Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

Nábor nových Redaktorů

Příspěvekod Izmael » 13 dub 2019, 20:37 VIP

________________________________Obrázek__________________________________

Vážení hráči, hráčky, hráčata i ostatní uživatelé fóra,

pokud čtete toto téma, jste určitě hráči nějaké z her, které provozuje GS, ale také možná máte skrytý talent a jste i spisovatelé. Nyní máte jedinečnou možnost to vyzkoušet a v případě úspěchu se stát členem redaktorského týmu.

Co vlastně Redaktor dělá? Jaká by byla Vaše případná náplň práce:

Redaktoři jsou vlastně novináři. Jsou zde proto, aby informovali hráče i uživatelé na webu o případných novinkách, zajímavostech, radách ke hře, ale nemusí se to týkat přímo hry.

1.) Budete mít na starost psaní nejrůznějších článků na témata, která jsou vám blízká, k tomu vám dáme i přístup do speciálního editoru a adminu přímo na webu, kam má přístup opravdu málokdo!
2.) Dalším vaším úkolem bude komunikace s vedením, což je skvělá příležitost se ukázat a dosáhnout skvělého kariérního růstu. Budete dělat rozhovory s vedením hry i hlavními administrátory a s dalšími zajímavými lidmi.
3.) Jsme super parta redaktorů, kde se dokážeme domluvit a přizpůsobit se navzájem. Zaručíme, že vám nikdo po vydání vašeho článku hned nevydá další článek, čímž by váš článek "odstrčil" - dodržujeme určitý časový odstup mezi vydáním.


Jestliže se Vám náplň práce zamlouvá, pak stačí splňovat podmínky níže a už jste skoro v týmu:

1.) Měli byste splňovat tzv. "3 K" - !komunikativnost, kooperace, kreativita! O spolehlivosti a pečlivosti nemluvím, protože to je samozřejmostí.
2.) Velmi dobrá znalost českého nebo slovenského jazyka - nejen mluvně, ale především písemně.
3.) Být flexibilní a zvládnout napsat článek na základě získaných informací.
4.) Velkou výhodou pak je, pokud jste již publikovali nějaké články - není to však podmínka - rádi vás naučíme co a jak.


Nabízíme

Práce redaktorů jako i všech ostatních členů Gamesites týmu je dobrovolná, nicméně i tak chceme motivovat za dobré výsledky.

1.) Zaškolíme vás a poradíme něco málo ke psaní článků, k práci s editorem, což se může hodit i do života.
2.) Skvělou partu lidí, kteří si navzájem pomáhají.
3.) Získání speciální skupiny na fóru i barvičky pro rozlišení od ostatních uživatel + ikonku redaktora na Teamspeaku.
4.) Přístup do roomky na TS3, která je určena speciálně pro redaktory, kde by měli svůj klid pro psaní a zároveň by byli v admin sekci, takže vždy vás uvidí a budete známí.
5.) Možnost, za dobré výsledky, získání ikonky Redaktor Měsíce, případně další jiné ikonky, VIP na webu, TS i ve hře.
6.) Získání admin práv či další jiné pozice lehčím způsobem než úplně základní uchazeč, protože už budeme mít nějakou důvěru.


Pokud i toto tě láká, pak sepiš přihlášku podle vzoru níže, k přihlášce sepiš i článek a vyčkej na vyjádření Whoika nebo Izmaela.

Jak by měla vypadat přihláška na Redaktora?

Jméno:
Věk:
Vzdělání:
Obor/Témata s kterým chcete přibližně pracovat:
Kontakt (steam):
Hra, kterou hraji zde na GS (csko, minecraft, gta...):
Proč chci být redaktorem:
Článek: ( :!: Napíšete článek, který nebude samozřejmě nijak kopírovaný, bude aktuální a takový, jaký asi hráči budou opravdu číst - můžete se inspirovat článkama, která byla zde vydávaná dříve ale aktuálně se nevydávají + rozhovory nejsou články na hodnocení)


Své přihlášky posílejte do tohoto topicu.
Vždycky se vám ozveme s výsledkem ať už pomocí editu či přímo do soukromé zprávy, ale může to trvat několik dní, takže se nelekejte.
Šanci je velká, neboť plánuji nábor vícero redaktorů.
Své veškeré dotazy pište Izmaelovi do soukromé zprávy zde na fóru, kromě přihlášek nic v tomto tématu nepište.

Všem hodně štěstí.
Izmael (Asistent Šéfredaktora)
Šerif
Asistent Šefredaktora

Obrázek
Uživatelský avatar
Izmael
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2622
Registrován: 27 bře 2015, 23:55

Nábor nových Redaktorů

od Rumcajz » 13 dub 2019, 20:37

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Nábor nových Redaktorů

Příspěvekod callmefany » 05 kvě 2019, 19:07 VIP

Jméno: František

Věk: 15 let.

Vzdělání: Základní

Obor/Témata s kterým chcete přibližně pracovat: Filmy/seriály, hry, sport.

Kontakt (steam)

Hra, kterou hraji zde na GS (csko, minecraft, gta...): CS:GO

Proč chci být redaktorem: Chci si rozšířit obzory, vyzkoušet něco nového. Momentálně mám hodně volného času, který bych chtěl jakkoliv smysluplně využít, radši budu získávat a zpracovávat užitečné informace, než vymýšlet všelijaké nesmysly, které mě nikam neposunou.

Článek:


Epic Games kupuje další studio - Psyonix.
Je sice květen, ale první novinku, bych radši viděl jako aprílový vtip. Říká vám něco studio Psyonix? Ne? Nemají sice mnoho titulů, ale ten nejznámější zná snad každý - Rocket League.
Pro Rocket League to zatím nic neznamená, nicméně je tu pravděpodobná možnost, že se ke konci roku 2019 objeví na Epic Games Storu. Můžeme jen doufat, že bude i nadále k zakoupení na Steamu. Psyonix v tiskové zprávě zmiňují, že prodej studia vidí jako skvělý krok ke zlepšení fungování e-sportu. O tom se můžeme přesvědčit 21. - 23. června, kdy dojde k vyvrcholení sedmé sezóny Rocket League Championship Series (RLCS).

Ubisoft a Genba Digital chtějí zastavit prodej herních klíčů.
Prodej herních klíčů, tzv. šedý trh, je jeden z problémů, kterým se Ubisoft a Genba Digital rozhodli čelit.
Existuje mnoho stránek, kde můžete nakoupit levněji hry, myslím, že každý z nás to minimálně jednou udělal.
V tomto boji chce Ubisoft využít tzv. Silent Key Activation systém, který vymyslel právě Genba Digital.
Tento systém pracuje tak, že se vytvoří jakási banka klíčů, k níž nemají samotní prodejci přístup. Takže pokud si půjdeme k některému prodejci koupit hru od Ubisoftu, budeme se muset při samotném prodeji přihlásit ke svému účtu na uPlay, aby celá transakce mohla vůbec proběhnout.
Můžeme očekávat připojení dalších, jelikož Genba jedná i s ostaními vydavateli. Otázkou je, jestli to nebude úplný konec pro krabicové hry.

Známe několik novinek ohledně Borderlands 3.
O hře, která vyjde 13. září, prozradil kreativní ředitel Gearboxu Paul Sarge, že příbeh bude obsahovat 30 hodin, pokud tzv. rushujete. Dále máme informaci, že se nebude jednat o free2play, takže žádné mikrotransakce. Hra bude obsahovat hned několik příběhových DLC, placených skinů, na zbraně ale i auta a offline režim.

Doufám, že byly tyto informace alespoň trochu užitečné, případné dotazy si rád přečtu dole v komentářích, stejně tak i kritiku.

e.Izmael: Článek, i když je zde, musí nějak vypadat, máš to chaotické, moc krátké i bez obrázků, za měsíc zkus napsat něco většího, co by mohlo zaujmout. Tentokrát zamítám.
sorry, I don't mean to scream.
Uživatelský avatar
callmefany
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 290
Registrován: 15 črc 2016, 13:48
Bydliště: Česká republika, Středočeský kraj

Re: Nábor nových Redaktorů

Příspěvekod RJonny » 15 srp 2019, 11:45

Jméno: Dalibor

Věk: 21

Vzdělání: Bakalář obor Knihovník.

Obor/Témata s kterým chcete přibližně pracovat: Novinky ze světa CS:GO.

Kontakt (steam): zde

Hra, kterou hraji zde na GS (csko, minecraft, gta...): CS:Go, CS 1.6, Minecraft

Proč chci být redaktorem: Rád bych informoval hráče na portálu Gamesites o novinkách ze světa CS:GO, co se děje ve světové scéně ale také na naší CZ scéně.

Článek:

Novinky ze světa CS:GO

Pomalu se blížíme k majoru 2019, již za týden budeme svědky velkého turnaje. Stále však frčí kauza Coldzera, kde se zjevně nedá mluvit o úplně přátelském odchodu. Styko už není v mouz a víte kdo je nekorunovaný clutch king?

Coldzera
V rozhovoru pro ESPN Esport Brazil, Coldzera promluvil o své budoucnosti. Jeho hlavním plán je, se teď na nějakou chvíli přesunout od Evropy, kde se bude pokoušet nabrat formu, aby se pak k případnému týmu navrátil v dobré kondici. Coldzera se taktéž vyjádřil o svém vztahu ke svým bývalým hráčům, který v poslední době nebyl příliš pozitivní, právě z důvodu, že Coldzera chtěl tým dlouhodobě opustit. O Coldzeru mají dle zdrojů zájem asi čtyři nejmenované týmy.

Clutch king
Před nedávnem byla zveřejněna HLTV zajímavá statistika, kdo vyjde nejúspěšněji z Clutche. Podle HLTV je to hráč Xyp9x, který vyhrál v systému 1 versus X (1,2,3,4,5 hráčům), 228-krát. Za ním se drží Coldzera s 184 výhrami v oslabení a třetí je jeho bývalí kolega Fallen (176).

ECS season 8
Poosmé uvidíme další ECS ligu, kvalifikace se budou konat od 18. – 25. srpna, a další turnaje s kvalifikačním spotem budou následovat. Finále se bude konat v severní Americe, aréna bude upřesněna.

e.Izmael: Stračně moc gramatických chyb, článek krátký, bez obrázků, zkus napsat delší, zajímavější článek i s obrázkama a pak to zkus znovu. Zamítnuto
Obrázek
Uživatelský avatar
RJonny
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 59
Registrován: 10 čer 2019, 08:57
Bydliště: Nový Jičín

Re: Nábor nových Redaktorů

Příspěvekod Alfondra » 25 lis 2019, 19:58

Jméno: Ondřej
Věk: 17
Vzdělání: Dokončené základní
Obor/Témata s kterým chcete přibližně pracovat: Novinky ze světa her, aktuality ohledně Gamesites, rozhovory.
Kontakt: https://steamcommunity.com/id/Alfondra/
Hry, které hraji zde na GS: Minecraft, CS:GO
Proč chci být redaktorem: Chtěl bych posunout své vyjadřovací schopnosti, jak psané, tak mluvené na vyšší úroveň. Poznat partu fajn lidí s podobnými zájmy a být součástí nějakého většího společenství, kde se mohu prezentovat, zlepšovat a snad i kariérně růst. Působil jsem krátce jako redaktor na konkurenčním portále, odkud jsem po změně vedení odešel.
Článek:

Nová CS:GO operace

Po dvouletém čekání se hráči nejnovějšího dílu kultovní série Counter Strike konečně dočkali. Máme tu další operace, tentokrát s názvem Shattered Web.

Obrázek

Ve večerních hodinách třetího pondělí v měsíci listopadu Valve s velkou parádou oznámilo novou operaci. Už od začátku to vypadlo, že se čekání vyplatilo a obsahu bude spousta, ale je tomu opravdu tak?

S naprostou jistotou si můžeme říci, že se jedná o největší operaci, kterou kdy CS:GO hostovalo. Přidány byly tři nové mapy. agenti, kolekce samolepek a grafittů, tři nové kolekce zbraní, jedna bedna a samozřejmě mise.
Do misí je během operací vkládána velká naděje a není tedy divu, že se je Valve snaží tlačit do popředí, co to jen jde. Za hraní a dokončování misí získáte hvězdy, které zároveň monitorují Váš postup misemi. Za hraní misí a sbírání hvězd, budete odměňování již zmíněním obsahem, který je součástí operace. Hned po zakoupení vstupenky, získáte bronzovou minci operace, kterou si hraním postupně vylepšujete, jak už je v sérii CS:GO zvykem.

Mise jsou různorodé, od: "Najdi v Danger zone módu vzorek virusu, zabij určitý počet nepřátel určitou zbraní" po: "Zabij 10 deset nepřátel z Banánu na Infernu nebo vyhraj 16 kol ve Wingman módu" Zřejmě největší motivací budou pro hráče již zmínění agenti, kteří se dají odemknout plněním misí a po odemknutí s nimi můžete hrát v jakémkoli módu, včetně kompetitivního. Agenti jsou k dispozici jak pro stranu teroristů, tak pro stranu proti teroristů a poprvé v celé sérii CS bude možné hrát za ženu.
Další zajímavostí je, že jedna ze tří nových map, konkrétně Jungle je určená pro mód Danger Zone a jedná se o první komunitou vytvořenou mapu, která bude využita pro tento mód.
Aby novinek nebylo málo, tak nám Valve nadělilo "Po zápasové tituly". Jedná se prvek, který má motivovat hráče k co nejlepším výkonům. Na konci každého zápasu bude všem hráčům ukázáno pět nejlepších a to na základě jejich výkonů, jako například nejvíce MVPs nebo nejvíce zabitých slepic. Jde o podobný systém jako má například Rocket League nebo Overwatch.

Na konec je třeba říct, že je operace je naplánována na 16 týdnů a její cena je 13,25€ (338,- Kč). Každý týden bude přidáno 6 dalších misí, které hráči budou moci plnit a sbírat odměny. Misí se mohou účasnit i hráči, jež si nezakoupili "vstupenku" do operace, ale jejich odměny budou značně omezeny.

Obrázek

Shrnutí:

Obsahu je opravdu spousta a některé potěší více, některé méně. Je nad slunce jasné, že se Valve snaží z hráčů dostat nějaké ty další penízky, ale na druhou stranu to dělá poměrně chytrým business modelem a hráči za své peníze na oplátku opravdu něco dostanou. To, jestli Vám operace stojí za 13€ nechám na Vás. Za mě je operace příjemným zpestřením a musím uznat, že se Valve snaží.

Já Vám každopádně z celého srdce děkuji, pokud jste dočetli článek až sem a určitě neváhejte a zabředněte v komentářích diskuzi na téma: "Co si myslíte o nové operaci? Je to od Valve dobrý krok nebo monetizaci cpou už opravdu všude?"

Zdroje:
https://www.counter-strike.net/shatteredweb
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=9882-YSHX-0720


*Konec článku*

Chtěl bych se omluvit za absenci některých obrázků, ale limit na fóru mi některé nepovolil.
Uživatelský avatar
Alfondra
Redaktor
Redaktor
 
Příspěvky: 33
Registrován: 01 úno 2018, 21:32
Bydliště: Praha

Re: Nábor nových Redaktorů

Příspěvekod Egii » 15 pro 2019, 19:56 VIP

Jméno: Egii_

Věk: 21

Vzdělání: Střední škola, zakončené maturitní zkouškou.

Obor/Témata s kterým chcete přibližně pracovat: esport, novinky z her a vše, co bude potřeba

Kontakt (steam): https://steamcommunity.com/id/egii_

Hra, kterou hraji zde na GS (csko, minecraft, gta...): CS:GO, někdy Minecraft.

Proč chci být redaktorem: Kdysi jsem zde byl Asistentem šéfredaktora a rád bych znovu psal pro Gamesites. Přeci jen, Gamesites je srdcovka. ♥

Článek:

BLAST PRO SERIES GLOBAL FINAL

Jeden z posledních turnajů v tomto roce se odehrál tento víkend, kde si opět Astralis připsali na své konto nejen první místo, ale k tomu půl milionu dolarů.

Astralis kvůli svým zásluhám a hlavně díky výsledkům, jednoznačně patří na první místo v celkovém žebříčků CS:GO týmů. Například dev1ce obdržel přes 17 MVPs hodnocení, tohle se zatím nikdy nikomu nepovedlo.

Ale zpět k turnaji. Ve finále jsme si mohli užít podívanou mezi největšími rivaly a to Liquid proti Astralis. I přes to, že Liquid párkrát porazil Astralis a byl považován za nejlepší CS:GO tým pouze na dva týdny, toho moc ve finále nepředvedli. Nicméně, samotný pick z jejich stran, tedy mapy Inferno, nedávalo vůbec logiku, neboť Astralis dominují na dvou mapách - Inferno a Dust2. První polovina mapy Inferno proběhla hladce pro dánskou stranu, kde vyhrávali 11:4. Severoamerická sestava se pomalu začala vzpamatovávat, ale to jim bohužel nepomohlo a Astralis si připisuje první mapu na svoje konto. Ačkoli druhá mapa byla o něco napínavější, tak Liquid ztráceli kontrolu nad svojí hrou a toho dánští hráči využili. Díky svému překvapení protihráče, si hráči připisují celkové vítězství Blast Pro Series Global Final. V tomto turnaji obdržel Peter "dupreeh" Rasmussen ocenění MVP hráče. Není se čemu divit, protože pouze na dvou zápasech tento víkend měl záporný skóre.

Díky této výhře, Astralis dokázali svojí dominantní stránku. I kdyby tento turnaj prohráli a vypadli by na začátku, tak by si neustále udrželi první příčku v HLTV Ranking. Není se čemu divit, přes 5 vítězství, minimálně jeden vyhraný major, tohle žádná organizace nikdy nedokázala. Nechybí ani k tomu kvality hráče Nicolai "device" Reedtz, který obdržel přes 15 MVPs ocenění, 4 vyhrané Major turnaje a 2x MVPs na Majoru.

Obrázek

Rozdělení prizepool

1. Astralis - $350,000
2. Liquid - $80,000
3. NiP - $35,000
4. FaZe - $15,000 (+$20,000 ze Stand-off)

Zdroj - hltv.org
EX
CS:GO Server Admin
CS:GO Support Kapitán

MC Server Admin
MC Server Admin - zástupce
MC Support
MC Admin

CS 1.6 Admin
Asistent Šéfredaktora
Turnajový Administrátor


Aktuálně
Redaktor pro Gamesites.cz & Grunex.com
Uživatelský avatar
Egii
Redaktor
Redaktor
 
Příspěvky: 1286
Registrován: 31 kvě 2013, 20:51

Re: Nábor nových Redaktorů

Příspěvekod Komoji » 16 pro 2019, 19:27

Jméno: Martin Diviš
Věk: 15
Vzdělání: Brigáda: Dabér
Témata s kterým chci přibližně pracovat: Helper
Kontakt: Email: [email protected]
Steam: Komoji | Link: https://steamcommunity.com/id/MinesGoBoom/
Hru kterou hraji na GS: Minecraft
Důvod proč chci být redaktorem: Nudím se a nemám co dělat
Komoji
Uživatelský avatar
Komoji
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 16 pro 2019, 19:20

Re: Nábor nových Redaktorů

Příspěvekod srdickonelkaa » 12 bře 2020, 22:18 VIP

Jméno: Nela
Věk: 16 (15.3 17)
Vzdělání: Kadeřnice
Obor/Témata s kterým chcete přibližně pracovat:Counter Strike
Kontakt (steam): https://steamcommunity.com/id/nelunkaa/
Hra, kterou hraji zde na GS (csko, minecraft, gta...): Minecraft,csko (1.6 - GO)
Proč chci být redaktorem: chtěla bych psát zajímavé nebo-li dobré články které se dají číst.
Článek: Hra Counter-Strike (1.6)Obrázek
Je Offline hra ale i Online hra, ve které jsou spoustu zábavných modu -JailBreak -Furien -Public -BaseBuilder toto jsou takové základní mody, já vám vysvětlím co jsou ty mody a jak se to hraje tak začneme JailBreakem -

JailBreak je věznice ve kterých jsou Dozorci A Vězni, Dozorci mají moznost si vzít simona (/simon) simon má povinnost říkat prikazy které vězni musí splnit, pokud to nesplní muzou dostat kill nebo nevýhodu. základní pravidla tady u nás na GS najdete ZDE dozorci (další CT které nejsou simon) musí hlídat simona, toto vše máte nahoře v (ZDE)

BaseBuilder

BaseBuilder je mod ve kterých jsou zombie a CTčka (Counter Terroristi) zombie mají povinnost zabít CTčka, a CTčka naopak, CTčka si musí postavit sídliště ve kterých budou zabíjet zombie více ZDE UPDATE PRAVIDEL TAM JE, TAKZE SE KOUKNETE AJ DOLU!

Public

Uz od názvu to jde poznat, je to klasika CSKA, TEAM T (Terroristi) TEAM CT (Counter Terroristi) bojují proti sobě T má povinnost do časového limitu plantnout bombu, pokud ne-(plentne) do časového limitu druhý tým (CT) Vyhrávají, a naopak CT má za úkol zabít T (terroristi) a mít u sebe DEFUSE! defuse jsou potřebné aby rychle defusnul bombu, pokud nebude mít defuse půjde mu to pomalu :)

FURIEN!

Tento mod je můj oblíbený, v tomto modu jsou jak uz jsem psala CT a T, T Mají jméno Furieni a CT mají jméno Anti-Furieni
Furieni musí plantnout bombu do časového limitu jinak CT (Anti-Furieni) vyhrávají a půjdou k T, a zase naopak CT (anti-furieni) musí zabít Furieny a mít u sebe vždy DEFUSE! pokud nebudou mít defuse bombu budou defusovat déle!
Více ZDE


Toto bude vše na mojí žádost o Redaktorku, děkuju za věnovaný čas mucq.
Uživatelský avatar
srdickonelkaa
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 61
Registrován: 06 led 2020, 21:04


Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků