou ti všecky módy, které GS na 1,6 provozuje. Vybereš si daný mód a podle vzoru hráče nahlásíš a PP admin mu pak udělí jeho vytouženou odměnu. Pokud chceš zvýšit kapacitů serverů, napiš do do sekce servery, která je podobně jako PP zpracovaná.
Kód: Vybrat vše
https://steamcommunity.com/id/laozyn/

EX - Cs 1,6 Admin
EX - Furien CHH
Uživatelský avatar
SendyPlankton
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1312
Registrován: 05 dub 2015, 17:27
Bydliště: Ostrava


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků