I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] Dovakhiin / JB5

Příspěvekod TheJephi » 25 kvě 2019, 22:25 VIP

Název tématu [Server / Nick admina]: JB5 Dovakhiin

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/profiles/76561198347547313

Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: 18:00 prý jsem dal FK, pravdou je to, že jsem žádný FK nedal a admin nezná pravidla.
20:20 mě ZBYTEČNĚ znevýhodnil, že jsem jako JEDINÝ měl zakázáno stát bezdůvodně 21:10 jsem se ho zeptal, proč nemůžu stát, odpověď byla taková, cituji:"Protože seš koště", jestli vám toto chování, vhodné chlapcovi z diagnosťáku, připadá v pořádku, tak už se tu opravdu ničemu nedivím

Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: 25.05.2019 20:56:14 ba_jail_minecraftparty_v6 https://psopf.cz/dema/index.php?server=JailBreak5

A také žádám, aby mi byl ban odstraněn z BL, nechci aby tam byl, popř. k němu napsat, že byl udělen neprávem. Děkuji moc
Uživatelský avatar
TheJephi
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2692
Registrován: 08 led 2016, 16:03
Bydliště: Ostrava

[Vyřešeno] Dovakhiin / JB5

od Rumcajz » 25 kvě 2019, 22:25

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Ostrava

Re: Dovakhiin / JB5

Příspěvekod SnowTastesGreat » 26 kvě 2019, 11:31

Zdar,

FKs si dal hned 3 to kolo. Jeden na čáře, pak si naprosto zbytečně a hloupě zabíjel u atrakce. Vysvětleno ti bylo, že to byly zbytečné killy, stál sis za svým. Zákazy nejsou znevýhodňování, dávat zákazy jednomu hráči není zakázáno.

Vysvětlovat, proč sem ti dal zákaz stát sem v zájmu neměl, protože bych reagoval na tvoje hloupé a nemístné provokace v chatu. Oslovení koště není považováno za nadávku, takže jestli se cítíš hrozně ublíženě za tohle oslovení po tom co si začal zbytečně a hloupě provokovat, možná si přijdeš více důležitý než opravdu jsi.

Za mě zatím vše, počkáme na vyjádření HSA
Uživatelský avatar
SnowTastesGreat
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 463
Registrován: 25 srp 2017, 16:44

Re: Dovakhiin / JB5

Příspěvekod TheJephi » 26 kvě 2019, 12:06 VIP

Poslední mé vyjádření k tomuto. Pokud si myslíš, že jsem dal FK na té čáře, tak si to měl řešit hned, což si samozřejmě neřešil. A zase neznáš pravidla? Řekl jsi, ať doplňují blíže k healce a hráč nedoplňoval, takže jsem ho zabil oprávněně, takže až zase budeš psát věci, že jsem dal FK na čáře, tak si to laskavě prvně ověř :) Demo jsem tady poslal, tak by ses na něho aspoň mohl podívat, a až pak něco tvrdit.

A ještě k tomu, jaké provokace? Ani 1 jsem tě na serveru neprovokoval, takže nevím co zase tvrdíš.
Uživatelský avatar
TheJephi
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2692
Registrován: 08 led 2016, 16:03
Bydliště: Ostrava

Re: Dovakhiin / JB5

Příspěvekod Trsak » 26 kvě 2019, 13:31 VIP

Žádného FK na čáře jsem si v daném kole nevšiml. Hráč měl doplňovat, což neudělal, proto dostal kill.

Co se týče momentu, kdy měli jít hráči na výstřel: Výstřel byl na trávě a tak měli všichni jít co nejblíže tomu vystřelu a vytvořit u něj skupinku. hráči však na místo toho vytvořili řadu. I když šlo, jak sám Snow ve hře řekl, u některých opravdu o kousek, tak ve výsledku se jednalo o oprávněné killy. Šlo spíše o to, že hráči tam ihned utvořili řadu a ani je nenapadlo, že by šli co nejblíže výstřelu, jak jít měli.

Zde tedy Snow chyboval. I když to minimálně u jednoho z hráčů hraničilo s jakousi šikanou na "centimetry", ve výsledku opravdu nebyl tam, kde být měl - proto byl kill oprávněný. Další dva hráči byli od výstřelu vzdálěni znatelně a bez problému se mohli přesunout blíže k němu.

Každopádně i když jsi byl tedy v právu, tak si následně adminovi odporoval. Sám ti řekl, že dostaneš ban, pokud hráčům nedáš VD. Na což si odpověděl, že nikdo VD nedostane. Sám moc dobře víš, že i kdyby sis byl na 100% jistý, že máš pravdu ty, tak se s adminem na serveru nikdy nemáš hádat. Měl jsi dělat, co ti říká admin - tedy dát hráčům VD a následně si jít stěžovat sem. Nikoliv odporovat adminovi. Kdybys to tak udělal, určitě bys nedostal ani ten ban.

Co se týče oslovení koště, také to nevnímám nijak urážlivě. Dalo by se to brát jako snaha o provokaci, pokud by se to dělo opakovaně. Jsem si ale jistý, že o to Snowovi v žádném případě nešlo.

Vyřešeno
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků