{{ flash.text }}
sponzor gamesites.cz

Aim SkinCup #1 [1v1]

Napsal Smokeyy dne 11.04.2017 pro sekci CS:GO
Již máme za sebou dva turnaje o USP-S a Awp skin, což napovídá, o který skin by se mohlo hrát příště. Přesně tak, bude se hrát o AK-47. Tentokrát jsme si sáhli hluboko do kapsy a vybrali veškeré úspory pro tento turnaj. Skin má hodnotu okolo 16-ti €. Chceš si o něj zahrát? Začti se dále a zaregistruj se také.

Jelikož jsou velikonoční svátky, vybrali jsme pro vás trošku přibarvený, ovšem mezi hráči oblíbený skin AK-47 | Aquamarine Revenge. Turnaj se odehraje vyřazovacím systémem, ve kterém budou hráči proti sobě rozlosováni náhodně. Maximálně lze do turnaje přihlásit 32 hráčů, ovšem pokud bude plná registrace, neváhejte a registrujte se jako náhradník a přijďte, spousta hráčů totiž registraci nepotvrdí a tak nakonec z turnaje vypadnou. V tomto turnaji nehraje utkání o 3. místo, pomyslné 3. místo dostane poražený semifinalista s lepším semifinálovém skóre, ovšem ocenění dostanou oba poražení semifinalisté.

Nově musíme přidat nové pravidlo, které nutí hráče, aby se dostavili před zahájením turnaje na náš TeamSpeak (ts.gamesites.cz), kvůli domluvě s protihráči.

A znovu se odehraje v den, kdy je to hráčům pravděpodobně nejvíce vhodné. Sejdeme se v sobotu 15.4.2017 znovu v 18:30 hodin.

Hlavní cena pro vítěze - skin o hodnotě více jak 16 €

Aim SkinCup #1 [1v1]

Zahájení turnaje: 15.4.2017 od 18:30
Typ turnaje: individuální, 1on1
Systém hraní: vyřazovací systém (pavouk)
Hra: Counter-Strike: Global Offensive
Mapy: random (Aim mapy nahozené na CW/TG serverech)
Admini turnaje: ANGEEL, Smokeyy
Pravidla pro turnaj: mimo všeobecných pravidel pro turnaje uvedené zde, platí i pravidla uvedené zde

K hraní na turnaji vám nabízíme naše CW/TG servery:

CW/TG #1 | Fakaheda.eu --- 81.0.217.176:27201
  CW/TG #2 | Fakaheda.eu --- 81.0.217.176:27380
  CW/TG #3 | Fakaheda.eu --- 81.0.217.177:27563
  CW/TG #4 | Fakaheda.eu --- 81.0.217.177:27971

Pokud budou CW/TG servery plné, můžete zkusit hrát přes lobby. Server si ale budete muset správně nastavit a to nastavíte přes tento návod

Minulé turnaje

V prvním turnaji se hrálo o skin USP-S | Cyrex. Na turnaj se nám sešlo pěkných 19 hráčů. Už hned ze začátku byly výsledky poněkud vyrovnané, ovšem našli se i zápasy, kde poražený nedokázal uhrát ani deset kol. Do finále se proti sobě postavili hráči Lam1k a Majjki. Oba hráči si museli prorazit brány finále přes tři hráče, Lam1k přes hráče MartwalL (16:13), Instict (16:12) a Arrcill (18:17). Majkii si zahrál celkem o sedm kol méně, když se prorážel přes StaryhoracIoo (16:11), WooPerMingLee (16:13) Bimbynous (16:11), který ve finále nakonec uspěl (16:12) a vyhrál tak hlavní cenu. Druhý tedy skončil hráč Lam1k a s bronzem odešli semifinalisti Arrcill a Bimbynous.

Druhý turnaj byl už nabitější, než ten první. Přišlo jak více hráčů, tak se hrálo o lepší a dražší cenu. Hrálo se o AWP (StatTrak™) | Phobos. Vítěz minulého turnaje se daleko nedostal, když neprorazil v prvním zápase přes hráče BB0YLER (16:4), který se také dále než do dalšího zápasu nedostal. Poražený finalista minulého turnaje se dostal o něco dále. Cesta se mu otevřela až do semifinále, ovšem tam v posledním rozhodujícím kole zaváhal a tudíž se mu za konečného výsledku 16:14 brány finále zavřely. Do finále se tedy dostal hráč joda, přes hráče pitrisin (16:11), Instict (16:10), BB0YLER (16:10) a již zmiňovaného Lam1ka. Drayn byl druhý finalista, který se musel prorazit přes hráče MrLorexis (16:9), Soliii7 (16:14), vosma98 (16:12) a iDeviLeKKK (16:10). Finále se dostalo až do prodloužení, kde ovšem nezaváhal Drayn a tak uspěl v prvních třech následujících kolech. joda tedy za výsledku 18:15 získal hlavní cenu, na druhém místě se umístil Drayn a s bronzem odešel Lam1k a iDeviLeKKK.

A nyní zde zveřejníme seznam adminů a i některých hráčů, tedy sponzorů, bez kterých by se žádný z těchto turnajů nekonal. Těmto lidem samozřejmě děkujeme :-)