Volná debata o CSku a všem, co vás zajímá.

Smoke

Příspěvekod JoeYy » 11 bře 2021, 13:32

Ahoj, jen by mě zajímalo proč nebo z jakého důvodu jsou na JB serverech vypnuté smoke granáty resp. je hodíte a nic? Jaký je pro to důvod když třeba jako evip hráč dostanu granáty a využít mohu jen flash a he. Díky za rozumnou odpověď
JoeYy
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 91
Registrován: 04 dub 2016, 15:31

Smoke

od Rumcajz » 11 bře 2021, 13:32

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Smoke

Příspěvekod Junkiell » 15 srp 2021, 13:03

Koukám že si ještě nedostal odpověď. Tak ti jí dám já, musel by někdo zvednout řitní otvor a pro hráče něco udělat. Jak to znám, tak každý chce být admin, protože je to "kůl" mít něco na starost, ale zkusit občas něco vymyslet a dokonce to i zrealizovat a domluvit novinky je zde velký problém.

Zde na Gamesites logiku nehledej.
Uživatelský avatar
Junkiell
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 24
Registrován: 17 úno 2016, 20:52
Bydliště: České Budějovice

Re: Smoke

Příspěvekod Derakh12 » 15 srp 2021, 16:32 VIP

Ahoj. Řekl bych že smoke granát je na JB vypnutý z jednoduchého důvodu. A to ten že by neměl žádné praktické využití. Spíše by s ním hráči dělali jenom nepořádek.
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 895
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Re: Smoke

Příspěvekod eXtr3mer » 15 srp 2021, 21:27

Junkiell píše:Koukám že si ještě nedostal odpověď. Tak ti jí dám já, musel by někdo zvednout řitní otvor a pro hráče něco udělat. Jak to znám, tak každý chce být admin, protože je to "kůl" mít něco na starost, ale zkusit občas něco vymyslet a dokonce to i zrealizovat a domluvit novinky je zde velký problém.

Zde na Gamesites logiku nehledej.

To, čo si napísal nedáva vôbec zmysel :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: Smoke

Příspěvekod Rajtyy » 17 srp 2021, 01:02 VIP

JoeYy píše:Ahoj, jen by mě zajímalo proč nebo z jakého důvodu jsou na JB serverech vypnuté smoke granáty resp. je hodíte a nic? Jaký je pro to důvod když třeba jako evip hráč dostanu granáty a využít mohu jen flash a he. Díky za rozumnou odpověď


Si představ, že máš mapu, všechny Tčka i CTčka by tam hodily smoke, protože vlastně proč ne, polovině na serveru by to droplo a druhá polovina by dostala ban na chat za nadávky do rodiny :D
2023-12-26 16:29:16 <AFK> Sm4iL [JB]
hej zda se mi to nebo tento simon si hned po probuzeni nalil 2 gambrinuse kvuli kocovine ze vcera
Uživatelský avatar
Rajtyy
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 683
Registrován: 20 črc 2020, 18:09


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků