{{ flash.text }}
sponzor gamesites.cz

[POKER] Ober ostatní o všechny žetony a vyhraj!

Napsal Tokop dne 28.07.2023 pro sekci GS
I další nadcházející neděli v měsíci se uskuteční speciálních oddechový turnaj, kde se rozdá celkově před tisíc kreditů. Tentokrát to bude opět turnaj v pokeru. Bude se hrát tradiční verze Texas Hold’em, kterou jistě všichni dobře znáte. Registrace do turnaje je zdarma, tedy neriskujete žádné vlastní kredity. Uvnitř článku najdete podrobnější informace ohledně blížícího se nedělního klání.

 Poslední pokerový turnaj, který se konal v prosinci (decemberu), kde se celkem sešlo 15 účastníků ovládl Baiwo, kdy ve finálové štvanici obral o poslední žetony Aka a GcHighollera a stal se tak prvním vítězem v éře novodobých poker turnajů na Gamesites. Celý turnaj a pořadí všech účastníků si můžete prohlédnout na tomto odkazu. Ale to je již minulost, nyní je otevřena registrace do nového pokerového klání, které se blíží a opět má každý šanci ukázat svůj karetní um!

Jak se zaregistrovat?

Pro registraci turnaje je nutné se na stránce pokernow.club přihlásit prostřednictvím Gmailu (doporučená varianta), Twitteru, Discordu nebo Facebooku. Pro přihlášení do turnaje si stačí na tomto odkazu kliknout na „REQUEST PARTICIPATION“ a jste zaregistrovaní. Dále doporučujeme se zaregistrovat také na GS Lize, abyste mohli obdržet vaší případnou odměnu za dobré umístění v turnaji.

Nyní už stačí jen dorazit 6. 8. 2023 ve 20:00 na náš TeamSpeak server (ts.gamesites.cz) do turnajové místnosti, kterou nemůžete přehlédnout, protože sekce Turnaje a Soutěže se nachází hned pod vstupní branou. Dorazte ideálně alespoň 10 minut před začátkem turnaje, protože to bude čas vyhrazen pro dovysvětlení pravidel a průběhu turnaje a bude prostor pro vaše dotazy. Pokud máte jakýkoliv problém s registrací, tak mi napište soukromou zprávu zde na webu.

Ocenění pro vítěze

1. místo: 600 kreditů + výherní ikonka
2. místo: 400 kreditů
3. místo: 200 kreditů
4. místo: 150 kreditů 

Autor: Tokop; Zobrazeno: 4273x
napsat komentář
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ comment.created }} VIP
{{ comment.text }}
Komentář byl smazán
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ reply.created }} VIP
{{ reply.text }}
Komentář byl smazán
napsat komentář