Vše ohledně kategorie serverů: Trouble in Terrorist Town

Ako spoznať zrádcu

Příspěvekod chickEZ » 24 dub 2017, 21:50

Zdravím.. ;)

V tomto topicu by som chcel zistiť, ako vy spoznávate zradcu (pravdepodobne že to je zradca)? Možno aj nejaké typy keby ste tu dali, bolo by fajn :p ;) Tak skúsim ja napr.:

- na mape cs_assault_1337 väčšinou zradcovia chodia na vežičky ..
- bežíte ani neviete kam, za tebou tiež nejaký hráč, on sa obhliada okolo seba (či náhodou nikto nevidí) .. stále otravuje a pak začne mastiť do teba :D
- ..atď

Tak šup, hoďte tu pár tipov, ako spoznávate zradcu :p ;)
XD XD XD
Uživatelský avatar
chickEZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 989
Registrován: 29 lis 2016, 08:04

Ako spoznať zrádcu

od Rumcajz » 24 dub 2017, 21:50

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Ako spoznať zrádcu

Příspěvekod Xample » 24 dub 2017, 22:43

Ja ho spoznám tak že keď vidím niekde mŕtvoli, tak hráč uteká z miesta činu.

Potom spoznám zradcu tak že sa nezdržuje pri detektívoch a keď na nejakého natrafí snaží sa rýchlo schovať.

Potom ešte keď dobre poznám profil hráča tak viem určiť podľa jeho správania za zradcu alebo nevinného čo práve je. Ale na toto treba toho človeka lepšie poznať. (Napríklad ja, keď sa ma jabko opýta či som zradca začnem sa smiať lebo som zradca. :D )

Potom už len sledujem z dialky ako sa prejavia, či vytiahnu nôž, awp, alebo po niekom začnú strielať.

A to s tými strechami nie je také isté, mnohokrát sa ako nevinný skryjem na strechu do tieňa a počkám čo sa bude diať. ;)
.
Obrázek
Uživatelský avatar
Xample
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 462
Registrován: 23 srp 2014, 21:47
Bydliště: Hurbanova 37, ty žebrák

Re: Ako spoznať zrádcu

Příspěvekod Fajkoman » 27 dub 2017, 00:44 VIP

Ako spoznavam zradcov ja:
Zradcu najrychlejsie spoznas ze sa vola Kolja :D :D
Na assaulte chodia najcastejsie na tie vezicky kde kupia awp (to robim aj ja)
Na 100rooms sa zdrziavaju dost casto v miestnosti vedlajsej ako je detektiv a akonahle sa spravi nejaka skupina hracov co sa tam casto stava ze su aj 8naraz v jednej tak tam nabehne od vedla a uz iba pocujes lalalala
Na mapach s nejakou strechou chodia sniperi na ne a ty dalsi sa najcastejsie drzia od detektiva v takom uhle kde detektiv nepozera alebo ak niekam ide tak nikdy zradca nejde pred nim ale tak nenapadne sa drzizanim
A na zaver su to taky co ani nevies ze niekoho zabil ale prezradi sa tymze acne do mikrofonu omielat "janiesom zradca onpomne zaca strielat" - pri prvomzabiti ok, ale ked to zakolo povie 4krat ze to on pomne zacal strielat tak to uz je podozrive :D
A po novom podla vip vyhody mas 15%vyssiu sancu stat sa zradcom, takze nikdy nedovolim aby hraci vip sli zamnou ale drzim si ich od tela
(ADMIN) Fajkoman : kosso mi pisal na steame ze chce fk
*** Duch vianocnych banov killed ^KosSo with a headshot from m4a1 ***
Uživatelský avatar
Fajkoman
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 441
Registrován: 02 črc 2014, 16:32

Re: Ako spoznať zrádcu

Příspěvekod LoveYou » 11 kvě 2017, 13:56 VIP

Zrádci mají většinou jména jako : Chidori Nagashi, Samino, .:Lucinka:3:*:.,Sunny, Napoleon nebo Diaz

Když někoho takového vidím, vždy je jistější se jich pro jistotu zbavit :P

ThePeace: Hej hej, Chidori Nagashi alebo Peace, vlastne každý nick, ktorý použijem je považovaný za zradcu, čo? :D
nepytaj sa odkial mam cash, lebo budem muset klamat a neviem či to zješ, trvalo to par dní, možno že tři a s tím chemickým štěstím odešli i moje sny.

L O V E I S O V E R M A G I C G O N E
Uživatelský avatar
LoveYou
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 27 dub 2015, 14:13
Bydliště: Brno

Re: Ako spoznať zrádcu

Příspěvekod cometodaddy4 » 11 čer 2017, 15:05

tak taky se pripojuji:
-vsimam si, jestli nahodou nekdo nesebere (nuz, awp, usp) nebo jestli nebudu slyset, ci neco nenakupuje
-nekdy muze byt podezrely, ze jsou dva nebo vice hracu pri sobe, nekryjou se a pomahaji si - no nikdy nevis, jestli nevolaji na ts nebo jsou zradci
-vsimam si, ci se nahodou hraci nechovaji podezrele (utikani z mista cinu, utek od oznacenych nebo detektivu)
-dulezite je si i davat pozor, jestli nahodou nejsi jedinej nevinni (nebo detektiv) zivej a ci nahodou nejdou vsichni ostatni hraci za tebou (napr. jeden mluvi do voicechatu, ze to budes ty, zbytek hracu jdou za tebou)
-vsimam si, jestli me nekdo nepronasleduje - POZOR! nekdy to muze byt i nevinny s neznalostemi pravidel, ktery te bude bezduvodne pronasledovat
-kdyz je pri tobe nekdo nebezpecne blizko a jsou pri vas i dalsi hraci, je nejlepe rychle utect, protoze najdou se hraci, kteri si sbiraji fragy jihadem

je jich i vic, jenze tyhle hlavne dodrzuji a jsou podle me nejdulezitejsi - proto je u me i jednoznacny ze mam minimum teamkillu - v tomhle case zruba asi jenom 8% z 350 killu jsou TK, a to je kurva co rict. ;-)

Arnas <3
Obrázek
Uživatelský avatar
cometodaddy4
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 12 pro 2016, 15:02
Bydliště: adresu nechcete?

Re: Ako spoznať zrádcu

Příspěvekod ahojkamo123 » 02 led 2018, 15:34

Jak chvílu předtím než se tě rozhodne zabít z něj ucítíš takovej pocit že tě chce zabít :D :D
ahojkamo123
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 216
Registrován: 30 pro 2017, 14:37


Zpět na Trouble in Town servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků