Porušuje nekdo pravidla na Jailbreak serverech? Sdělte nám to zde.

[Vyřešeno] marlboro king / MFK

Příspěvekod SkyL1NE » 25 čer 2026, 18:20

Nick hráče: marlboro king
SID64 hráče: 76561197962191643
Screen SID64 hráče: v důkazu
Přibližný datum a čas: 25.06.2026 18:55
Server: Jailbreak 1
Popis situace: v první situaci dal hráč nesplnitelný příkaz a poté 2xFK, chybu nechtěl přiznat, poté co jsem byl SIMONEM, dal MFK v situaci, kdy měli všichni mít puštěnou klávesnici a myš
Důkaz: https://youtu.be/9BikAaRzEEI
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
SkyL1NE
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 81
Registrován: 17 pro 2018, 09:03
Bydliště: Praha

[Vyřešeno] marlboro king / MFK

od Rumcajz » 25 čer 2026, 18:20

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Praha

Re: marlboro king / MFK

Příspěvekod jarypo » 25 čer 2026, 18:51 VIP

Zabanován za Multifreekill a Nadávky Velké.
Příště mi screen SID dej normálně do nahlášení.
A bylo byl dobré si zapnout nahrávání vlastního hlasu, protože v klipu tě nebylo slyšet. Stahoval jsem si demo, abych slyšel příkazy.

Díky za nahlášení. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
jarypo
CS2 Admin
CS2 Admin
 
Příspěvky: 1529
Registrován: 23 čer 2019, 11:50
Bydliště: Karviná

Re: [Vyřešeno] marlboro king / MFK

Příspěvekod kush1337 » 25 čer 2026, 19:40

ta situace s tim "pojdte na caru" a otevrel jsem dvere proc jsem za to dostal ban kdyz to tu pouziva kazdej druhej admin?
otevre cely a rekne at jdou na caru
celkem nechapu
kush1337
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 09 čer 2026, 11:26

Re: [Vyřešeno] marlboro king / MFK

Příspěvekod jarypo » 25 čer 2026, 20:03 VIP

Ban jsi dostal za druhou situaci, kdy jsi tam všechny prostě vystřílel, když měli mít puštěnou klávesnici a myš.
Situace kterou popisuješ jsi ale taky udělal špatně, protože jsi řekl "běžte na čáru", ale jelikož byly cely zavřené, tak to byl nesplnitelný příkaz.
Obrázek
Uživatelský avatar
jarypo
CS2 Admin
CS2 Admin
 
Příspěvky: 1529
Registrován: 23 čer 2019, 11:50
Bydliště: Karviná

Re: [Vyřešeno] marlboro king / MFK

Příspěvekod kush1337 » 26 čer 2026, 22:52

jarypo píše:Ban jsi dostal za druhou situaci, kdy jsi tam všechny prostě vystřílel, když měli mít puštěnou klávesnici a myš.
Situace kterou popisuješ jsi ale taky udělal špatně, protože jsi řekl "běžte na čáru", ale jelikož byly cely zavřené, tak to byl nesplnitelný příkaz.

Já se tě ale ptám proč to používají admini a hráči? Řeknou příkaz a otevřou cely a je to platný příkaz a většinou se to na serveru neřeší. Proč za to dostávám ban? Vůbec nepobírám.
kush1337
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 09 čer 2026, 11:26

Re: [Vyřešeno] marlboro king / MFK

Příspěvekod SkyL1NE » 26 čer 2026, 23:20

Drahý hráči, když řekneš "jdi na čáru" ale já mám zavřenou celu = nemůžu na čáru = příkaz neplatí protože je pro mne nesplnitelný. Většina hráčů říká "po otevření cel" nebo je hned otevřou a použijí tvojí větu "jděte na čáru". :)
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
SkyL1NE
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 81
Registrován: 17 pro 2018, 09:03
Bydliště: Praha


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků