Cokoliv vás napadne na našem TS serveru

TeamSpeak / Identita

Příspěvekod eXcision » 21 kvě 2019, 08:19

Zdravím, nedávno jsem si pořídil nový počítač a k dnešnímu dni jsem se rozhodl obnovit si TS3, mám uloženou starou identitu z 3.11.2017 kde bych měl mít VIP a tucet ikonek, jenže ať dělám co dělám podle sepsaného návodu nefunguje mi to.
Přihlásí mě jako nového uživatele, i když jsem zvolil svoji zálohovanou identitu jako default. Bohužel registrovaný na TS3 jsem nebyl, zaregistroval jsem se až dnes. Nemá s tím někdo zkušenost? Děkuji za rady.
eXcision
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin

Re: TeamSpeak / Identita

Příspěvekod Naiz » 21 kvě 2019, 23:51 VIP

Ahoj,
pokud máš někde uložený soubor té identity (ve formátu .ini) tak je postup jednoduchý.
Na TS nahoře v liště: Tools :arrow: Identities (CTRL + I) :arrow: klikneš do tabulky Local Identities a tam zvolíš Import.
Podle názvu vybereš identitu, potvrdíš a máš to. S žádným jiným způsobem nemám zkušenost. ;)
Naiz
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin

Příspěvekod eXcision » 22 kvě 2019, 06:49

To jsem právě dělal, přesně podle návodu zde na GS, ale když jsem se připojil na ts.gamesites.cz tak jsem byl stále jako nový uživatel.
eXcision
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin

Příspěvekod eXcision » 22 kvě 2019, 06:54

Tak jsem to zvládl, já jsem měl ještě schovanou na externím disku jednu zálohu z roku 2016, kde mi to už šlo takže ta první nejspíš byla prázdná. Děkuju za radu.
eXcision
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin

Příspěvekod R4gn4r0K » 23 kvě 2019, 12:15

eXcision píše:Tak jsem to zvládl, já jsem měl ještě schovanou na externím disku jednu zálohu z roku 2016, kde mi to už šlo takže ta první nejspíš byla prázdná. Děkuju za radu.

a odporucam si vytvorit myteamspeak konto... tam sa Ti synchronizuju zalozky a identity... po reinstalacii sa iba cez klienta prihlasis a mas vsetko ako pred reinstalaciou....
hlupa otazka si vyzaduje hlupu odopoved... Ani Chuck Norris nezodpovedal vsekty hlupe otazky od uzivatelov GS...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.wgmods.eu
R4gn4r0K
PC Support
PC Support

Zpět na Rady a Nápady