ts.gamesites.cz. Těšíme se na vaši návštěvu

Re: Stižnost

Příspěvekod D0Styy » 18 led 2015, 22:07 VIP

Kvůli toho, že Mikos nezareagoval nijak, když Petrys nadával ilnearovi.. za to si určitě nepřišel o DJ FERA.

- Rád bych si to vyřešil mluvně.
Hl.DJ
CS ADMIN JUMP
CS:GO ADMIN

Hoď mě vlkům a vrátím se jako vůdce smečky!
Uživatelský avatar
D0Styy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 42
Registrován: 23 led 2013, 19:05

Re: Stižnost

od Rumcajz » 18 led 2015, 22:07

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Stižnost

Příspěvekod MikosS » 18 led 2015, 22:10

Zdravím, tak za-prvé vôbec som sa z toho nesmial. Za druha prišiel som prvý do roomky a púšťal HIP HOP. ( Pušťal som to pred tým aj s peklom.) Petrys to mal dovolené z toho dôvodu lebo tam tiež púšťal hudby. Nepočul som vôbec ako ti nadával dôvod bol jasný púšťal som hudby a volume v soundboarde som mal 100 / 100. Potom zrazu vidím, že mám vypnutý mikrofón. Zapol som si ho a povedal, že nech mi ho nevypínaš, že tu púšťam hudbu. Stále si mi ho vypínal tak som ti dal kick z roomky. To, že ti Petrys nadával som nepostrehol, pretože som mal hlasno sound.
Horacio - Múdry muž vie, že v dobách mieru, sa pripravuje na vojnu.
Uživatelský avatar
MikosS
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1024
Registrován: 08 pro 2013, 19:44

Re: Stižnost

Příspěvekod Ilneart0p » 18 led 2015, 22:16

Mikos písničky poštěl, to ano, ale petrys tam nadával, mikos nevím jestli jsi nebyl u pc nebo něco, ale ano, nadával tam mě a naizovi, a to už přehnal, až moc.
Dosty, nikdo by mi to nevěřil že mě nadaval, jen tak bezduvodne :) a natož když to jsem já.
Uživatelský avatar
Ilneart0p
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 79
Registrován: 27 lis 2014, 21:59

Re: Stižnost

Příspěvekod D0Styy » 18 led 2015, 22:19 VIP

Určitě by se to nějak vyřešilo a to mi věř, že jo.. protože vím jaký je Petrys :twisted:
Hl.DJ
CS ADMIN JUMP
CS:GO ADMIN

Hoď mě vlkům a vrátím se jako vůdce smečky!
Uživatelský avatar
D0Styy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 42
Registrován: 23 led 2013, 19:05

Re: Stižnost

Příspěvekod Ilneart0p » 18 led 2015, 22:21

Jsem strašně retardovaný ilnear který dostal X perma banů na gamesites, a pořád se vyjadřuji tam kam nemám .
Pro tvé dobro . By Pekloo
Uživatelský avatar
Ilneart0p
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 79
Registrován: 27 lis 2014, 21:59

Re: Stižnost

Příspěvekod Naiz » 18 led 2015, 22:24 VIP

Na telefonu mam pristup k TS (proste muzu dojit na TS).
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

Re: Stižnost

Příspěvekod Pekloo » 18 led 2015, 22:24 VIP

Zdravím ano je pravda naiz mi psal, více se k tomu vyjadřovat nemůžu nebyl jsem u toho tak nevím co se odehrávalo, jak napsal dosty tak sem řekl pokud budou kecat v karaoke a nebo kdekoliv jinde ať jdou do RADIO GAMESITES
Naiz mi napsal že si tam nadavají a tak dále, petrys pry řekl naizovi že je skurv.... a poté tam přišel dosty a nemohl slyšel nic že naizovy někdo nadáva , kdyby si ty sám naizi napsal že ti petrys aka legenda nadával tak by to stebou dosty vyřešil každopádně lépe, jenže ty si nic tom smyslu nenapsal a je jasné že to vyřešil dobrým verdiktem za který má u mě BIG LIKE .
A pokud se nepletu dneska jak sem byl v DJ ROOMCe tak si tam vyhrožoval korimu že podáš stížnost a tak dále.
Fero už ti byl odebrán párkrát taky nejsi žádný hodný pipin ale tentokrát jsme ti věřili a dotáhl si to až na DJ MĚSÍCE, ale jak vidím tak možná i neprávem a tvým chování které sem viděl dnes v DJ ROOMCE usuzuji že tvůj brain není na úrovni chlapce jako si ty, čekal sem od tebe více, zítra to budu projednávat s HL.DJ, Dosty mi k tomu řekl svoje já to potvrdil..
PS: Naizi proč by si měl byt na perma zakazaných DJ dělaš si teď srandu?:-D Docela mě to zarazilo protože ta věta byla trapnější než můj učes a tomu věř že ho mám jak Eddie Murphy v 90's
Obrázek

teď jdu spát, takže se tady už zbytečně nevyjadřujte ať nevzniká zbytečný flame, Peace and GN .
THEY TALK ABOUT ONE MY TAPS
Uživatelský avatar
Pekloo
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 361
Registrován: 13 dub 2014, 10:50

Re: Stižnost

Příspěvekod D0Styy » 18 led 2015, 22:26 VIP

Myslí si co chceš. Pokuď máš ještě nějakou stížnost, nebo co bys chtěl napsat tady, tak byl bych spíš rád, kdybychom si to vyřešili mluvně :)
Hl.DJ
CS ADMIN JUMP
CS:GO ADMIN

Hoď mě vlkům a vrátím se jako vůdce smečky!
Uživatelský avatar
D0Styy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 42
Registrován: 23 led 2013, 19:05

Re: Stižnost

Příspěvekod Naiz » 18 led 2015, 22:31 VIP

peklo co to pises ? takze nakonec z toho je Naiz nejhorsi

nevyhrozoval jsem Korimu, kori vcera psal ze pokud mam problem at napisu stiznost a tak jsem ji napsal, kori by to mel potrvrdit
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

Re: Stižnost

Příspěvekod Naiz » 18 led 2015, 22:33 VIP

neni problem prijit na Ts
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

Re: Stižnost

Příspěvekod D0Styy » 18 led 2015, 22:34 VIP

Naizi. Zítra tady budeme pro tebe a pokuď ještě budeš chtít něco řešit, tak to vyřešíme všichni společně. Takhle by to bylo nekonečné.
Hl.DJ
CS ADMIN JUMP
CS:GO ADMIN

Hoď mě vlkům a vrátím se jako vůdce smečky!
Uživatelský avatar
D0Styy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 42
Registrován: 23 led 2013, 19:05

Re: Stižnost

Příspěvekod Naiz » 18 led 2015, 22:39 VIP

to teda budu chtit resit, protoze podle me ja jsem se zachoval spravne a budu si za tim stat.

jo, i ja si myslel a veril jsem ze mi fero vydrzi a i vydrzel kdy nebylo tohoto odebrani.

na me i ilneara byli nadavky - mikos mel zasahnout, nezasahl.

E By Pekloo: Pokud ma někdo hlasitě hudbu, znamená že jeho uši zaznamenavají jen zvuk který pochazí z daného tracku do ucha, to znamená že je fizicky dokázano že tvé ucho zaznamená víc hudbu než hlas člověka a nebo okolní zvuky které jsou okolo něho, takže pane naizi první čtěte než budete odepisovat dále děkuji za pochopení s pozdravem Fizik S.R.O. [email protected] --- bože. ..
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

Re: Stižnost

Příspěvekod Naiz » 18 led 2015, 22:40 VIP

uznavam, ze me chovani ze vcerejska na dnesek bylo neunosne - a ty se mi divis? co mam delat kdyz si jsem 100% jisty ze v pravu jsem ja a zrusen bych nemel byt.
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

Re: Stižnost

Příspěvekod MikosS » 18 led 2015, 22:42

Petrys nemá na gs profil preto ma poprosil aby som napísal jeho verdikt k danej situácie :

Přišel jsem na ts s Mikošem do room a někdo nam vypínal mikrofon, celou dobu mi ilnear rikal, ze jsem skurvysyn, tak jsem mu rekl, ze je potrat. V tom prisel naiz a vypinal mi mikrofon, tak jsem mu rekl, že má nos jak brambora, to je pravda. Je to iluminat kazdy vi, ale ilneara chytím, tak ho zabiju
Horacio - Múdry muž vie, že v dobách mieru, sa pripravuje na vojnu.
Uživatelský avatar
MikosS
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1024
Registrován: 08 pro 2013, 19:44

Re: Stižnost

Příspěvekod Naiz » 18 led 2015, 22:45 VIP

byl bych rad kdyby se to vyresilo mluvne a byli u toho vsichni, kazdopadne ted klidne muzu jenze zitra tolik casu nebudu mit odpoledne ani dopoledne.
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

PředchozíDalší

Zpět na Vše o TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků