I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

Ctibi neplní své adminské povinnosti.

Příspěvekod ralph » 29 kvě 2019, 19:52

http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_1969/h ... r=&page=24


Dobrý den milý a drazí přátelé, v tento den se mi stala jedna věc,
Hrál jsem na serveru hns na gs, dle tohoto výpisu mi nadával jeden hráč, na serveru byl samozřejmě admin ctibi, když jsem mu řekl, ať mu dá Ban, jelikož to je jeho povinnost, tak kde vidět v chatu jak na to sere, po pár dalších chatech uvidíte jak napíše, že na mě úplně sere.
Žádám o prošetření.

Ps. Ctibi má na mě nervy, bo jsem mu dal jiný screen od lambda hráče.
Možná to je příčina, že na mě sere a neplní své povinnosti.
Dále bych ho chtěl nahlásit zase za neplnění, na serveru bylo několik cheaters, já mu to psal a on že nene, nevím jestli gs má dobre admins, přestávám tolerovat jak vy admins máte nekonečné hranice a můžete co chcete :).
Takže čekám na vyjádření. Cscs
ralph
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 85
Registrován: 12 dub 2019, 16:29
Bydliště: Brno

Ctibi neplní své adminské povinnosti.

od Rumcajz » 29 kvě 2019, 19:52

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Brno

Re: Ctibi neplní své adminské povinnosti.

Příspěvekod eX3mPlary » 30 kvě 2019, 05:57

A mě začínáš srát ty. Si myslíš o sobě co že si pan ty 10i letý píčusi. Sereš sa do práce adminů buzeruješ ich a ješťe jim robíš naschvály v PP. Píšeš tu jak všichni porušujou pravidla jak je GS na nic a sam jsi jeste horsi nez cheater. Ja mat prava zazijes talovou sikanu ze by si sa posral. Samozrejme by som ti najebal i v reali proti takovymu srackovi co sa hra na borca za internetom bych nemel problem.

e. Uny - zklidnil bych slovník, hráč už má aktivní ban na fóru.
Obrázek
Uživatelský avatar
eX3mPlary
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 pro 2018, 09:52
Bydliště: U tebe doma

Re: Ctibi neplní své adminské povinnosti.

Příspěvekod Ctibik » 30 kvě 2019, 20:22 VIP

Toto je moje vyjadrenie k tvojej sťažnosti ---> :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Čo sa týka toho že na teba kašlem, tak ÁNO, kašlem na teba, bo niekto ti povie "umri" a ty hneď: "Ctibi, banuj, nadávajú mi. Je to tvoja povinnosť. Si naprd admin." a podobné uplakané keci.

Čo sa týka hackerov, tak všetky DIP nepoznám a keď ho nepoznám nemôžem ho len tak z prče kickovať/slay alebo prípadne ban ak to je dáky nový hackerko... Musím mať DôKAZ!

A to že ty napíšeš že ho mám banovať mňa akosi vôbec netrápi lebo niesom tvoj pes na vodítku čo bude na povel banovať koho povieš.

Som ti vopred vďačný, že to tu nebudeš spamovať ty ani tvoj kamarát a vyčkáš na vyjadrenie HLSA/Šerif.

CMuQ
Uživatelský avatar
Ctibik
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 919
Registrován: 09 led 2019, 13:53

Re: Ctibi neplní své adminské povinnosti.

Příspěvekod Izmael » 30 kvě 2019, 22:49 VIP

Zdravím,

jaksi nevidím žádné nadávky v tom vypisu, můžeš to vyscreenovat nebo vyznačit, prosím?

Ctibi se naučí profesionálně vyjádřovat, protože pokud bude i nadále projevovat arogantnost, rozloučíme se (průserů tu máš víc než dost). Tady jsi ve veřejném fóru a pokud máš problém s hráčem, vysmívej se mu soukromě.
Šerif
Asistent Šefredaktora

Obrázek
Uživatelský avatar
Izmael
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2616
Registrován: 27 bře 2015, 23:55


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků