Volná debata o Counter Strike 2.

Proč vlastně akademici na JB?

Příspěvekod Go0der » 31 led 2021, 02:51 VIP

Chtěl bych spustit debatu o akademicích na JB serverech, nevím zda-li jsou jen tam. Tak mi to prosím nevyčítejte. :D

Pčeci jen náhlašení je dost a myslím si že hodnost akademik je naprosto zbytečná. Change my mind. :lol:
Uživatelský avatar
Go0der
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 105
Registrován: 30 lis 2020, 19:46
Bydliště: Praha

Proč vlastně akademici na JB?

od Rumcajz » 31 led 2021, 02:51

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Praha

Re: Proč vlastně akademici na JB?

Příspěvekod Heppsak » 31 led 2021, 11:36 VIP

Co to je akademie?

  • Akademie je možnost pro ty, kteří nesplňují věkové podmínky, mají špatnou minulost, anebo jste jedním z těch, kterým jiní admini nevěří, že jste připravení na admina.

popis-akademie-t90759.html
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 841
Registrován: 26 říj 2017, 21:32

Re: Proč vlastně akademici na JB?

Příspěvekod Parek917 » 31 led 2021, 11:38 VIP

Mi samotnému akademie dost pomohla. Naučil jsem se nějaké ty nové pravidla, poznal jsem spoustu skvělých lidí a "odčinil" jsem své hříchy.

e. Atilos: Přesně.. Párek byl velice zlobivý! :twisted:
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Parek917
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 2408
Registrován: 23 kvě 2019, 19:34

Re: Proč vlastně akademici na JB?

Příspěvekod DiNooo9 » 04 úno 2021, 00:35 VIP

megahříchy
Uživatelský avatar
DiNooo9
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1799
Registrován: 04 kvě 2019, 10:39

Re: Proč vlastně akademici na JB?

Příspěvekod Evangelista » 04 úno 2021, 00:47 VIP

Akademici jsou od toho, aby hráč co si zkazil minulost a nebo nesplňuje věk dostal šanci, ale ne zadarmo
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Evangelista
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 610
Registrován: 16 pro 2018, 10:43

Re: Proč vlastně akademici na JB?

Příspěvekod Lanarix » 04 úno 2021, 08:47

Gooderyno píše:Chtěl bych spustit debatu o akademicích na JB serverech, nevím zda-li jsou jen tam. Tak mi to prosím nevyčítejte. :D

Pčeci jen náhlašení je dost a myslím si že hodnost akademik je naprosto zbytečná. Change my mind. :lol:


Ak nemáš moc nízky vek alebo zlú históriu je to zbytočnosť. Môj osobný názor peace.

e.jarypo: Rozhodně to není zbytečnost. Dost ti ta akademie pomůže nejen s pravidly. A více se ukážeš i adminům, od kterých pak budeš potřebovat reference.
Obrázek
Uživatelský avatar
Lanarix
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 71
Registrován: 13 dub 2016, 20:48
Bydliště: Trenčín

Re: Proč vlastně akademici na JB?

Příspěvekod Bezda » 04 úno 2021, 13:00 VIP

jarypo píše:Dost ti ta akademie pomůže nejen s pravidli.


Češtinu tě ale v akademii nenaučí. To už musíš dávat pozor v hodinách češtiny. Ne jak tady pan jarypo :lol: :lol: :lol: :lol:

e.jarypo: ;)
e. Atilos: Bohužel jarypo v hodinách češtiny opravuje ppčka. :roll: :roll:
Uživatelský avatar
Bezda
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 290
Registrován: 12 kvě 2018, 13:34
Bydliště: Otrokovice

Re: Proč vlastně akademici na JB?

Příspěvekod PraseciRypacek » 04 úno 2021, 15:07

nechcete mi nahodit admina ?
kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys

Obrázek[/url]
Uživatelský avatar
PraseciRypacek
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 203
Registrován: 18 pro 2018, 18:57
Bydliště: Zlín

Re: Proč vlastně akademici na JB?

Příspěvekod Lanarix » 04 úno 2021, 23:22

Ukázať adminom sa môžeš aj v inom svetle ako len cez akadémiu.
Pravidlá sa človek naučí aktivitou alebo ak má človek IQ nad 100 tak si kopu pravidiel logicky vysvetlí


Je to môj osobný názor ja každého akademika rešpektujem a rešpektujem aj hráčov, ktorý do akadémiu chcú ísť.

e. Atilos: Bohužel pro lidi co mají nad 130 IQ jsou některá "logická" pravidla nevysvětlitelná. :lol: :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Lanarix
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 71
Registrován: 13 dub 2016, 20:48
Bydliště: Trenčín

Re: Proč vlastně akademici na JB?

Příspěvekod 20iqNEX » 05 úno 2021, 10:33

e. Atilos: Bohužel pro lidi co mají nad 130 IQ jsou některá "logická" pravidla nevysvětlitelná. :lol: :lol:


Tak to u teba nebude problém :?
#nohate #love #positivevibes
Uživatelský avatar
20iqNEX
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 356
Registrován: 26 srp 2020, 07:45

Re: Proč vlastně akademici na JB?

Příspěvekod alahferda » 05 úno 2021, 11:31

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: [quote][/quote]:D :D :D
alahferda
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 pro 2020, 19:13

Re: Proč vlastně akademici na JB?

Příspěvekod Tomasek159 » 05 úno 2021, 15:32

Gooderyno píše:Chtěl bych spustit debatu o akademicích na JB serverech, nevím zda-li jsou jen tam. Tak mi to prosím nevyčítejte. :D

Pčeci jen náhlašení je dost a myslím si že hodnost akademik je naprosto zbytečná. Change my mind. :lol:


Samotná pozícia akademika nie je zbytočná. Je to hlavne kvôli hráčom, ktorým by zamietli žiadosť instante a to za vek alebo za zlé správanie.

Zlý je však systém toho akademika. Ako je známe, pointou akademika (áno, sú tam aj iné veci, za ktoré môže byť akademik bodovaný) je nahlasovanie hráčov. Takže 10 minút sa babráš s demom, potom ďalších 10 minút spísať žiadosť, nájsť jeho hlstats, SSID, spraviť fotku SSID.. O to ani nejde, ale skôr ako od akademikov môžu požadovať sústavné, keď už to tak musím povedať, bonzovanie?

Je to úplne jednoduché.. Akademik je príprava na admina. Seriózne chce vedenie pripravovať akademika tak, že si vyvolá nenávisť hráčov? Veď už to sami dokonca vidíme, že niektorí akademici to už naozaj preháňajú, hlásia totálne blbosti len za body. Ja si myslím, že v tomto vedenie extrémne pochybilo, vychovávať akademikov k nahlasovaniu, v prvom rade akademik by mal hráčom pomáhať, nie im zariaďovať tresty a hlásiť adminom čo kto kedy spravil..

A nakoľko som obyčajný hráč, tak moje slovo oproti slovu vedenia je totálne nič, takže aj tak týmto nič nezmením a bude sa aj tak pokračovať v tomto zlom systéme


Ale fakt do čerta, to bodovanie dajte už niekam, oveľa lepší a praktickejší systém hodnotenia akademikov by bolo INTERNÉ na základe toho, ako akademik pracuje s hráčmi a ako im radí a áno, môže sa prihliadnuť aj jeho snaha v PP. Ale aký význam má čakať na akademika keď niečo nahlási a hneď - 1 bod, 2 body? Je to fakt zlý systém a je potreba sa nad tým zamyslieť.
Ale ak sa niečo zmení a niečomu som dopomohol, tak ma to len poteší, je na mieste vymyslieť lepší systém akademika, niekde, kde sa vedenie akademie posadia "za jeden stôl" a diskutujú koho z akademikov povýšiť, koho varovať, koho zrušiť..
- Ferka povýšime, pretože sme si všimli, že hráčom často pomáha, hoci je tu len dva mesiace, má charakter administrátora a myslíme si, že na admina je pripravený.. Jožka upozorňujeme aby zmenil správanie k nováčikom a začal im pomáhať a tak ďalej..

Rovnako nie je zbytočné premyslieť, či by akademik nemohol mať práva aspoň na mikrofón.


Je to len na vás, ale systém bodovania je fakt na zlej úrovni a presne kvôli tomu som z akademie odišiel a áno, vydržal som sotva týždeň, toľko k tomu. Pekný deň prajem,

s pozdravom
Tomášek.
CS:GO Akademik 11. 01. 2023 - xx. xx. xxxx.
Uživatelský avatar
Tomasek159
CS:GO Akademik
 
Příspěvky: 150
Registrován: 18 pro 2020, 20:23

Re: Proč vlastně akademici na JB?

Příspěvekod Tokop » 05 úno 2021, 15:55 VIP

Tomasek, nevim, kde vidis problem. Spravny postup akademika, kdyz zaznamena prohresek (napr. FK) hrace upozornit, ze se neco takoveho stalo a snazit se mu to vysvetlit, kdyz to nezabere, tak ho potom da do PP, protoze nema jinou moznost a ridi se upozorneni -> nahlaseni -> ban, narozdil do admina, ktery se ridi upozorneni -> kick -> ban ve vseobecnosti. Jestli ma nekdo problem s tim, ze musi "bonzovat" na nekoho, kdo umyslne porusuje pravidla, tak stejne nemuze mit nikdy admina a nema cenu jit ani do akademie, protoze tam bude muset resit ty problemy primo. Pokud se snazis situaci nejdriv vysvetlit, nez neco nahlasis, tak to je samozrejme spravny postup, samozrejme ne vzdy se to tak deje a akademik na tom jen prohloubi pokud bude nesmyslne nahlasovat hrace u prohresku, kdy si toho hrac nebyl ani vedom. Je nesmysl, aby akademici meli zapnuty mikrofon, uplne vidim jak dvanactilety tonda z druziny resi ruzna pravidla na serveru skrz mikrofon, ktery ma neustale zapnuty.
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 553
Registrován: 30 srp 2017, 01:37

Re: Proč vlastně akademici na JB?

Příspěvekod Decoyyy » 05 úno 2021, 16:27 VIP

Jelikož jsem ten akademik, tak jsem dám taky svůj názor.

Podle mě je to dobře nastavené, bodovací systém atd.
Jenom bych na začátek podotknul, že můžeš získat body i jinými cestami, než jenom nahlasovanim hráčů.
Akademik si byl a proto víš, že fungují i jiné cesty, jak se dostat k adminovi,

Aktivitou, vysvětlováním situaci (např. Dostaneš FK, poprosís o mikrofon, vysvětlís danou situaci a co hráč udělal špatně)
A celkově - 100bodu není až taká hrůza, jak si myslíš.

Souhlasím s tím, že nahlasujes (jako akademik) a pak zase znovu a znovu, ale ti lidé jdou do toho s tím, že jich baví komunikovat s hráči, pomáhat, atp. Pokud si na to necítíš, nikdo tě do toho nenuti, je to čistě na tobě a tvé rozhodnutí.

Precijenom, kdyby nebyla akademie, tak by vznikl 2 situace a to jsou tyhle.
1. Typkovi je 14, ale nemůže na admina kvůli nedostačujícímu věku ikdyz pravidla a pomáhat hráčům chce.
2. Typkovi, kterýmu je 14 se náhodou dostane do admin teamu a co se stane? Vybanuje celý server.

Za mě je ta akademie skvělá věc pro lidi, co mají malý věk, špatnou historii (každý má právo dostat 1 šanci navíc)


To byla menší slohovka ode mě, gratuluji ti, že si to přečetl až sem, máš velkou trpělivost. Decoy :)
CSGO JB ADMIN
CSGO PUBLIC ADMIN
10% sleva na vip.gamesites.cz |
refferal code: decoy
Uživatelský avatar
Decoyyy
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 318
Registrován: 10 čer 2020, 11:02
Bydliště: refferal code: decoy

Re: Proč vlastně akademici na JB?

Příspěvekod Tomasek159 » 05 úno 2021, 22:43

Tokop píše:Tomasek, nevim, kde vidis problem. Spravny postup akademika, kdyz zaznamena prohresek (napr. FK) hrace upozornit, ze se neco takoveho stalo a snazit se mu to vysvetlit, kdyz to nezabere, tak ho potom da do PP, protoze nema jinou moznost a ridi se upozorneni -> nahlaseni -> ban, narozdil do admina, ktery se ridi upozorneni -> kick -> ban ve vseobecnosti. Jestli ma nekdo problem s tim, ze musi "bonzovat" na nekoho, kdo umyslne porusuje pravidla, tak stejne nemuze mit nikdy admina a nema cenu jit ani do akademie, protoze tam bude muset resit ty problemy primo. Pokud se snazis situaci nejdriv vysvetlit, nez neco nahlasis, tak to je samozrejme spravny postup, samozrejme ne vzdy se to tak deje a akademik na tom jen prohloubi pokud bude nesmyslne nahlasovat hrace u prohresku, kdy si toho hrac nebyl ani vedom. Je nesmysl, aby akademici meli zapnuty mikrofon, uplne vidim jak dvanactilety tonda z druziny resi ruzna pravidla na serveru skrz mikrofon, ktery ma neustale zapnuty.


Lenže to je ten problém, že prevaha práce akademika je PP - 60% PP, 38 % Pomoc hráčom a 2 % hlásenie bugov a iná pomoc v AT.. Naozaj neviem, dokonca za PP sú viacej bodovaní ako za opravdovú pomoc a milý prístup k hráčom.
A ako píšem, akademik sám o sebe je dobrý, kde ja píšem, že to nemá význam? Halo ľudia, teraz som napísal, že je to dobré pre tých, čo by sa priamo na admina nedostali, lenže ten systém sa mi neľúbi. Veď akademik je schopný nahlásiť akademika len aby mal body.. Akademik sa ide potrhať, len aby on nahlásil toho hráča..

Ak by akademik bol o pomoci hráčom, o upozorňovaní a PP by nebolo bodované, tak by som porozmýšlal či neostanem na akademikovi (nakoľko z akademika som odišiel skôr z iných vecí, nie len z týchto). Ale takto, na tom akademikovi ma nič nelákalo, ja som vek mal, správanie som mal dobré, rovnako aj som nemal žiadne tresty, takže ja som išiel na akademika len preto, lebo som nemal niekoľkomesačné skúsenosti. Ale nečakal som, že akademik je o tomto.
Inak s tými mikrofónmi máš sčasti pravdu. Toto nemá cenu, už to začína, nikto si neprizná, že ten systém je zlý a administrátor už just nie, pretože jeho kvázi povinnosťou je si zastávať svoj tím, čo je samozrejme správne, ale keď do kelu vidím, že ten systém je na nič, tak debatujem čo je zlé.. Len mi nehovorte, že súčasný systém, kde väčšina akademikov len bonzuje na hráčov je fajn, jak sa preukáže ten akademik? Admin nie je len o trestaní, malo by to byť rovnocenné. A pomoc hráčov nemyslím, že upozorní, že dal FK, myslím všeobecne - pomáhanie na webe v topicoch, zodpovedanie otázok hráčom, byť prístupný na TS pre nováčikov, je toho veľa, každopádne si myslím, že akademik je stvorený hlavne pre PP a tá pomoc hráčom, ktorou sú hodnotení stojí popravde za nič, pretože si musí všetko točiť ako .. :D Keby som teda bol vo vedení akademie, tak si kontrolujem akademikov osobne, čo a ako robia, ich správanie, ich prejavy, pomoc a riešenie vecí. A potom to s ním riešiť - povýšenie alebo inak. Určite nie podľa bodovania, bodovanie je v súčasnej dobe ešte k tomu aj na jailbreaku hrozne neprofesionálne.
Prečo? Pretože sa to väčšinou zakladá len na údajoch, dátach, faktoch, body, čísla.. Neni tu objektívny názor, či ten akademik je pripravený na admina.. Nekonečná diskuzia a nikto mi aj tak nedá za pravdu.
CS:GO Akademik 11. 01. 2023 - xx. xx. xxxx.
Uživatelský avatar
Tomasek159
CS:GO Akademik
 
Příspěvky: 150
Registrován: 18 pro 2020, 20:23

Další

Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků