I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] Vymazané vlákno na fóre

Příspěvekod ericek111 » 19 čer 2017, 16:52

Zdravím,

včera som vytvoril vlákno, v ktorom som sa pýtal na niekoľko (desiatok :D) pravidiel. Väčšina z nich nie je napísaná v žiadnom oficiálnom dokumente. Počas posledných týždňov som si takéto prípady zbieral, aby som sa nemusel pýtať na každé samostatne.

Asi 5 hodín dozadu tu to vlákno s odpoveďami adminov bolo. Z nejakého dôvodu mi ho nejaký HLSA (meno neviem) lockol s tým, že sa mám na pravidlá pýtať adminov v PM. Chcete mi povedať, že mám každému adminovi osobitne písať správu s otázkou na 20 pravidiel?

Každý admin hrá jailbreak ináč a je celkom smutné, že Admin Team nie je schopný spísať pravidlá, ktoré si jedného večera vymyslí na porade, a ktoré nie sú NIKDE spomenuté. Na toto musia poukazovať hráči, ktorí si chcú na Gamesites zahrať kvalitný JailBreak. Hráči si musia zozbierať pravidlá, lebo ani admini samotní ich nepoznajú (tým nenarážam na kohokoľvek v mojom vymazanom vlákne - za všetky odpovede som vďačný a cením si ich).

Príde mi absurdné, aby rozumný admin vymazal vlákno, ktoré zhŕňa a vysvetľuje nepísané pravidlá. Chápem, že JailBreak je pomerne dynamický mód a čo platilo včera, nemusí platiť zajtra, ale odstaviť prostriedok, pomocou ktorého tieto zmeny hráči dobrovoľne zachytávajú na úkor svojho voľného času je hlúpe a krátkozraké.

Pokiaľ som si vedomý, v celom vlákne nepadla jediná vulgarita alebo offtopic príspevok. Prišiel som sa slušne opýtať na pravidlá, ktoré som počas mojich hier na Gamesites pochytil a neboli nikde zaznamenané a nebol som si istý ich správnou platnosťou.

Ak bolo moje vlákno vymazané dočasne, žiadam o jeho obnovenie.
Ak bolo moje vlákno odstránené natrvalo, žiadam o vysvetlenie.

Screen karty (neaktuálny - z doby, keď som uspával workstation): http://i.imgur.com/4t0I0sM.png
Textový prepis do quotov: https://pastebin.com/HNT6btma
Ďakujem veľmi pekne a želám pekný deň.

P. S.: Opravte si dizajn fóra na tabletoch. Rozbíja sa vám pozadie pätičky.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

[V] Vymazané vlákno na fóre

od Rumcajz » 19 čer 2017, 16:52

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: /home/erik

Re: Vymazané vlákno na fóre

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 19 čer 2017, 17:11

Ahoj. Sepsal si jak říkáš několik desítek otázek k pravidlům ve snaze mít je někde pokupě sepsané. To je špatně. Máš právo požádat o radu ve věci které nerozumíš. Nemáš právo zakládat nám tady FAQ, v iluzi že to nutně potřebujeme.
Pravidla se doučíš za chodu přímo na serveru, jako všichni ostatní. Ne projížděním fóra a hledáním vychytávek v tom co napsal někdo jiný.
Závěrem děkujeme za ocenění našeho JB slovem kvalitní a dynamický. Málokdo ví co to znamená a právě proto je nejlepší skočit rovnou do vody a učit se plavat ;)

V případě že máš dotazy k pravidlům, kontaktuj primárně v PM mě nebo Maxipsa. Nikdo jiný ti nezaručí správnou odpověď a stížnosti budou zamítány, protože máš jasný pokyn psát o radu tomu, kdo pravidla tvoří. Že tak neuděláš, je tvůj problém. Dbej však i v PM výše zmíňené upozornění ohledně obsahu svých dotazů.

Věřím, že tomu rozumíš a zachováš nám i nadále svou přízeň ;)
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků