Vše ohledně kategorie serverů: Trouble in Terrorist Town

Update modu

Příspěvekod ackocc » 13 srp 2017, 22:24

Zdravim, mam zopar napadov, ako sa da vylepsit tento mod. Ospravedlnujem sa dopredu, ze to bude tak dlhe xD. Mozme zacat napriklad mapami.
Mapy na odstranenie:
cs_assault_1337 - Mapa je podla mna zbuchana za par dni, vidno to na tych chybach. Mapa nieje na niektorych miestach osvetlena, vyvysene vezicky na zly camping, skoro kazdy campi pred rebrikom s knifom a neda sa to hrat, otvorene miesta (na jednu sa da dostat bhopom, na druhu strafami) a bugy. Pracujem na nahrade tejto mapy. Nieje to remake, len doplnim par veci.
de_rats_1337 - Tato mapa sa podla mna na TTT nehodi, je urcena na rats a podla mna sa tam tazko hladaju hraci, kedze je vacsia ako mice_final.
playground_x - To iste ako na rats, pb mapa, tiez sa podla mna nehodi na TTT.
cs_extream - Tuto mapu neznasam. :D Da sa pomocou nej zhodit server, niesu oCLIPovane niektore miesta, a da sa bugnut niekde do textury co som pocul.
de_mjolby6 - To iste ako playground, ale mod demolition.
Par stredne velkych map pridat, take, kde sa hraci nebudu hladat tri hodiny (najidealnejsia je cs_crackhouse)

Dalej modely:
Golden Gun - Zlta farba na vsetkych texturach, dokonca ak je na zemi, jedna strana je cierna. Mam opraveny model, su lepsie w_ a p_ modely, textury niesu cista farba, ma to aspon texturu niejaku.
AWP - Na AWP by som pridal aspon niejaky iny model nez default, napriklad niejaky z Dustu.

Pravidla:
Do pravidiel urcite pridajte, ze sa bude banovat Random Hitting, Random Killing, a aby to mohli banovat aj admini. Lebo vzdy mi dojde niejaky novacik, drbne mi hlavu, a niekedy ho nechaju, lebo detektiv pozrie moju mrtvolu a uvidi ze som bol zradca.

Gameplay:
Do klasickeho chatu pridat nieco take ako "Jsi tady novy? Precti si pravidla modu na webu, at se obejdes zbytecnemu banu!", sice si toho urcite nikto nevsimne, ale aj tak.
Tabulka ked pozriete mrtvolu. Tabulku zmazte, a radsej pridajte to, ze sa info ukazu do chatu napr.:
(prvy riadok "Zradce "acko"")
(druhy riadok "DNA: 00:00:49")
Uz sa nato stazuju hraci, hlavne Tyranizator aj ja, kedze sa nam hned ubije hlava.
Nefunguje Anticheat, mozte pisat nadavky, upozorni vas to, ale sprava sa posle.
To je asi tak vsetko, kludne sa vyjadrite, v com somnou suhlasite, nesuhlasite, co by ste doplnili.
alf
Uživatelský avatar
ackocc
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 255
Registrován: 18 črc 2017, 08:21

Update modu

od Rumcajz » 13 srp 2017, 22:24

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Update modu

Příspěvekod ackocc » 24 srp 2017, 21:13

Vidno, ze sa aj na mapy sere, nie len na samotny mod. Asi to nema cenu :)
alf
Uživatelský avatar
ackocc
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 255
Registrován: 18 črc 2017, 08:21

Re: Update modu

Příspěvekod Derakh12 » 25 srp 2017, 08:21 VIP

Vedení, konkrétně Dwandy nemá čas procházet každý koutek webu a hledat příspěvky. Bohužel jsou i jiné módy kde už dlouho nebyl žádný update a tak se na tyto módy teď specializuje..
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 896
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Re: Update modu

Příspěvekod ackocc » 28 srp 2017, 14:35

Nemam na mysli konkretne dwandyho, ale ze nikto neprejavuje zaujem o update.
alf
Uživatelský avatar
ackocc
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 255
Registrován: 18 črc 2017, 08:21


Zpět na Trouble in Town servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků