I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] JB2/Šmeterling v popelnici

Příspěvekod jezacz » 17 bře 2019, 10:28

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/yormommy/
Popis situace/prohřešku admina: Šmeterling dá 2x fk jelikož nedává pozor na hru-Nemá simona.
Důkaz o jeho pochybení : http://leteckaposta.cz/499435531
Na konci HVD
Uživatelský avatar
jezacz
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 87
Registrován: 29 čer 2016, 17:19

[Vyřešeno] JB2/Šmeterling v popelnici

od Rumcajz » 17 bře 2019, 10:28

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: JB2/Šmeterling v popelnici

Příspěvekod Trsak » 17 bře 2019, 11:16 VIP

Demo má 75 MB, vyčasuj ho ;)
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02

Re: JB2/Šmeterling v popelnici

Příspěvekod ericek111 » 17 bře 2019, 16:35

Pravda, rozdal som dva freekilly, asi som netrafil bind na Simona, za čo sa ospravedlňujem. Áno, je to moja demencia.

Na druhej strane, z celého serveru nikto, ani jeden hráč zo všetkých 12 či koľko VIP na serveri vrátane všetkých vás provokatérov, nenapísal ani nepovedal (či už okamžite alebo v ďalších kolách), že padol nejaký FreeKill alebo že som dával príkazy bez Simona. Demo som začal nahrávať od prvého kola.

S Erikom som hovoril, že dostal FK si absolútne nevšimol - bol v tej dobe AFK. Satox tiež nič do chatu nepísal ani si nevyžiadal ďalšie kolo mikrofón.

Nabudúce, až dáš neúmyselne FK alebo budeš nadržiavať, tiež Ti rovno strelíme ban, bez akejkoľvek intervencie, k?
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: JB2/Šmeterling v popelnici

Příspěvekod jezacz » 17 bře 2019, 17:33

Nehodlám se hádat, ban mi rovnou dávat nemusíš, ale jak budeš chtít.
Uživatelský avatar
jezacz
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 87
Registrován: 29 čer 2016, 17:19

Re: JB2/Šmeterling v popelnici

Příspěvekod Onlyy » 18 bře 2019, 19:38 VIP

Občas se stane, že někdo začne simonovat a nevšimne si, že nemá simona. Demo si stále nevyčasoval, pokud je to jak píše schmett, tak si mohl admina upozornit hned na serveru. Schmett se tu omluvil a příště si dá větší pozor!

Samozřejmě platí, že admini budou dodržovat banovací pořádek.

Vyřešeno.
https://steamcommunity.com/profiles/76561198095042464/
Uživatelský avatar
Onlyy
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 636
Registrován: 08 pro 2013, 19:17
Bydliště: Praha


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků