Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamietnuté]JailBreak/Tovarna na inzulin

Příspěvekod TovarNI » 16 srp 2018, 23:39

Ahoj, rád bych si znovu požádal o práva na JailBreak sekci serverů.

Nick ve hře: Tovarna na inzulin

Nick na fóru: TovarNI

Profil na fóru: tovarni-u61443.html

Věk: 18

Steam nick: Tovarez

Steam ID: STEAM_0:1:214862505

Hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65833/ ... yer=266868

Nějaké bany nebo prohřešky: Momentálně žádné.

Něco o sobě: Jmenuji se Josef, je mi 18 let a momentálně budu absolvovat čtvrtý ročník na SPŠ v oboru vzdělání Informační technologie. Většinu svého volného času trávím, mimojiné i kvůli vzdělávání, na PC, ale najdete mne i venku s kamarády. Dále se věnuji fotbalu, konkrétně jsem už dva roky aktivní jako fotbalový rozhodčí na krajo-okresové úrovni všech věkových kategorií.

Proč bych chtěl na GS adminovat:
Chci se podílet na plynulosti a celkové kvality hry na serveru. Jelikož v mé přítomnosti na serveru se někdy stává, že hra postrádá návaznost nebo hru kazí různí hráči, a zrovna není na serveru admin, který by ji rozproudil, tak rád bych rozšířil admin team jako aktivní hráč, který toho SNAD bude schopný.

Díky za přečtení mé žádosti a doufám, že si zkusím test a případně se konstruktivně pobavíme o pár věcech.
*DEAD* Daniel : ale ani ten peace neni nejhorsi admin
(VIP) Knedlajs : Kolko si ochotny na to stavit?
(VIP) StrapataPani : ale je
*DEAD* Patricie : je
*DEAD* (VIP) tovarna na inzulin : je
*DEAD* IM GOING TO KUPIT KILO CHLEBA : mam demo
Uživatelský avatar
TovarNI
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 223
Registrován: 02 črc 2018, 13:58
Bydliště: Havířov

[Zamietnuté]JailBreak/Tovarna na inzulin

od Rumcajz » 16 srp 2018, 23:39

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Havířov

Re: JailBreak/Tovarna na inzulin

Příspěvekod Knedlajs » 20 srp 2018, 04:47 VIP

Už niekoľkokrát si ma presvedčil o tom, že neovládaš základné pojmy a pravidlá JB.
V takomto stave by bola robenie testu pre obe strany iba strata času pretože viem, že by som ti tie práva po teste na 100% nedal. Nemal by som z toho dobrý pocit. A pre mňa je pocit dôležitý. Ešte ma nesklamal. ;-)

Dolaď tie nemalé medzery a o mesiac to môžeš skúsiť znova.

Zamietnuté.
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08

Re: [Zamietnuté]JailBreak/Tovarna na inzulin

Příspěvekod TovarNI » 20 srp 2018, 13:31

Od čeho pak ten test je? Nestěžoval bych si ani za přísnější hranici bodů pro pass. Jak jinak tě mám přesvědčit o opaku, když jsi přesvědčen o tom, že pravidla neovládám?

"Už niekoľkokrát si ma presvedčil o tom, že neovládaš základné pojmy a pravidlá JB." Možná, ale to už nějakou dobu neplatí. Troufám si tvrdit že kdybych šel před měsícem k testu, tak ho neudělám. Poslední měsíc doluju ze všech možných zdrojů informace, a nedělám to proto, abych je hned druhý den zapomněl.

Za posledních pár dnů jsem si urovnal co se pravidel týče nejvíc nedostatků, a objektivně řečeno těžce pochybuji, že se za ten další měsíc ještě něco dalšího přiučím. Měsíc je dlouhá doba, a v tomto případě by to opravdu byla ztráta času.
*DEAD* Daniel : ale ani ten peace neni nejhorsi admin
(VIP) Knedlajs : Kolko si ochotny na to stavit?
(VIP) StrapataPani : ale je
*DEAD* Patricie : je
*DEAD* (VIP) tovarna na inzulin : je
*DEAD* IM GOING TO KUPIT KILO CHLEBA : mam demo
Uživatelský avatar
TovarNI
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 223
Registrován: 02 črc 2018, 13:58
Bydliště: Havířov

Re: [Zamietnuté]JailBreak/Tovarna na inzulin

Příspěvekod Knedlajs » 20 srp 2018, 15:03 VIP

Test je od toho, aby som zistil, či ovládaš pravidlá. Ja viem, že nie. Nie teraz, nie takto. Preto, ak by som ho s tebou robil, iba by som strácal čas. A ty tiež.
Spôsobov, ako ma presvedčiť o opaku, je kopec.

Ani to, že získaš dostatok bodov neznamená, že dostaneš práva. Ak si to naozaj myslíš, tak sa hlboko mýliš.

TovarNI píše:...těžce pochybuji, že se za ten další měsíc ještě něco dalšího přiučím...

Tak to už radšej ani nežiadaj. Adminov, ktorí si myslia, že už vedia všetko a nič nové sa nemôžu naučiť, nepotrebujem. Ako raz Awee napísal, nikto nevie všetky pravidlá. Ani on sám. Pretože JB je hra, ktorá sa vyvíja.

V prípade ďalších otázok, dotazov či nejasností mi napíš PM.
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08

Re: [Zamietnuté]JailBreak/Tovarna na inzulin

Příspěvekod TovarNI » 20 srp 2018, 15:31

Knedlajs píše:Test je od toho, aby som zistil, či ovládaš pravidlá. Ja viem, že nie. Nie teraz, nie takto.


Zajímalo by mě, kde si získal takovou informaci, že neovládám pravidla. Asi vidíš do mého mozku líp, než já, a víš přesně co ovládám a co neovládám. O bodech tu nepadlo ani slovo, každopádně pokud nechceš, abych nahlašoval lidi do PP, tak ti mile rád vyhovím.

Nejdřív si řekl, že bys mi práva nedal i kdybych ten test udělal. Teď říkáš, že si jsi jistý že bych ho neudělal. Šlo o pocit. Teď už nejde o pocit?

Knedlajs píše: Adminov, ktorí si myslia, že už vedia všetko a nič nové sa nemôžu naučiť, nepotrebujem.


Tak nejdřív si mě nařkl z toho, že
Knedlajs píše: neovládaš základné pojmy a pravidlá JB.

Nevím o tom, že by se základní pravidla konstantně měnila. Hraju JB na GS už nějakých pět let, a co si pamatuju, tak základní koncept základních pojmů a výklad pravidel je stejný už nějakou tu dobu. Navíc jsem se bavil o krátkém časovém intervalu, no nevím, jestli se během toho mesíce nějaké z těch základních pravidel změní.

Co se týče externích pravidel, pochybuju že se něco přiučím ne kvůli své neschopnosti nebo blokaci, ale kvůli tomu že vím jak to na serveru chodí. Hraje se pořád ten stejný pravidlový stereotyp, a za těch 200 hodin jsem vypozoroval jak funguje. Říkám, že dalších 100 hodin tohoto stereotypu mi nic nedá, pokud nebude na serveru nějaký simon tvého typu který mě něčím novým šokuje, abych ti musel psát PM s otázkou, jak to s těma pravidlama je. Vedení a HLSA vídám na serverech obecně však dost málo, a hře co hrajou ostatní admini už rozumím a žádné nejasnosti nemám nějakou tu dobu.

Toto už není snaha o přehodnocení názoru, jen něco k zamyšlení. Jestli i toto nestačí, tak svoji žádost považuju za zbytečnou a nemá cenu, aby ses už tím dále zabýval.
*DEAD* Daniel : ale ani ten peace neni nejhorsi admin
(VIP) Knedlajs : Kolko si ochotny na to stavit?
(VIP) StrapataPani : ale je
*DEAD* Patricie : je
*DEAD* (VIP) tovarna na inzulin : je
*DEAD* IM GOING TO KUPIT KILO CHLEBA : mam demo
Uživatelský avatar
TovarNI
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 223
Registrován: 02 črc 2018, 13:58
Bydliště: Havířov

Re: [Zamietnuté]JailBreak/Tovarna na inzulin

Příspěvekod Knedlajs » 20 srp 2018, 17:05 VIP

Stačí mi, že nedokážeš pochopiť, čo znamená zvyšok do PM.
Už ani nežiadaj.

Lock.
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků