Příspěvků: 24
• Stránka 2 z 2 • 1, 2
Re: Pohled na Gamesites - Volná Debata pro názory
Znovuzrozeneyyy píše:Ani si nemusel psát že jsi bývalý admin na GS.. jde to poznat
len preto, lebo ti dávam argumenty aj z druhej strany? lebo vy viete len pičovať na všetko, furt plakať a sťažovať sa. ale to ,že za to si môžete sami vo veľa prípadoch, to si neuznáte. to je presne tá vaša generačná aarogancia, nevidíte si ďalej, než za vaše nosy.
...Úprimný, jak nikdy predtým,
sú 4 ráno a ja nespím,
v aute celá moja banda, vonku svetlo, ako za dňa
a to sme len v polke cesty...
Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!
Posledný mohykán Jailbreaku...
sú 4 ráno a ja nespím,
v aute celá moja banda, vonku svetlo, ako za dňa
a to sme len v polke cesty...
Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!
Posledný mohykán Jailbreaku...
-

odyseenko - Mistr Yoda

- Příspěvky: 2080
- Registrován: 17 úno 2014, 21:05
- Bydliště: Only Teardrops
Re: Pohled na Gamesites - Volná Debata pro názory
A uz jsi vyzkousel treba tohle? 
-

Rumcajz - Patriot

- Příspěvky: 97323
- Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
- Bydliště: Only Teardrops
Re: Pohled na Gamesites - Volná Debata pro názory
za mě má pravdu. mělo by jse to nějak vyřešit.
CAPITANJAPONEZZ
-

GreenNooB - Amatér

- Příspěvky: 39
- Registrován: 11 úno 2013, 22:01
Re: Pohled na Gamesites - Volná Debata pro názory
Vyřešit ale jak? Zkusit to probrat např. s PEtem - zbavit práv nesvéprávných, opravit nehratelný servery, přestat vydělávat na banech za nic? Stačí se podívat na UB žádosti a dobu než dojde k verdiktu je to směšný. A přesně jak tu někdo psal z 99% i kdyby dotyčný necheatoval ban mu zůstane.. Jak může dělat Hlavního CHH někdo, kdo je němý? Kdo hrál jen singleplayer? Když už rýžujete na UB, proč neuděláte něco pro komunitu? Sám jsem zaplatil tolik peněz za smyšlený bany, že z toho provoz serverů můžete platit doteď.. Když to děláte z nechutí, přenechte to těm, kterým není celý portál u řiti 
- Znovuzrozeneyyy
- Kolemjdoucí

- Příspěvky: 12
- Registrován: 17 kvě 2026, 19:49
Re: Pohled na Gamesites - Volná Debata pro názory
se zamyslete, ze lidi maji vlastni zivoty, rodiny, deti vy se tu dohadujete o zivotnosti portalu, kterej je totalne dead, komunita je plna retardu bez zivota co cekate? ze tu pridaji tutove pluginy, nejaky hacking veci nebo jako? trosku pouzivat brain nebo touch grass in IRL
- kush1337
- Kolemjdoucí

- Příspěvky: 6
- Registrován: 09 čer 2026, 11:26
Re: Pohled na Gamesites - Volná Debata pro názory
kush1337 píše:se zamyslete, ze lidi maji vlastni zivoty, rodiny, deti vy se tu dohadujete o zivotnosti portalu, kterej je totalne dead, komunita je plna retardu bez zivota co cekate? ze tu pridaji tutove pluginy, nejaky hacking veci nebo jako? trosku pouzivat brain nebo touch grass in IRL
Přesně jsi popsal problém s kterým do toho šli, Pokud to již nechcou nadále dělat, jsou tu mladší lidé, kteří mají ten "Drajf" pro to tady něco dělat. Ti lidi tam jsou od toho, aby přinášeli nové věci a nebo opravovali Chyby.
Taky půjdeš do práce s tím, že tam nemusíš pracovat? Nebo ještě Lépe řečeno. Představ si, je ti 15 let a !!DOBROVOLNĚ!! se přihlásíš na Brigádu, tak tam půjdeš s tím, že tam nebudeš nic dělat?
Nebo si založíš Firmu s tím, že pro ní nebudeš muset nic dělat a ona bude vzkvétat sama od sebe?
Asi těžko chlapče, tak si utři slzičku a snoplíčeka jdi radši koukat na večerníček a podělávat staré dědky
- Poukyy67
- Amatér

- Příspěvky: 26
- Registrován: 22 dub 2026, 21:51
Re: Pohled na Gamesites - Volná Debata pro názory
Poukyy67 píše:kush1337 píše:se zamyslete, ze lidi maji vlastni zivoty, rodiny, deti vy se tu dohadujete o zivotnosti portalu, kterej je totalne dead, komunita je plna retardu bez zivota co cekate? ze tu pridaji tutove pluginy, nejaky hacking veci nebo jako? trosku pouzivat brain nebo touch grass in IRL
Přesně jsi popsal problém s kterým do toho šli, Pokud to již nechcou nadále dělat, jsou tu mladší lidé, kteří mají ten "Drajf" pro to tady něco dělat. Ti lidi tam jsou od toho, aby přinášeli nové věci a nebo opravovali Chyby.
Taky půjdeš do práce s tím, že tam nemusíš pracovat? Nebo ještě Lépe řečeno. Představ si, je ti 15 let a !!DOBROVOLNĚ!! se přihlásíš na Brigádu, tak tam půjdeš s tím, že tam nebudeš nic dělat?
Nebo si založíš Firmu s tím, že pro ní nebudeš muset nic dělat a ona bude vzkvétat sama od sebe?
Asi těžko chlapče, tak si utři slzičku a snoplíčeka jdi radši koukat na večerníček a podělávat staré dědky
co meles ty retarde si te pamatuju z jailu na 1.6 ses totalni vylizanec, na co si tu stezujes ty narcistickej picusu zalehni do postele a neres veci, ktery se te vubec netykaji, jestli chces vest tenhle portal, tak ho odkup nebude to tak drahe, ten portal uz stejne bezi na starych pluginech ty kks, doslova i servery na jb se jebou, nejsou udrzovane, cele servery lagujou tak si ho odkup, napis majitelovi a drz picu miluju takovy kostata co si jen stezujou a picu s tim delaj
- kush1337
- Kolemjdoucí

- Příspěvky: 6
- Registrován: 09 čer 2026, 11:26
Re: Pohled na Gamesites - Volná Debata pro názory
kush1337 píše:Poukyy67 píše:kush1337 píše:se zamyslete, ze lidi maji vlastni zivoty, rodiny, deti vy se tu dohadujete o zivotnosti portalu, kterej je totalne dead, komunita je plna retardu bez zivota co cekate? ze tu pridaji tutove pluginy, nejaky hacking veci nebo jako? trosku pouzivat brain nebo touch grass in IRL
Přesně jsi popsal problém s kterým do toho šli, Pokud to již nechcou nadále dělat, jsou tu mladší lidé, kteří mají ten "Drajf" pro to tady něco dělat. Ti lidi tam jsou od toho, aby přinášeli nové věci a nebo opravovali Chyby.
Taky půjdeš do práce s tím, že tam nemusíš pracovat? Nebo ještě Lépe řečeno. Představ si, je ti 15 let a !!DOBROVOLNĚ!! se přihlásíš na Brigádu, tak tam půjdeš s tím, že tam nebudeš nic dělat?
Nebo si založíš Firmu s tím, že pro ní nebudeš muset nic dělat a ona bude vzkvétat sama od sebe?
Asi těžko chlapče, tak si utři slzičku a snoplíčeka jdi radši koukat na večerníček a podělávat staré dědky
co meles ty retarde si te pamatuju z jailu na 1.6 ses totalni vylizanec, na co si tu stezujes ty narcistickej picusu zalehni do postele a neres veci, ktery se te vubec netykaji, jestli chces vest tenhle portal, tak ho odkup nebude to tak drahe, ten portal uz stejne bezi na starych pluginech ty kks, doslova i servery na jb se jebou, nejsou udrzovane, cele servery lagujou tak si ho odkup, napis majitelovi a drz picu miluju takovy kostata co si jen stezujou a picu s tim delaj
IQ 80 promluvilo, když nepadají Argumenty, tak hned nadávky. Měj se, Snad jsem ti zlepšil den
- Poukyy67
- Amatér

- Příspěvky: 26
- Registrován: 22 dub 2026, 21:51
Re: Pohled na Gamesites - Volná Debata pro názory
mam 120iq blbecku jedinej zaostalej retard ses tu ty vezmi si kapesnik a pobrec si nebo si vyhon toho bimbase kteryho ani nemas uz tak 50 typek co tu breci jak jde do pice portal se s tim smir retarde to ze si tu byl nejaka "legenda" v minulém stoleti nikoho nezajima vetsina ani nevi kdo ses nejakej noname, jenze me si bude pamatovat kazdej
ECNEBI best typecek na jb
takze hul mi ho
ECNEBI best typecek na jb
takze hul mi ho
- kush1337
- Kolemjdoucí

- Příspěvky: 6
- Registrován: 09 čer 2026, 11:26
Re: Pohled na Gamesites - Volná Debata pro názory
kush1337 píše:mam 120iq blbecku jedinej zaostalej retard ses tu ty vezmi si kapesnik a pobrec si nebo si vyhon toho bimbase kteryho ani nemas uz tak 50 typek co tu breci jak jde do pice portal se s tim smir retarde to ze si tu byl nejaka "legenda" v minulém stoleti nikoho nezajima vetsina ani nevi kdo ses nejakej noname, jenze me si bude pamatovat kazdej
ECNEBI best typecek na jb
takze hul mi ho
Tebe si tu nikdo pamatovat nebude, jsi šašek, který missnul dobu, nic víc.
- Poukyy67
- Amatér

- Příspěvky: 26
- Registrován: 22 dub 2026, 21:51
Příspěvků: 24
• Stránka 2 z 2 • 1, 2
Kdo je online
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků
