Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

Práce adminů na CTF serverech

Příspěvekod CEmentOS » 05 led 2019, 22:30

Zdravím. Mám už dlouhodobě problém. Ten problém zní pasivní práce adminů na serveru CTF1. A co se tak bavím mezi hráči na serveru, nejsem jediný. A lepší to údajně není ani na CTF2, kam ale nechodím (nedokážu to posoudit).

Dnes jsem dostal ban za nadávání hráčům (od admina JBRexy). Hráčům, kteří neplnili mód hry, a kazili ostatním hru tím, že spawnkillovali. Titíž hráči, kteří toto všechno vlastně způsobili, si vesele hráli svůj hnus dál. Admini, místo aby řešili skutečný problém, se raději spokojili s tím, že v chatu se bude (beze mě a pár dalších lidí) psát slušně, když stejně všichni víme, jak dnešní mládež mezi sebou mluví... :-D Takže tohle banování opravdu považuju za výsměch.

Pak jsem dostal ještě jeden ban za neplnění módu. A to od Ruma, který tam zrovna přišel, takže nevím, jestli věděl, co se tam vlastně dělo. To je asi jediný důvod, proč ten ban přijímám. Tou dobou jsem totiž neplnil mód hry, abych demonstroval, jak někteří celou dobu hráli. Mám totiž své zásady, že nechci kazit hru druhým - tak proč bych měl oplácet spawnkill? Popřípadě kempování, které většinou nezastaví ani camp meter... Ale tohle, zdá se, některým adminům nevadí, protože to vesele přehlížejí, i když se to děje ve velkém a od několika lidí najednou.

Pro zdůraznění, nejde mi o mé bany. Byly, a bohužel, protože se děje, co se děje, možná ještě přijdou. Co mě ale zaráží, je právě práce adminů. Na tohle téma už jsem si něco s některými z nich psal. Ruma jako admina uznávám. Ale většinu ostatních ne (ne tak docela). Chápu, že práce admina je nevděčná a složitá, ale není možné, aby admin hrál na serveru, kde se děje brutální spawnkill, a to dokonce při overu týmu, jehož hráči ten spawnkill provozují. To prostě naprosto narušuje hru, nutí to některé hráče odejít krátce po napojení do hry, nebo jim to zkazí hru i výsledky. A toto by podle mého názoru měli admini řešit přednostně, když bany za cheatování jsou na delší práci. Kick za neplnění módu a spawnkill přece není tolik!

Abych se dostal k závěru, po dnešku žádám, aby se tu někdo zabýval prací admina JBRexy. Včera jsem si vysvětlil svůj spor s Pankym, s kterým jsem měl také problém. Jeho zmiňuji jen proto, že u něj jsem ten problém měl také, ale jeho následné vysvětlení jsem přijal. Přesto i jeho by nebylo špatné také prověřit. Ale dnes z mého pohledu admin JBRexy naprosto selhal, když neřešil příčinu a hlavní problém, který se na mapě de blue děl, ale řešil jen to, že padlo několik urážek, a také protesty na jeho adminskou práci. Za toto žádám, aby byl prověřen, a také, troufám si tvrdit, po zásluze potrestán. Děkuji.
CEmentOS
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 31
Registrován: 05 led 2019, 21:51

Re: Práce adminů na CTF serverech

Příspěvekod Nocky » 06 led 2019, 08:10

Ja mam zase problem s tim, ze to pises tam kam to nepatri :roll:
Uživatelský avatar
Nocky
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 898
Registrován: 04 črc 2013, 18:10
Bydliště: Jump ;)

Re: Práce adminů na CTF serverech

Příspěvekod CEmentOS » 09 led 2019, 03:04

Doufal jsem v nějakou jinou odezvu, ale pokud jsem to uvedl někam, kam jsem neměl, kam se s tímhle mám tedy obrátit? Myslím si, že je to důležité, a něco by se s tím zkrátka mělo dělat...
CEmentOS
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 31
Registrován: 05 led 2019, 21:51

Re: Práce adminů na CTF serverech

Příspěvekod KondomfromCTF » 09 led 2019, 15:43 VIP

Žádný strom neroste do nebe aneb když se kácí les, lítají třísky.

Obrázek
Uživatelský avatar
KondomfromCTF
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 361
Registrován: 12 črc 2015, 09:23
Bydliště: Tešanj, Bosnia i Herzegovina

Re: Práce adminů na CTF serverech

Příspěvekod CEmentOS » 09 led 2019, 21:40

Děkuji. :-)
CEmentOS
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 31
Registrován: 05 led 2019, 21:51
Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků