Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyřešeno] unban/Red./Furien

Příspěvekod F3N0M3N » 16 srp 2019, 17:52 VIP

=========== GAMESITES.CZ VYPIS BANU ===========
[=] Dostal jsi trest od admina: Red.
[=] Na serveru: Gamesites.cz ^Furien #1
[=] Doba trvani trestu: 720 minut
[=] Duvod trestu: Nadavky [Opakovane]
[=] Zabanovany nickname: exe. HorkejBrambor
[=] Zabanovane ID: STEAM_0:0:446660187
[=] Zabanovana IP: 185.199.87.230
[=] Pro unban jdete na: http://www.gamesites.cz/unban
=========================================

Víckrát jsem upozorňoval do veřejného chatu, že na serveru neustále kempí pořád ti stejní hráči. Vždy jsem na to upozornil v rámci všech pravidel do veřejného chatu, protože na serveru byly neustále 2-3 admini. Na po třetí jsem už byl trochu naštvaný, tak jsem je oslovil jmény, že tam pořád kempí každé kolo a kolikrát to teda ještě mám napsat. Red odpověděl "jj", tak jsem mu jeho ironii vrátil tím, že jsem to schválně znovu zopakoval. Asi minutu poté jsem dostal NEOPRÁVNĚNÝ BAN na 12 hodin.

Žádám o unban a potrestání admina ze nesprávný a neoprávněný postup.

Zároveň sem dodám, ať zbytečně nezakládám i stížnost. Mezitím, co se tohle vše odehrávalo byl na serveru talent a Red celou dobu v jeho přítomnosti. Byli spolu na TS (viz chat). http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65649/ ... yer=383726
Kód: Vybrat vše
2019-08-16 18:23:08   kkodkodko.   Gamesites.cz ^Furien #1   de_dust4never
2019-08-16 18:23:31   jak yebnuty pXD hybaj.   Gamesites.cz ^Furien #1   de_dust4never
2019-08-16 18:27:19   yebnuta klavesnica.   Gamesites.cz ^Furien #1   de_dust4never

Tohle byla jediná adminova reakce resp interakce s hráčem:
Kód: Vybrat vše
2019-08-16 18:23:25   talent ideme ts sa nudím :D.   Gamesites.cz ^Furien #1   de_dust4never
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

[Vyřešeno] unban/Red./Furien

od Rumcajz » 16 srp 2019, 17:52

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: unban/Red./Furien

Příspěvekod Red181 » 16 srp 2019, 17:58

F3NOMEME ako bývali admin by si mal vedieť ako sa správať :) tu je dôkaz ako si mi nadával do mojej rodiny myslím si že som mohol dať na 10 minút ale toto preskočilo môj vrchol nadáviek na rodinu https://ctrlv.cz/0vfC A to že sme tam boli 2-3 tak ja som bol inde a nemohol som všetko len já stíhať :) číže asi tak a určite aj vieš že ako ex admin môžeš nahlasovať ty do ppčka na forume. Ja počkám na vyšších.
[CS Admin od 11.11. 2016]
*UHT*PesLes : red zapina scripty
"Piosek": Red je pán
.:$uicideboy$:. KoryCZE : Red zapl adminské AB :D
*DEAD* (VIP) Welyof : Red to KB. :D
*DEAD* Pele10 : Red boch
Uživatelský avatar
Red181
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 479
Registrován: 21 pro 2013, 16:07

Re: unban/Red./Furien

Příspěvekod F3N0M3N » 16 srp 2019, 18:06 VIP

Aha děkuji za odpověď. Samozřejmě jinde jsi mohl být, jinde mohli být i další 2 admini. Nicméně realita byla taková, že ty tam ze všech máš srandu, nic neřešíš a porušuješ nařízení vedení (viz citace níže). Angelsword se tam 20 minut hádá s jedním hráčem a všechny tím ruší + ve finále kazí oba hru, protože tam stojí v rohu a kempí u sebe (více v novém topicu, který také založím). A beowulf o sobě pro jistotu ani nedá vědět. Jako bývalý admin jsem byl také připravený takové situace řešit a ne je schválně ignorovat několikrát za sebou.

Diaz píše:Posta se nebere jako součástí nadávek ve hře. Je to pouze mezi váma. Nijak to neporušuje pravidla veřejného chatu, za které by byl postih dotyčného.


Nicméně to nemá smysl dál řešit, mně tu jde o můj unban.
Každopádně přehlížet nadávky a přitom psát do chatu, to je zvláštní tvrzení, ještě když komunikuješ přímo s tím hráčem. To koukáš jen na klávesnici a ťukáš to po jednom písmenku jedním prstem? :)

hexanu-nadavky-do-rodiny-t210508.html
nadavky-do-rodiny-execaimbotcfg-t210512.html
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: unban/Red./Furien

Příspěvekod M4RTIN » 16 srp 2019, 18:29

F3N0M3N píše:A beowulf o sobě pro jistotu ani nedá vědět.


Zdar, takže milý pane Fenomene. Všichni co jsme tu, jsme rádi, že jste opustil naše řady AT, tím bych asi začal :). To, že si tam něco Angelsword řeší s nějakýma hráčema je jeho věc, tudíž se ti asi logicky nemůže furt věnovat. Já jsem tam převážně řešil kažení hry na bombě a kemp. Red byl v chatu aktivní, tudíž jsem to bral za vyřešené. Pokud s někým šel na TS, jak tu ty povídáš, tak asi nemusel zrovna dávat pozor nebo si toho všimnout. V tom případě si mu mohl napsat do pošty ať si to hlídá. Místo toho jsi mu tam napsal to co jsi napsal. Na druhou stranu tu poštu měl Red určitě vyřešit jinak než takto, ale to sám jako bývalý admin jistě víš...
Since 2015
Uživatelský avatar
M4RTIN
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 326
Registrován: 30 čer 2015, 13:37
Bydliště: Česká Lípa

Re: unban/Red./Furien

Příspěvekod F3N0M3N » 16 srp 2019, 19:24 VIP

Vzhledem k tomu, že jsem pobouřil velkou spoustu lidí, kteří se ozývají nejen na webu, tak si dovolím se znovu vyjádřit a vysvětlit trochu lépe celou situaci.

Celkově na 1.6 jsou už daná pravidla a věci a moc nebo spíš vůbec se to nemění. Nicméně já osobně měl k pár věcem výhrady. Nadávky, reconnecty apod. + po mém vámi v oblibě zmiňovaném odebrání/zrušení se vyskytl tento problém, který se mi také vůbec nelíbí, z jednání Reda můžete vidět, že se mu to také nelíbí.
Vždy, když jsem se pokusil kontaktovat HLSA, extremer bude moc dobře znát naši poslední situaci, tak to dopadlo nějakým způsobem, který se nesl v tomto duchu. Ale tohle je daný, vedení tamto a tamhleto, takových už bylo víc, nezakládejte topicy do admin sekce, stejně se to nebude měnit, když to přece funguje.
Nicméně zpět k nadávkám skrz poštu a neřešme reconnecty apod.
Red už to zřejmě ví, jak si to vezme je jeho věc, stejně tak jsem zprávu zkopíroval a přeposlal dalším lidem, co se ozvali.
Nešlo mi o to tu shazovat admin tým, šlo mi o řešení problému nadávky v poště, s kterými jsem se osobně setkal také několikrát a dělat jsem nic nemohl a přitom to bylo přímo na tom serveru (kdyby to bylo na steamu apod. tak neřeknu nic).
Nicméně Red i ostatní na mě reagovali tak, jak na mě reagovali, když jsem ještě prakticky nic neudělal. Místo toho, aby ke mně měli určitý respekt nebo úctu, kterou tu já chovám také k ostatním, pokud si vidím, že se mnou jednají v pořádku a na rovinu, tak si jen argumentují tím, že ty jsi přece ten, co se nechal zrušit (nebo byl zrušen), aniž by o tom něco věděli vůbec. A řeknu to ještě jednou s 1.6 samotnou to nemá nic společného, i když jsem tu samozřejmě také napáchal nějaké chyby.
No díky teda reakcím adminů za poslední dobu na mou osobu a Reda samotného, proti kterému jsem nikdy nic neměl, jsem také tuto žádost vedl v duchu, v jakém jsem ji vedl a to by tu snad mohl pochopit každý, stejně tak jako já úplně chápu, že mi Red nahodí ban na 12 hodin a dále reaguje, jak reaguje.
Cílem odkazů z PP a toho, že mi za nadávku v poště dá konečně někdo ban nebo kick bylo jen a pouze to, aby se tento problém začal řešit a to i za cenu, že tento ban bude oprávněný, ale STEJNĚ TAK budou oprávněné i to nahlášení do PP, i to když se to bude opakovat v budoucnu.
Možná, že vystupuji arogantně, ironicky, sarkasticky, to jsem prostě já, ale dělám to pouze v případě, že se mnou lidé komunikují podobným způsobem nebo se ze mě snaží dělat debila. Každopádně to, co můžete vidět na screenu od Reda. je něco, co bych si v životě nedovolil vypustit ze svých úst, totálně se mi to hnusí a nikdy ale nikdy bych to nemohl nikde vypustit s nějakou vážností a to i kdyby to byla pravda. A věřte tomu nebo ne, bylo hodně těžké to napsat. Nicméně, když jsem to zkoušel jen se slovy na kick u dalších dvou adminů, tak jsme se maximálně zasmáli v poště, že co to zkouším, protože admini znali toto nařízení.
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: unban/Red./Furien

Příspěvekod F3N0M3N » 16 srp 2019, 19:33 VIP

Zapomněl jsem na jednu důležitou poznámku.
Začínat tedy příspěvky na webu typem "všichni jsme rádi, že jsi opustil řady A-teamu" apod., je trošku nevhodné si myslím. Alespoň beowulf ukázal, jak vypadá jeho jednání se mnou, jak si to užívá a užívají na TS, na webu jaké mi chodily zprávy a stejně tak na steamu nebo co si povídají mezi sebou. Dle jednoduchých zákonů (Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá), pak nemůžete očekávat, že já budu poník na duze a nechávat si kálet na hlavu.
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: unban/Red./Furien

Příspěvekod MrLuckkK » 16 srp 2019, 23:37

zamyslím sa nad svojím vulgárnym správaním a nebudem strkať nos do cudzích záležitosti.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
________________________________
Obrázek
Uživatelský avatar
MrLuckkK
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 51
Registrován: 10 lis 2016, 19:09
Bydliště: Nitra

Re: unban/Red./Furien

Příspěvekod ANGEEL » 20 srp 2019, 12:31 VIP

Ano, nahlášené nadávky se nebanuji, to uz je zavedené delší dobu.
Ale proč toho naschvál využívat, kord ještě na admina..
Ty si chtěl klasicky jen využít toto 'pravidlo', ale Red tě za to odměnil, já bych udělal totéž, jen bych volil kratší dobu banu.
27.12.2014 - ALL FURIEN
1.3.2015 - přístup do BL
1.3.2016 - CHH
Uživatelský avatar
ANGEEL
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3454
Registrován: 29 lis 2013, 17:46
Bydliště: Liberec

Re: unban/Red./Furien

Příspěvekod F3N0M3N » 20 srp 2019, 12:45 VIP

ANGEEL píše:Ano, nahlášené nadávky se nebanuji, to uz je zavedené delší dobu.
Ale proč toho naschvál využívat, kord ještě na admina..
Ty si chtěl klasicky jen využít toto 'pravidlo', ale Red tě za to odměnil, já bych udělal totéž, jen bych volil kratší dobu banu.


Očekával bych už nějaké vyjádření HLSA a případně vyšších, prosím :) Každopádně děkuji za příspěvek ;)
Já bych to rád banoval taky, případně nahlásil a nechal banovat, to je hlavní smysl příspěvku, ban už dávno vypršel :?
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: unban/Red./Furien

Příspěvekod Diaz » 20 srp 2019, 16:21 VIP

banující admin mi pošle důkaz, na jakém základě banoval ...PMkou na webu.
Uživatelský avatar
Diaz
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1412
Registrován: 08 čer 2013, 15:10

Re: unban/Red./Furien

Příspěvekod Izmael » 20 srp 2019, 16:46 VIP

Zdravím,

v podstatě jak citoval Fenomen Diaze, zpráva není veřejný chat, tím pádem to netrestáme, protože to neporušuje pravidla (existujou jiné nástroje jak tomu zabránit, můžete se v nastaveních mutnout, abyste neviděli chat navzájem, je to jako kdybyste si nadávali na steamu, facebooku apod.)..

Ještě dodám, že pokud admin je na serveru a někdo nadává OPAKOVANĚ, ale admin hraje, tak si těch nadávek prostě všimne pokud se to opakuje, pokud ještě k tomu ten admin s tím hříšníkem byl na TSku, pak nemůže přehlížet jeho vulgaritu nebo nadávky ve hře.

S adminem to proberu soukromě a bude upozorněn nebo potrestán (Red nemusí psát Diazovi už)

Stížnost oprávněná.
Šerif
Asistent Šefredaktora

Obrázek
Uživatelský avatar
Izmael
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2616
Registrován: 27 bře 2015, 23:55

Re: [Vyřešeno] unban/Red./Furien

Příspěvekod Dwandy » 21 srp 2019, 10:50 VIP

Jako pravidla jsou pravidla - jsou zavedeny tak aby jsme co nejvic chranili hrace a zbytecne je netrestali i kdyz jim sem tam ulitne nejaka nadavka jak verejna tak v poste.

Na druhou stranu, nadavat mi takhle do PM bejvalej admin kterej tady driv normalne pusobil, vi jak to tu chodi a navic napise nadavky prekracujici hranice tolerance, dal bych mu ban taky a urcite by to nebylo na 10 minut ;)

Tohle jsou presne ty vyjimky, ke kterym by se melo pristupovat individualne a ne se za kazdou cenu drzet pravidel.
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: [Vyřešeno] unban/Red./Furien

Příspěvekod F3N0M3N » 21 srp 2019, 12:24 VIP

Dwandy plně rozumím tvému vyjádření a respektuji to, stejně tak angela a další, ale dovolím si se opět trochu rozepsat.

V případě, že mi tam hráči nadávají do rodiny nebo dokonce komukoliv jinému, tak je to v pořádku a to v případě, že se tak děje i potom, co v PP u svého nebo jiného příspěvku viděli, že se to nebanuje a schválně toho zneužívají. Můžu si to přece mutnout a je to jako facebook, steam, i když se to děje přímo na serveru.
Ale v případě, že to udělám já, protože mám o tomto jako bývalý admin stejné informace jako všichni ostatní, kteří čtou fórum nebo nahlašují hráče, tak by mělo dojít k jinému individuálnímu přístupu? Já nevím, nebylo by spíš tedy vhodnější zrušit toto dle mého názoru ne úplně vhodné pravidlo a trestat to stejně jako ve veřejném chatu, když se to prokáže důkazy?
Tady už je ten příspěvek stejně 5 dní, má kolik 880 zobrazení, nevím kolik z toho jsou jednotlivé osoby. Nicméně jak to bude na serverech fungovat teď? A jak už to vlastně vypadá, když se tam ukážu? Já, já, já! Já to vím! Protože tam chodím. Hráči nadávají více a více do pošty :|
Když jsem to zkoušel před Redem na jiného nejmenovaného admina jen s jedním sprostým slovem (nebudeme házet dál špínu), tak reagoval způsobem, že začal nadávat zpátky a víc. Samozřejmě to bylo myšleno spíš ze srandy, jak se poté ukázalo, protože mu také došlo, o co tu jde. Avšak kdybych si to vyscreenoval a dodal na web, bude řešen individuálně, protože je admin a ví, jak to chodí? Bude to v pořádku, protože to není součástí veřejného chatu? Bude poplácán po ramenou, protože nadával mně? :D
A co týče úplně samotné žádosti o UB a postupu admina. Celou dobu se do adminů hučí, že mají dodržovat dané postupy, pravidla, nařízení apod., pokud se má udělat výjimka bude schválena někým z vyšších. Pokud se nepletu Redovi v té době nebylo uděleno nějaké "povolení", není ani nějak výrazně vysoce postavený admin. V tomto případě to tedy myslím dobře vystihnul Izmael, i když já jsem samozřejmě nepřevedl žádnou slávu, toho si jsem plně vědom... Neměl by být tedy správný postup screen, který může přeposlat nějakému HLSA (například já se snažil komunikovat s extremerem hlavně, i když jsem to párkrát pokazil) případně Šerifovi apod. a ten by řekl jo dáme mu ban nebo ne, tohle řešit nebudeme, můžeš jednat tak a tak. Takhle to aspoň fungovalo vždy, když jsem byl součástí týmu já a nemyslím si, že by se to změnilo. Tedy je pochopitelné, že by mi Dwandy dal ban rovnou nebo třeba GrooS :) Ale co Red? O individuálním zacházení v postupech nic nevím, pokud teda vyšší neřekli, nepovolili jinak.
A jak jsem říkal, byl bych rád, kdyby se dala tato věc do pohybu i za cenu, že ban bude oprávněný.
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: [Vyřešeno] unban/Red./Furien

Příspěvekod Whoik » 21 srp 2019, 16:47 VIP

Fenomene, víš, že takhle by ses chovat neměl, takže oba víme, že ban je oprávněný.

K té Poště. Jako hráč máš samozřejmě možnost si poštu bloknout, pokud ti tam někdo vypisuje hlouposti nebo nadávky. Nicméně admin by měl mít tu poštu zapnutou neustále, aby byl k dispozici hráčům, kteří jej opravdu potřebují.

Čili ačkoliv je zavedené jakési pravidlo, že za poštu se nebanuje, jsou případy, kdy je třeba od těchto pravidel trochu odhlédnout. A to tento případ splňuje naprosto dokonale, protože to co vyšlo z tvojí klávesnice, je už přece jenom přes čáru.
Uživatelský avatar
Whoik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 08 čer 2013, 13:57

Re: [Vyřešeno] unban/Red./Furien

Příspěvekod F3N0M3N » 21 srp 2019, 20:15 VIP

Já bych jen dodal, ať se hráč choval, jak se choval, vždycky jsem musel jednat podle pravidel postupů a odstoupení od nich se muselo řešit s někým jiným a nemohl jsem od nich jen tak odstoupit, i když by to bylo na pořádku. Poté bylo většinou vyhověno.
Tohle mi přijde jako to stejné.

A ono, že bych se takto chovat neměl, toho si jsem plně vědom, nikdy bych něco takového nevypustil nějak "seriózně" nebo jak to popsat. Šlo prostě jen o určité divadlo, což by Red měl vědět už od prvního dne, jak si to vezme/te je jeho/vaše věc. Nicméně si musím rýpnout, omlouvám se. Kolik z těch hráčů, co nadává volně nebo do pošty neví, že je to špatně. Takový argument se mi moc nelíbí, to by pak měli být banováni všichni :D A pokud si to náhodou někdo neuvědomuje, tak by měl být zbaven svéprávnosti.

Já jen doufám, že jste se nad tímto problémem minimálně zamysleli a díky za reakce ;)
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Další

Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků