Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Superlativ/survival/zenuzivani bugu.

Příspěvekod barabunda » 03 bře 2020, 11:42

Nick: Superlativ
Odkaz:http://mc.gamesites.cz/
Zneuzivanibugu: chtel bych dukaz, cim jsem zneuzival a jaky bug.
Dekuji.
Erbi je nula
barabunda
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 38
Registrován: 26 úno 2020, 18:35

[V] Superlativ/survival/zenuzivani bugu.

od Rumcajz » 03 bře 2020, 11:42

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Superlativ/survival/zenuzivani bugu.

Příspěvekod benvoluto001 » 03 bře 2020, 15:28

Ahoj Superlative, ban jsem ti dal sice za zneužívání bugů, ale to jen kvůli tomu, že ban na dvě hodiny se mi zdál málo a momentálně tam se mnou nebyl žádný vyšší admin.
To že zabíjíš ostatním hráčům villagery je nepříjemné jak pro hráče, tak pro nás adminy, 8krát za den řešit jeden a ten samý problém. Ano důkaz nemám, nemá ho nikdo, ale jsem si jist tím, že je zabíjíš. Dnes jsi mi to nepřímo potvrdil. Ale pokud se pletu, přiznám svoji chybu a ponesu za ni následky.
Ban jsem ti dal především za to, že jsi si nastavil home u IG farmy hráče Vojtech_Zeman, poté jste ho zabíjeli společně s ostatními hráči.
Neustálé řešení těchto problémů mě dohnalo dát ti ban na týden, ale pokud Někdo z vyšších adminů zhodnotí situaci jinak, tak ti trest sníží a předem se ti omlouvám.
https://youtu.be/aH42TE5rI-0
benvoluto001
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2019, 15:09

Re: Superlativ/survival/zenuzivani bugu.

Příspěvekod DogeTennant » 03 bře 2020, 21:55 VIP

Rozhodně bys neměl zabíjet zombie/villagers v něčí IG farmě a tím ji celou sabotovat. Tohle jsem si dohledal v coreprotectu + Na videu je jasně že máš/si měl sethome kousek od Vojtěchovo resky, což hádám sloužilo právě k těmto účelům.

Ale jelikož je to tvůj první ban, tak si myslím že je týden až moc, admin měl spíš volit ban za kažení hry na 2 hodiny a případně požádat o prodloužení.

Zkráceno na 12 hodin a jinak ban oprávněný.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2254
Registrován: 15 dub 2015, 15:56


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků