{{ flash.text }}
sponzor gamesites.cz

Kdo hrává, neprohrává! Kreditový systém na GS!

Napsal Whoik dne 31.07.2022 pro sekci GS
Herní portál Gamesites.cz přichází s novým věrnostním programem, který si dává za úkol odměnit všechny aktivní hráče na našich serverech. A to zcela zdarma bez jakýchkoliv podmínek. Tedy kromě aktivity na serverech, samozřejmě. Představíme si celý kreditový systém, jak sbírat kredity, a jak a za co je následně vyměnit.

Vy hrajete, my vás odměňujeme. Zní to jako sen, nyní se to stává realitou. Spouštíme totiž kreditový systém, který odmění všechny aktivní hráče na Gamesites.cz! Jedná se o celoportálový projekt, proto je jedno jaké hře se věnujete anebo pouze chodíte na Teamspeak. Všude máte možnost získávat kredity, které pak zaměníte za požadovanou komoditu. Lépe řečeno odměnu v podobně VIPček a dalších vychytávek na naše servery. Kredity se tak stávají novou měnou na Gamesites.

Jak získat kredity

CS:GO

Hra na serverech - 15 minut = 1 kredit (VIP 1,2)
Eventy - Za umístění v eventech (1130, 590, 590)
Turnaje - Za umístění na turnajích GSLigy

CS 1.6

Hra na serverech - 15 minut = 1 kredit (VIP 1,2)

Minecraft

Hra na serverech - 15 minut = 1 kredit (VIP 1,2)

Teamspeak

Aktivita - 15 minut = 10 kreditů (Jednou za den)
Soutěže - Za umístění na Teamspeak soutěžích
(Spáruj si steam účet s TS účtem. Napiš botovi - !registracnikod)

Jak využít kredity

GS Aktivace - Pořízení VIP a dalších položek na servery za kredity
Výherní stránka - Otevírej bedničky za kredity a získej odměny

Nepřecházíme však výhradně na kredity, jelikož si je nebude moci nikdo koupit. Pouze vaše aktivita určí hodnotu vašeho kreditového konta. A jak tedy své konto rozšířit? Jak již bylo zmíněno, ať už hrajete Minecraft, Counter Strike: Global Offensive nebo CS 1.6, TF 2, účastníte se turnajů nebo chodíte pouze na Teamspeak, všude tam je možnost kredity získat.

Za čas strávený na Gamesites serverech budete získávat kredity v přímé úměrnosti k dané době. V chatu by vás tak od nynějška měla potkávat hláška, která vám oznámí, že jste obdrželi příslušný počet kreditů. Hodnotu svého kreditového konta budete moci zjistit po napsání /kredity do chatu. Mimo běžnou aktivitu je na CS:GO serverech možnost získat větší množství kreditů také za dobré umístění v našich pravidelných Eventech. Další možnosti jsou ve vývoji.

Veškerá aktivita se automaticky zaznamenává na vaše steam ID. Nemusíte se tak nikde registrovat ani nikde nic vyplňovat. Pouze pro spárování svého Teamspeak účtu se steam ID je potřeba napsat BOTovi příkaz !registracnikod. Ten vám pošle váš unikátní kód spolu s odkazem, kde spárování provedete. Stejně to funguje také na Minecraftu, kde do chatu vypíšete příkaz /registracnikod.

Ideální možností jak získat kredity jsou také naše turnaje, které se konají na naší turnajové stránce. Po letním klidu se pomalu ale jistě probudí a vy se tak můžete těšit na pravidelnou dávku turnajů a soutěží, které vám přinesou pořádnou dávku kreditů. Nezapomeňte si však vyplnit své steam ID v profilu, aby se vám kredity zapsaly na váš účet.

A co si za kredity můžete pořídit? Naprosto cokoliv! Ano, stačí se pouze na stránce aktivace přihlásit na svůj steam a při výběru měny u dané položky si překliknout na kredity. Ihned tak uvidíte cenu v kreditech, stejně jako stav vašeho konta. Kredity nejde nijak kupovat ani vyměňovat. Proto je pouze na vás, jak rychle proměníte svou aktivitu v kreditové bohatství.

Přejeme všem hráčům hodně štěstí ve hře a příjemné sbíraní nejen killů, ale již také kreditů!

Autor: Whoik; Zobrazeno: 32889x
napsat komentář
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ comment.created }} VIP
{{ comment.text }}
Komentář byl smazán
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ reply.created }} VIP
{{ reply.text }}
Komentář byl smazán
napsat komentář